Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
  • Posts

    19178
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    104

Everything posted by Jaaga

  1. Myślę, że najlepiej ogłaszać Gabi jak najszybciej. Jest zaszczepiona p wsciekliznie i na wirusowki, zachipowana, dostaje metronidazol, była odrobaczona. Wydaje mi się, że jej zdjecia na wątku jak najbardziej nadają się do ogłoszeń. I chyba najlepiej ogłoszenie zrobić na Wrocław, bo tu w okolicy będzie ciężko z dorosłą suczką. Jest wykastrowana, waży ok 10 kg, jest oceniona na 2 lata. Spokojna, cicha, miła i bezroblemowa.
  2. A, to rozumiem. Myslałam, że on ma pieniądze na koncie fundacji. Razem z karmą 647 zł. To może od przyszłego miesiąca wszystkie rozliczać na fakturę Zea, zawsze to spore kwoty do odpisu.
  3. Nawet płci nie znamy z królikami się nie rozmnoży Gdyby kastracja ptaków nie była tak ryzykowna, to Betty już dawno pozbyłby się swoich klejnotów. Ten kogut doprowadza wszystkich do szał swoją agresją.
  4. Ojej, to powodzenia operacji Ci życzę. Wstawiam rozliczenie Kody- 31 dnix15 zl=465 zł + 80 zł karma. Razem więc 545 zł.
  5. Rozliczenie Drugaska- 530 zł za sierpień z karmą. Wszystko u niego stabilnie. W końcu muszę podać mu wcierkę na schodzące larwy glist, bo całkiem wyleciało mi z głowy. Nie mają w przychodni, więc zamówiłam na jutro. Mam badzieje, że nadal nic się nie rozwinęło od poprzedniego podania. Załatwia się już praktycznie tylko do legowiska, ale daje mu koce zamiast kołderek, więc jest to łatwiejsze w praniu.
  6. Rozliczenie Zewa za sierpień: paragon 430 zł, karma Josera Festival od połowy miesiąca 170 zł i 50 zł szczepienie p. wsciekluznie. Nie mam paragonu, bo lekarz był szczepić u nas. Razem więc 650 zl
  7. Karma od ZEA dotarła, od wczoraj ją dostaje. Dziękuję, bo Koda bardzo sie ucieszyła z takiego pysznego jedzonka. Na wtorek jest umówiona na RTG i jesli bedzie nadal czysto, to na mastektomię. Mam nadzieję, że juz nic tym razem nie przeszkodzi. Sprawdzalismy specjalnie prognozę pogody Jest teraz w bardzo dobrej kondycji.
  8. Może być, ale sam jest droższy, niż wtedy w promocji w pakiecie, a pomyślałam o czymś lepszym na czas operacji. Mam nadzieję, że w końcu uda się nam zrobić odkładaną operację. Wcześniej zakładałam, że karma będzie potrzebna po skończeniu tego worka, ale trzeba szybciej.
  9. Wstawiałam dziś Kodę, więc I Zew się pokaże. Niestety, coraz bardziej siwieje i widać po nim wiek.
  10. Wreszcie jak czarny ON, a nie jak chudy badyl Dziś pisałam Toli odnośnie karmy. Kupiłam jej pakiet Bosch 2 smaki w promocji. Pierwsza jagniecinę z ryżem świetnie tolerowała. Teraz druga to ryba z ziemniakami i niestety robi po niej budyniowate kupy. Trzeba zmienić. Najlepiej służyła jej RC, ale Tola chce kupić na fundację, a to karma tylko dla hodowców dostępna w klubie. Zaproponowałam więc Josere Festival jak u Zewa.
  11. Koda dzisiaj na wybiegu Babucia dla odmiany. Ich teren był dezynfekowany i myty. Dostała też do budy mega ogromną i grubą kołdrę z darów Poker, które dziś dotarły.
  12. Gabi waży co najmniej 10 kg. Tylko te zdjęcia z dzisiaj to są po tym, jak go szczeniaki pogryzły. Widać na większości z nich krew. Trzeba zrobić retusz lub nie wstawiać do ogłoszeń.
  13. Gabi jest spokojna cały czas. Córka dziwiła się ze taka przyjazna. Mimo że ją pierwszy raz widzi, to przyszła się pogłaskać, pozwoliła, dotykać dzieci. Naprawdę wyjątkowo kochaną sunia.
  14. Jaki on sympatyczny I pogodny oby przed zimą ktoś się nim zainteresował. Lato w kojcu jest ok, ale potem będzie trudniej i przydałby się własny dom. Może ktoś go wypatrzy.
  15. Agato, głównie to są środki do profilaktyki: na kleszcze, pchły, odrobaczenie, z tego co ostatnio pisała to nieuzywana bielizna i wygodna odzież typu dres.
  16. Wczoraj Dylanem zachwycała się Marina. Dylan do niej przyszedł po głaski i przytulił się, a ona zakłopotana zapytała, co to za pies, bo nie wie. Zakładała, ze skoro tak pełen milości, to od niej i ją pamięta, a jej było głupio, ze ona go nie kojarzy, bo wszystkie pozostałe swoje kojarzyła i o nie pytała. Dylana nie dało sie wyprowadzić od Mariny, stale podchodził sie przytulać. Juz naprawdę nie wiem, co robic, żeby ktos go dostrzegł. Wszyscy goście się nim zachwycają, jego milościa i łagodnościa, a brak choć tego jednego człowieka, który go pokocha, tak jak my i zabierze ze sobą.
  17. Też mam taką nadzieję i czekam na to. To będzie najwiekszy dar psiej milości i oddania względem człowieka.
×
×
  • Create New...