-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Też niedawno tak miałam, że po podmienieniu zdjęcia psa na allegro przez kilka godzin pokazywało jeszcze stare, ale na drugi dzień już było dobrze :niewiem: Sunie są śliczne i mam nadzieję, że szybko ktoś "normalny" zakocha się w nich :-) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trzy Verterki do podziwiania :loveu: [img]http://images6.fotosik.pl/491/a7b710138344b63amed.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/cbc04f4954ff874dmed.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/66a3c68382b3d032med.jpg[/img] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Kolejne śliczne zdjęcia ;) Przeważnie od strony ogona :eviltong: [img]http://images8.fotosik.pl/49/62ab9f20c4cc2e75med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/77b3d91de2ee4789med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/d803f5812b069cf4med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/daf3217fe37cc793med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/49/d60bd2c57a7386ddmed.jpg[/img] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Już wstawiam zdjęcia :-) [img]http://images6.fotosik.pl/491/d78dee29c9871ec3med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/37ba4e84de172bc5med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/49/eadd973989e606e9med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/49/04e588608985b2fdmed.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/f504a85b8427ad45med.jpg[/img] -
*FPR-ZwP* - maleńki Amiś po zmarłej czeka na domek!! MA DOM
Lidan replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Kolejne biedactwo :-( Wiele nie pomogę, ale może banerek się przyda :???: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1159/fpr-zwp-malenki-amis-po-zmarlej-czeka-na-domek-140509/#post12506301][img]http://global.images6.fotosik.pl/491/94a57defe155c8ec.jpg[/img][/url] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Przyślij mi na adres: [email][email protected][/email] -
Byłoby miło :loveu: Tylko czy na Słowacji ludzie trzymają w ogóle psy :???: [SIZE="1"]2 lat temu koleżanka z rodziną i ze ślicznym westem jechała na wycieczkę przez Czechy, Słowację na Węgry. Jak przejeżdżali przez słowackie wsie udeżyła ich cisza - nie zaszczekał ani jeden pies. Na nocleg ich nigdzie z psem nie przyjęli. A zaraz za granicą Węgrzy z radością i bez problemów zaprosili ich na nocleg w domku.[/SIZE]
-
Jak się miewa Weksik? Deszcz mu nie przeszkadza? Łapka nie boli?
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak się maluszek czuje? Wie, że to jego własne posłanko i pilnuje go? -
Biafra Wszystkie obrazy oraz jedno pióro zostały już sprzedane za duuuże pieniądze :multi: Możesz wysłać kupującym dane do przelewu i podać koszt wysyłki? Nie ma chyba sensu, żebym na swoje konto zbierała pieniądze za coś czego nie mam u siebie i przelewała na Twoje konto :???: Jak się czują kaukazowe damy?
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Sprawdzam co słychać u Juranda ;) Pakuje się już chłopak :???: -
[quote name='Luzia&Funia']Decyzja podjęta, mogę ją wziąć na DT do siebie ale dopiero na początku lipca. [/QUOTE] :multi: Jejku... Jak ja się cieszą :sweetCyb:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
A ja głupia i naiwna :stupid: wykupiłam jakiś pakiet czy abonament na fotosiku... :motz: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Chwilę mnie tu nie było i po powrocie zastałam Verterka w świetnym miejscu. Niestety u mnie nie widać zdjęć ale domyślam się, że to cudo wygląda prześlicznie :loveu: Bardzo się cieszę, że piesek okazał się dużo milszy i łagodniejszy w realu niż za kratami schroniskowego boksu :-) -
O jakie dobre wieści :multi: Cieszę się, że maluch już poza schroniskiem śpi w pościeli i tarza sie po dywanach :bigcool::bigcool::bigcool:
-
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Witam. Wróciłam w nocy i co widzę :???: Piłkarz nie pojechał do nowego domku :shock: A taką miałam nadzieję, myślałam o nim prawie przez cały czas... Czemu dosrośli ludzie są tacy nieodpowiedzialni, bezmyślni :niewiem: Dają nadzieję i zaraz się wycofują :bad-word: Allegro Piłkarza jest ważne do końca miesiąca. Potem postaram się przedłużyć...jeśli finansów mi starczy bo jeszcze za to nie zapłaciłam :oops: -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Sobota już nadeszła... Mam nadzieję, że jak zajrzę tu ponownie to Piłkarz będzie już w nowym domku :kciuki: :kciuki: -
No to trzymam kciuki :kciuki: i życzę powodzenia :kciuki:
-
No to świetnie. Tylko jak Ty je wyszorujesz to ja nie mam pojęcia :hmmmm: Kiedyś w upalny dzień kąpaliśmy rottwailera na działce spłukując go kilkoma wiadrami wody. Chyba jednak niezbyt dokładnie to zrobiliśmy bo biedak dostał takiego łupieżu, że drapał się później okropnie :watpliwy: Więcej już go nie kąpaliśmy i Atos nie miał nam tego za złe ;)
-
DT nadal brak? Czytam szybko wszystkie sledzone wątki i nie wiem czy czegoś nie przeoczyłam :oops:
-
[B]Ninti[/B] dziękuję, że zajrzałaś i za pomoc :calus: DJ twoja przyszłość zaczyna nabierać realnych kształtów :happy1:
-
Nadal nie wiadomo czy suczka pojedzie do Luzia&Funia czy coś przegapiłam :???: