Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
  • Posts

    19185
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    104

Everything posted by Jaaga

  1. Eruane, a możesz tam pojechac sprawdzić i zrobić zdjęcia? Chyba nikt z Kielc i tak nie będzie miał ja tam dojechać, tak jak do mamy Nika. Znowu bernardynka :shake:. Tak sobie dzis myślałam, że przydałby się Wam jakiś jeszcze, choćby przejściowy DT. Od czasu spanielków przwinęło sie przez mój dom 17 kieleckich psów. Część z nich oczywiście pojechała dalej do innych domów tymczasowych. Gdyby jeszcze jedna osoba, oprócz mnie i p. Ani zrobiła taki DT, to chociaż szczeniaki dałoby się ratować, bo szybko znajdują domy. Niektórym psom wystarczy parę dni i znajdują domy. Tylko jak znaleźć kogoś chętnego :roll:?
  2. Erko, koleżance Fuksika koniecznie trzeba zrobic sterylkę, bo już jest co najmniej w połowie ciąży. Może najpierw ją wyciachać i dac na kilka dni do p. Ani, a potem do mnie? Po niej dopiero Albinkę? Nie mam już pomysłu :shake:. Gdyby nie porody u moich suczek, to przyjechałabym do mamy Nikusia. Niestety, wolna dopiero będę po połowie miesiąca. Tak mi chodzi ona po głowie, tylko czy do tego czasu wytrzyma i czy da się akurat złapać? Dla nas to cała wyprawa, bo nie mam z kim zostawić dzieci i musimy wszyscy jechać.
  3. Dzieki za wiadomość, już piszę do Gniezna.
  4. Erko, może ta sunia dałaby się złapać na Hydroksyzynie? W sylwestra nafaszerowałam nią Sarę, Nika i Stellę i był totalny spokój. Sara chrapała w łóżku, a dwa pozostałe były spokojne. Szykowałam się na totalna panikę, a tu luzik. Jeśli ta sunia nie robi podkopów i nie próbowałaby sie szaleńczo wydostać, to niech przyjedzie do nas po zabiegu. Co prawda tylko do budy, ale chyba i to lepsze niż włóczęga. Nie wiesz, co z kolejnym psiakiem, który do niej sie przyłączył? Gdzie byłaby po sterylce? Mam też trochę rzeczy na bazarek. Divia_gg, mogę też podesłać fotki i opisy? Też trochę wesprę sterylki. Dostałam życzenia noworoczne i zdjęcie Diny na telefon, czy komus przesłać fotkę, bo nie wiem, jak ją przenieść na komputer? Dostałam też wiadomości od pań Klusi i Fuksika. Tam również wszystko super. Ewo, jeszcze jedno pytanie. Czy wiesz, co słychać u mamy i rodzeństwa Nikusia? Ciągle o nich myślę i zastanawiam sie, czy ktoś mógłby do nich podjechać sprawdzić, czy żyją? Jesli żaden inny pies nie trafiłby się wczesniej, to nikową mamę wzięłabym do siebie.
  5. Śliczna sunia, chyba jednak nie najmłodsza :roll:. Nie mam jak pomóc, gdyby to był szczeniak czy "adopcyjny" psiak, to pomogłabym, ale przy moich staruszkach i sikajacej Łatce, kolejny starszy nie wchodzi w grę :shake:.
  6. Erko, nie tylko śliczna, ale i moim zdaniem najodpowiedniejsza. Ci Państwo spodziewają sie dziecka, więc pies musi być sprawdzony i spokojny, a Żabcia własnie jest taka. No, ale trudno. Nic na siłę, lepiej żeby wcale nie pojechała, niż miałaby wrócić po jakimś czasie. Za to Zojka ma świetny dom i wszyscy sie w niej zakochali :multi:. Dziś odjechała Stella i Nikuś był bardzo smutny. Stał i patrzył za odjeżdżającym samochodem. Bardzo mi żal było, że po niego nikt nie przyjeżdża. Za to Stella stała i nie umiała się zdecydować, czy wsiąść, czy nie. Obracała sie w niezdecydowaniu raz w jedną, raz w drugą stronę ;). Z jednej strony ja i Niko, a z drugiej jej Pańcia. Oby tylko takie wybory wszystkie psiaki miały :eviltong:.
  7. Dziwne, że nikt nie chce Leo. To tak piękny pies. Dziś Groszek po 5 min. spaceru miał dość. Nie wyobrażam sobie, że mógłby mieszkać dalej w budzie. Szkoda, że Leo nie znalazł nawet domowego tymczasu.
  8. Żabcia niestety została. Państwo przyjechali, zobaczyli ją, widzieli też Nikusia, ale entuzjazmem ogólnie nie pałali. Pojechali jeszcze innego pieska oglądać. Tak więc, szukamy dalej. Zojka pojechała z ogłoszenia o Klusię, o ile pamiętam, to z Allegro. Pani dzwoniła juz wczesniej i zapisała sobie do mnie numer.
  9. Do swojego domu pojechała Zojka. Dostałam zwrot kosztów jej szczepienia i przeznaczyłam je na test na FIP dla kieleckiego kota, który do mnie przyjechał.
  10. Zapamiętał tylko końcówkę "05". Kobix ma inny numer. Szkoda, że nie wiem, o jaka sunie chodzi.
  11. Dziś przyjeżdżaja do mojej mamy Państwo oglądać Żabcię (Wierę). Proszę trzymać kciuki za domek dla niej. Do swojego domu pojechała też Zojka.
  12. Jesli w Kielcach małych nie ma, to Halbina ma kolejne maluszki, podobno maciupkie, tel. 793064211
  13. Rozmawiałam z Erką, też nic nie wie. Tylko, ze ja o żadną inną sunie nie dopytywałam się, więc nie mam pojęcia, o jakiego psa może chodzić.
  14. Otrzymałam wpłaty na Groszka: Javena 30 zł Bjuta 100 zł. Bardzo Wam, Cioteczki dziękuję.
  15. Kieleckie Cioteczki, wczoraj mąż odebrał na stacjonarny tel SMS-a, ale niestety nie zapisał nr telefonu. Chodziło o sunię, która jest w schronie, czy wezme ja na DT. Czy to któras z Was go przysłała? Pytałam kiedyś o jednostkową suczkę, mamę naszych szczeniorków tylko nie wiem, czy to o nią chodzi?
  16. Jest po kąpieli, ale nie po strzyżeniu. Fotki będą, jak pozbędziemy się rudych włosów :evil_lol:. Wczoraj godzinę wstawiałam tu kilka zdjęć, a po 3,5-godzinnym papilotowaniu moich psów, już nie mogłam patrzeć na psie włosy, więc może dziś go zrobię. Tylko zdjęcia przesłałabym komuś do wstawienia, bo ciągle mam z tym problemy :mad:. Zastanawiam sie, czy nie zgłosić Wafelka do wątku niewidzących psów, bo on już raczej rozróżnia tylko jasne od ciemnego :roll:. Czasem podobno nawet do drzwi nie potrafi trafić. Może tam ktoś wypatrzyłby go i z litości dał dom? Za to jest silny i żwawy :eviltong:. Wczoraj z mamą ledwie we dwie utrzymałyśmy go we wannie, tak uciekał przed kąpielą. Wczoraj mąż odebrał SMS-a na stacjonarny, ale niestety, nie zapisał nr telefonu. Chodziło o suczke, która jest w schronie. Domyślam, się że to informacja odnośnie mamy naszych jednostkowych szczeniąt, bo o żadną inną nie dowiadywałam się. Muszę skontaktowac się z Ewelinką i Kobix. Jesli to o nią chodzi, to pomożemy? Staruszek w DT, jej dzieci w swoich super domach, a ona bez szans w kieleckim schronie :-(.
  17. Andziu, Stella jest kilka dni na przechowaniu, bo jej Pani wyjechała na sylwestra, a miejsca w hotelikach kosztują 50 zł/doba ;). W gruncie rzeczy dobry wybór, bo Stella czuje się jak u siebie, a w hoteliku pewnie czułaby się porzucona.
  18. Pani Tereso, dziekuję za rady. Takie oliwkowe mydło naturalne mam, ale z Grecji ;). Przed kąpielą boraksową trzeba właśnie szarym mydłem zmyć psa. Szkoda, że nie potrafimy odnaleźć wątku Stelli, bo akurat ona ma fajne zdjęcia. Erko, Groszek ma dalej trudności z bieganiem. Przednie łapki stawia na przemian, ale tylnymi rusza jednocześnie i są jkaby sztywne. Potrafi tak przebiec króciutki dystans i meczy się, dlatego nie jest w stanie dotrzymać tempa Stelli i Nikowi.
  19. Andziu, pamietasz Stellunię :razz:? Nie działa mi wyszukiwanie, a chciałam wstawic zdjęcia na jej wątku. Czy spróbowałabyś mi go znaleźć? Załozony był przez MartynaP. Stella jutro wraca do domu. Szaleje z Nikiem i nie zdążyła nawet zatęsknić za swoja Panią :evil_lol:.
  20. [URL=http://img339.imageshack.us/i/2700r.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3935/2700r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/2702.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5299/2702.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img140.imageshack.us/i/2692.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4156/2692.jpg[/IMG][/URL]
  21. Groszek na spacerze: [URL="http://img85.imageshack.us/i/2696a.jpg/"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4558/2696a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img37.imageshack.us/i/2620d.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2386/2620d.jpg[/IMG][/URL] Nie wiem, jak wstawić zdjęcia, żeby ich nie obcinało. Własnie akurat Groszka nie widać:mad:. [URL=http://img46.imageshack.us/i/2701.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2118/2701.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/2699z.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/699/2699z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/2704.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9899/2704.jpg[/IMG][/URL]
  22. Niko ze Stellą i Groszkiem na spacerze: [URL="http://img98.imageshack.us/i/2619i.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1369/2619i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img269.imageshack.us/i/2695i.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5237/2695i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img85.imageshack.us/i/2694s.jpg/"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/586/2694s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img262.imageshack.us/i/2691.jpg/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8290/2691.jpg[/IMG][/URL]
  23. Dzieki Joasiu za zainteresowanie. Wafelek jest u mojej mamy, więc na akcję i tak absolutnie nie dałaby go ze strachu, przed schroniskowymi chorobami, ale ogłoszenie chętnie dam Ci do powieszenia. Dziś w końcu będę go kąpać i zrobię zdjęcia. jak bedą fotki, to bardzo prosiłabym kogos o zrobienie plakacika, bo ja nie bardzo potrafię.
  24. Znowu całe stadko u Halbiny :eviltong:. Wczoraj zadzwoniła Pani zainteresowana Nikiem, ze jednak nie weźmie go, bo w miedzyczasie wypatrzyli innego psiaka. Nikuś jest szczęśliwy, ma Stellę i bardzo polubili się :cool3:. Tylko, ze Stellunia jutro wraca do siebie. Spróbuje jej właścicielce pokazać Nikusia, żeby reklamowała wśród znajomych, skoro tak się polubili.
×
×
  • Create New...