[quote name='Niewiasta_21']Pan z hotelu czeka na Bonusika w niedziele :multi:[/QUOTE]
Jakoś mi ta wiadomość umknęła. Wiedziałam, że to już już ale że to w niedzielę :-o To ostatecznie gdzie Bonusik jedzie? Do weterynarzy czy gdzieś indziej?
[SIZE="1"]Chyba zbyt wiele podobnych wątków śledzę i już się gubię [/SIZE] :niewiem: