Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Też niedawno tak miałam, że po podmienieniu zdjęcia psa na allegro przez kilka godzin pokazywało jeszcze stare, ale na drugi dzień już było dobrze :niewiem: Sunie są śliczne i mam nadzieję, że szybko ktoś "normalny" zakocha się w nich :-)
  2. I jeszcze trzy Verterki do podziwiania :loveu: [img]http://images6.fotosik.pl/491/a7b710138344b63amed.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/cbc04f4954ff874dmed.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/66a3c68382b3d032med.jpg[/img]
  3. Kolejne śliczne zdjęcia ;) Przeważnie od strony ogona :eviltong: [img]http://images8.fotosik.pl/49/62ab9f20c4cc2e75med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/77b3d91de2ee4789med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/d803f5812b069cf4med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/daf3217fe37cc793med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/49/d60bd2c57a7386ddmed.jpg[/img]
  4. Już wstawiam zdjęcia :-) [img]http://images6.fotosik.pl/491/d78dee29c9871ec3med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/37ba4e84de172bc5med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/49/eadd973989e606e9med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/49/04e588608985b2fdmed.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/491/f504a85b8427ad45med.jpg[/img]
  5. Kolejne biedactwo :-( Wiele nie pomogę, ale może banerek się przyda :???: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1159/fpr-zwp-malenki-amis-po-zmarlej-czeka-na-domek-140509/#post12506301][img]http://global.images6.fotosik.pl/491/94a57defe155c8ec.jpg[/img][/url]
  6. Byłoby miło :loveu: Tylko czy na Słowacji ludzie trzymają w ogóle psy :???: [SIZE="1"]2 lat temu koleżanka z rodziną i ze ślicznym westem jechała na wycieczkę przez Czechy, Słowację na Węgry. Jak przejeżdżali przez słowackie wsie udeżyła ich cisza - nie zaszczekał ani jeden pies. Na nocleg ich nigdzie z psem nie przyjęli. A zaraz za granicą Węgrzy z radością i bez problemów zaprosili ich na nocleg w domku.[/SIZE]
  7. Jak się miewa Weksik? Deszcz mu nie przeszkadza? Łapka nie boli?
  8. Jak się maluszek czuje? Wie, że to jego własne posłanko i pilnuje go?
  9. Biedny Stefanek :glaszcze: Mam nadzieję, że ten potwór, który pozbył się pieska zdechnie w zimnie i samotności, z głodu, chłodu w bólu i strachu :mad:
  10. Biafra Wszystkie obrazy oraz jedno pióro zostały już sprzedane za duuuże pieniądze :multi: Możesz wysłać kupującym dane do przelewu i podać koszt wysyłki? Nie ma chyba sensu, żebym na swoje konto zbierała pieniądze za coś czego nie mam u siebie i przelewała na Twoje konto :???: Jak się czują kaukazowe damy?
  11. Sprawdzam co słychać u Juranda ;) Pakuje się już chłopak :???:
  12. [quote name='Luzia&Funia']Decyzja podjęta, mogę ją wziąć na DT do siebie ale dopiero na początku lipca. [/QUOTE] :multi: Jejku... Jak ja się cieszą :sweetCyb:
  13. A ja głupia i naiwna :stupid: wykupiłam jakiś pakiet czy abonament na fotosiku... :motz:
  14. Chwilę mnie tu nie było i po powrocie zastałam Verterka w świetnym miejscu. Niestety u mnie nie widać zdjęć ale domyślam się, że to cudo wygląda prześlicznie :loveu: Bardzo się cieszę, że piesek okazał się dużo milszy i łagodniejszy w realu niż za kratami schroniskowego boksu :-)
  15. O jakie dobre wieści :multi: Cieszę się, że maluch już poza schroniskiem śpi w pościeli i tarza sie po dywanach :bigcool::bigcool::bigcool:
  16. Witam. Wróciłam w nocy i co widzę :???: Piłkarz nie pojechał do nowego domku :shock: A taką miałam nadzieję, myślałam o nim prawie przez cały czas... Czemu dosrośli ludzie są tacy nieodpowiedzialni, bezmyślni :niewiem: Dają nadzieję i zaraz się wycofują :bad-word: Allegro Piłkarza jest ważne do końca miesiąca. Potem postaram się przedłużyć...jeśli finansów mi starczy bo jeszcze za to nie zapłaciłam :oops:
  17. Sobota już nadeszła... Mam nadzieję, że jak zajrzę tu ponownie to Piłkarz będzie już w nowym domku :kciuki: :kciuki:
  18. No to trzymam kciuki :kciuki: i życzę powodzenia :kciuki:
  19. No to świetnie. Tylko jak Ty je wyszorujesz to ja nie mam pojęcia :hmmmm: Kiedyś w upalny dzień kąpaliśmy rottwailera na działce spłukując go kilkoma wiadrami wody. Chyba jednak niezbyt dokładnie to zrobiliśmy bo biedak dostał takiego łupieżu, że drapał się później okropnie :watpliwy: Więcej już go nie kąpaliśmy i Atos nie miał nam tego za złe ;)
  20. Miło czytać, że piesek tak dobrze sie miewa. Wprawdzie z tym kloszem pewnie niezbyt mu wygodnie :shake:
  21. DT nadal brak? Czytam szybko wszystkie sledzone wątki i nie wiem czy czegoś nie przeoczyłam :oops:
  22. A czy te zmiany skórne goją się ładnie po obcięciu czy nadal jest kiepsko?
  23. [B]Ninti[/B] dziękuję, że zajrzałaś i za pomoc :calus: DJ twoja przyszłość zaczyna nabierać realnych kształtów :happy1:
  24. Nadal nie wiadomo czy suczka pojedzie do Luzia&Funia czy coś przegapiłam :???:
×
×
  • Create New...