Jaaga
Members-
Posts
19185 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Gabi ma wykonane szczepienia i paszport z wklejkami. Musi być badanie po wykonanym w Polsce szczepieniu, bo przyjechała bez miareczkowania. Żeby je zrobić, psy musiały zostać ponownie zaszczepione na terenie UE, takie sa przepisy.
-
Koda jest niezniszczalna. Normalnie chodzi i funkcjonuje, rzuca się na Andżelę po drugiej stronie ogrodzenia. Tyle że przeszkadza jej ubranko. Andżela przychodziła ta operację znacznie gorzej, do dziś zresztą ma problem z elastycznością skóry i ma nadwrażliwość na dotyk w miejscach koło blizn. Nie zaglądałam Kodzie, co ma zrobione, bo ona nigdy brzucha nie pokazuje. Widziałam tylko odstające dwa "dziubki" ze skóry, ale to pewnie rzadziej szyte miejsca, żeby płyn miał którędy odchodzić. Mam gorąca nadzieję, że będzie się szybko i dobrze goić i ktoś ją wypatrzy do adopcji. To prawdziwa tykająca bomba wśród reszty zwierząt.
-
Zawsze się przyda, zwłaszcza że cała rodzinka dostaje teraz lek na lamblie, a koszty wet już są spore. Gabi czeka w przyszły poniedziałek pobieranie krwi w kierunku badania poziomu przeciwciał na wściekliznę, a to ponoć koszt ok. 400 zł.
-
-
Myślę, że najlepiej ogłaszać Gabi jak najszybciej. Jest zaszczepiona p wsciekliznie i na wirusowki, zachipowana, dostaje metronidazol, była odrobaczona. Wydaje mi się, że jej zdjecia na wątku jak najbardziej nadają się do ogłoszeń. I chyba najlepiej ogłoszenie zrobić na Wrocław, bo tu w okolicy będzie ciężko z dorosłą suczką. Jest wykastrowana, waży ok 10 kg, jest oceniona na 2 lata. Spokojna, cicha, miła i bezroblemowa.
-
Rozliczenie Drugaska- 530 zł za sierpień z karmą. Wszystko u niego stabilnie. W końcu muszę podać mu wcierkę na schodzące larwy glist, bo całkiem wyleciało mi z głowy. Nie mają w przychodni, więc zamówiłam na jutro. Mam badzieje, że nadal nic się nie rozwinęło od poprzedniego podania. Załatwia się już praktycznie tylko do legowiska, ale daje mu koce zamiast kołderek, więc jest to łatwiejsze w praniu.
-
Karma od ZEA dotarła, od wczoraj ją dostaje. Dziękuję, bo Koda bardzo sie ucieszyła z takiego pysznego jedzonka. Na wtorek jest umówiona na RTG i jesli bedzie nadal czysto, to na mastektomię. Mam nadzieję, że juz nic tym razem nie przeszkodzi. Sprawdzalismy specjalnie prognozę pogody Jest teraz w bardzo dobrej kondycji.
-
Wreszcie jak czarny ON, a nie jak chudy badyl Dziś pisałam Toli odnośnie karmy. Kupiłam jej pakiet Bosch 2 smaki w promocji. Pierwsza jagniecinę z ryżem świetnie tolerowała. Teraz druga to ryba z ziemniakami i niestety robi po niej budyniowate kupy. Trzeba zmienić. Najlepiej służyła jej RC, ale Tola chce kupić na fundację, a to karma tylko dla hodowców dostępna w klubie. Zaproponowałam więc Josere Festival jak u Zewa.