Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Szymuś jest takim ślicznym misiem :loveu: Niemozliwe, żeby nikomu sie nie spodobał. Wierzę mocno, że to kwestia najwyżej kilku dni :kciuki:
  2. Zuza i Noddy, Nie znam się na zaproszeniach (jeszcze tego nie przerabiałam ;) ) ale... Co powiesz na taki tekst? Witam :-) Zapraszam serdecznie na wątek ślicznego i sympatycznego bezdomniaczka o imieniu DJ. Piesek ma ok 2 lata i od roku przebywa w schronisku. [img]http://i39.tinypic.com/jfhjrk.jpg[/img] Chcemy wyciągnąć go ze schroniska i przenieść do hoteliku. Jeśli możesz pomóc w transporcie lub dorzucić kilka złotych na jego utrzymanie, albo przekazać tą wiadomość dalej... Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. To jest wątek DJ'a: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebny-transport-czestochowa-elblag-deklaracje-niewielki-mlody-kochany-dj-138773/[/url]
  3. Co tam u biedaczka słycha c? Ktoś ją dzisiaj odwiedził?
  4. [quote name='maciaszek']Niestety nie będzie dziś nowych zdjęć Vertera. P.Ania, która wie dużo o psiakach i mi je do zdjęć wyprowadza, się rozchorowała. Jadę do schronu w piątek.[/QUOTE] No to czekamy cierpliwie do piątku. Trzymaj się Verterku ;) Cioteczki już zaczynają oragnizować pomoc :loveu:
  5. Czy ten pies nie jest chory? Czy to napewno tylko stres i tęsknota? Wszystko wszystkim ale żeby zdrowy pies załatwiał się pod siebie jeśli ma możliwość przejścia gdzieś dalej :niewiem:
  6. Jurand, jak się masz pieseczku? Czy ty wiesz, że jeszcze ok 2 tygodnie i przeprowadzasz się :???:
  7. Właśnie miałam prosić o wstwienie gdzieś zestawienie kto już dokonał wpłaty, żeby było wiadomo, że wpłata doszła i następna dopiero za miesiąć ;) a tu już gotowe :loveu: Jak się dzisiaj czuje Kajetanek? Nie jest wystraszony?
  8. Czyli jeszcze nie cieszymy się i cierpliwie nadal czekamy i kciukasy trzymamy za powodzenie akcji.
  9. Kajtuś już starszawy piesek to może suchą karmę trudno mu pogryźć. Nie wiadomo do jakiego jedzenia jest przyzwyczajony. Może ryż z mięskiem będzie mu smakował bardziej. Biedne zagubione maleństwo :-( Musi upłynąć jakiś czas zanim Kajetanek poczuje się jak w domu i nabirze pewności siebie. Moria, dzięki za relację :-)
  10. Naprawdę?! Wreszcie komuś drgnęło serduszko dla tego ślicznego maluszka? Nie ma :niewiem: obserwatorów na allegro. Jejku... Zaciskam kciuki mocno :kciuki: :kciuki: :kciuki: ale jeszcze się nie cieszę...
  11. Dostałam pw. Nie wiem jak mogłabym pomóc :niewiem: Z kasą u mnie krucho, a już 2 psom mało adopcyjnym zadeklarowałam maleńkie dofinansowanie do hoteliku...Potrzebujących psów przybywa :-( Muszę to przemyśleć :roll: fizia czy te zaproszenia na wątek wysyłasz według jakiegoś schematu?
  12. Witam z rana :-) W takim razie buzie zamykamy na kłódkę, zwłaszcza że i tak niewiele możemy zdziałać i trzymamy kciuki w oczekiwaniu na szczęśliwy finał :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  13. Bo nie tą część pokoju, której szukasz sfotografowali ;)
  14. [B][SIZE="5"][COLOR="RoyalBlue"][CENTER]Hurra!!![/CENTER][/COLOR][/SIZE][/B] [quote]Jutro dzwonie do tych ludzi i będę starała się przekonać że to najwałsciwszy wybór. [/quote] Myślisz, że mogą się rozmyślić? Będą wolei uśpić psa? :mad:
  15. Jurand! Pakuj się! Hotel pięciogwiazdkowy czeka :multi:
  16. Oj, przydałby się bardzo domek. Poszukiwany mały domek dla małego Weksika...duży też może być ;)
  17. Pewnie wszyscy poszli spać i niczego się nie dowiemy aż do rana :shake:
  18. Domku miły i łagodny przybądź do szczeniaczka :modla:
  19. Taaak :???: To ja też lecę bo później nie połapię się w tych licytacjach ;)
  20. To najlepsza decyzja. No to musimy nazbierć minimum 300 zł.
  21. Zrobiłam na szybkiego taki banerek [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/zdziczeje-do-konca-albo-umrze-ze-strachu-tymczas-potrzebny-pomozmy-dzieciakowi-139969/][img]http://global.images8.fotosik.pl/46/59ec9cac638eb908.jpg[/img][/url]
  22. O matko :placz: Skąd ta bieda tam się wzięła? I czemu na łańcuchu są wszystkie psy? To jest schronisko jakieś? Co można zrobić, żeby jej pomóc?
×
×
  • Create New...