Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Widzę Bajke na horyzoncie :loveu: Może będą jakieś wiadomości również o naszym staruszeczku :roll:
  2. No to już wiemy gdzie była Bajka gdy tu jej nie było ;) Kolejny pies znalazł domek :klacz: Oby na zawsze :kciuki:
  3. :multi: Mania/Wiki ale ci się cudowna PANI trafiła :loveu: Śliczne zdjęcia :-) Świetna robota dziewczyny :happy1:
  4. Coraz ładniej to wszystko wygląda. DJku hotelik już na ciebie czeka, transport się organizuje :multi: Chłopaku, chyba kończą się twoje "chude lata" :happy1:
  5. [quote name='NusiaiJa']nie ma sprawy, tylko proszę o konkrety: jakie konto i inne dane do przelewu i napewno kilka piątek wpłynie ;);)[/QUOTE] No to kto może zająć się tym ogłoszeniem :roll: Jest tu ktoś z doświadczeniem w tych sprawach :???:
  6. Podnosimy psiaka wieczorową porą...
  7. Zaglądam przed snem do Stefka i przesyłam drapanie za uszkiem ;)
  8. No to jednej maliźnie już się poszczęściło :multi: Teraz trzymamy kciuki za Ernę, żeby szybko do nowego i świetnego domu powędrowała :kciuki:
  9. Dzięki za wiadomości. Tragedia goni tragedię :placz:
  10. No to kto może zrobić takie ogłoszenie w jakiejś poczytnej gazecie? Myślę, że warto zainwestować pare dyszek (czy ktoś wie ile?) i zrobić porządne ogłoszenie ze zdjęciem. Można jakąś zbiórkę (np. po 5 zł) zorganizować na ten cel :???:
  11. Dzięki malawaszko :-) No to powodzenia Maniu :happy1:
  12. [quote name='Niewiasta_21']Pan z hotelu czeka na Bonusika w niedziele :multi:[/QUOTE] Jakoś mi ta wiadomość umknęła. Wiedziałam, że to już już ale że to w niedzielę :-o To ostatecznie gdzie Bonusik jedzie? Do weterynarzy czy gdzieś indziej? [SIZE="1"]Chyba zbyt wiele podobnych wątków śledzę i już się gubię [/SIZE] :niewiem:
  13. Też czekam na jakieś nowe wiadomości o Pikusi choć ... nie wiem tak naprawdę czy mam ochotę czytać o rozpaczy oddawanego psa :(
  14. Pogubiłam się już która suczka kiedy gdzie jedzie :niewiem: ale myślę i trzymam kciuki za obydwie :kciuki:
  15. Hop hop!:-) Czy możemy liczyć na jakieś nowinki w sprawie Juranda :???:
  16. Mimo szczerych chęci osób zapraszanych i zainteresowanych losem psiaka obawiam się, że każdy wątek umrze śmiercią naturalną jeśli nie będzie swieżych wiadomości o psie :niewiem: Nikt nie lubi pytań bez odpowiedzi :shake: Ładne allegro :happy1:
  17. Kajetanku, gdzie dzisiaj spałeś? W koszyczku swoim czy w łóżeczku? Jak się sprawuje maluszek?
  18. Witaj Piłkarzyku :-) Jak się pieseczek miewa? Rozrabia czy śpi w tą smętną deszczeową sobotę?
  19. Witam w ten deszczowy weekend. DJku mam nadzieję, że już niedługo będziesz szczęśliwszy :loveu:
  20. Pikusiu, bidulko maleńka, Życzę ci dużo szczęścia w nowym domku i obyś już nigdy więcej nie musiała przeżywać tego co czeka cię rano :glaszcze:
  21. Bonusiku, każdy dzień przybliża cię do opuszczenia tego smutnego miejsca :-)
  22. Też czekam na rozwój sytuacji. Ważne jest to, że pies nie jest pozostawiony sam sobie :happy1:
×
×
  • Create New...