Jaaga
Members-
Posts
19185 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Eruane, a możesz tam pojechac sprawdzić i zrobić zdjęcia? Chyba nikt z Kielc i tak nie będzie miał ja tam dojechać, tak jak do mamy Nika. Znowu bernardynka :shake:. Tak sobie dzis myślałam, że przydałby się Wam jakiś jeszcze, choćby przejściowy DT. Od czasu spanielków przwinęło sie przez mój dom 17 kieleckich psów. Część z nich oczywiście pojechała dalej do innych domów tymczasowych. Gdyby jeszcze jedna osoba, oprócz mnie i p. Ani zrobiła taki DT, to chociaż szczeniaki dałoby się ratować, bo szybko znajdują domy. Niektórym psom wystarczy parę dni i znajdują domy. Tylko jak znaleźć kogoś chętnego :roll:?
-
Erko, koleżance Fuksika koniecznie trzeba zrobic sterylkę, bo już jest co najmniej w połowie ciąży. Może najpierw ją wyciachać i dac na kilka dni do p. Ani, a potem do mnie? Po niej dopiero Albinkę? Nie mam już pomysłu :shake:. Gdyby nie porody u moich suczek, to przyjechałabym do mamy Nikusia. Niestety, wolna dopiero będę po połowie miesiąca. Tak mi chodzi ona po głowie, tylko czy do tego czasu wytrzyma i czy da się akurat złapać? Dla nas to cała wyprawa, bo nie mam z kim zostawić dzieci i musimy wszyscy jechać.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzieki za wiadomość, już piszę do Gniezna. -
Erko, może ta sunia dałaby się złapać na Hydroksyzynie? W sylwestra nafaszerowałam nią Sarę, Nika i Stellę i był totalny spokój. Sara chrapała w łóżku, a dwa pozostałe były spokojne. Szykowałam się na totalna panikę, a tu luzik. Jeśli ta sunia nie robi podkopów i nie próbowałaby sie szaleńczo wydostać, to niech przyjedzie do nas po zabiegu. Co prawda tylko do budy, ale chyba i to lepsze niż włóczęga. Nie wiesz, co z kolejnym psiakiem, który do niej sie przyłączył? Gdzie byłaby po sterylce? Mam też trochę rzeczy na bazarek. Divia_gg, mogę też podesłać fotki i opisy? Też trochę wesprę sterylki. Dostałam życzenia noworoczne i zdjęcie Diny na telefon, czy komus przesłać fotkę, bo nie wiem, jak ją przenieść na komputer? Dostałam też wiadomości od pań Klusi i Fuksika. Tam również wszystko super. Ewo, jeszcze jedno pytanie. Czy wiesz, co słychać u mamy i rodzeństwa Nikusia? Ciągle o nich myślę i zastanawiam sie, czy ktoś mógłby do nich podjechać sprawdzić, czy żyją? Jesli żaden inny pies nie trafiłby się wczesniej, to nikową mamę wzięłabym do siebie.
-
Śliczna sunia, chyba jednak nie najmłodsza :roll:. Nie mam jak pomóc, gdyby to był szczeniak czy "adopcyjny" psiak, to pomogłabym, ale przy moich staruszkach i sikajacej Łatce, kolejny starszy nie wchodzi w grę :shake:.
-
Erko, nie tylko śliczna, ale i moim zdaniem najodpowiedniejsza. Ci Państwo spodziewają sie dziecka, więc pies musi być sprawdzony i spokojny, a Żabcia własnie jest taka. No, ale trudno. Nic na siłę, lepiej żeby wcale nie pojechała, niż miałaby wrócić po jakimś czasie. Za to Zojka ma świetny dom i wszyscy sie w niej zakochali :multi:. Dziś odjechała Stella i Nikuś był bardzo smutny. Stał i patrzył za odjeżdżającym samochodem. Bardzo mi żal było, że po niego nikt nie przyjeżdża. Za to Stella stała i nie umiała się zdecydować, czy wsiąść, czy nie. Obracała sie w niezdecydowaniu raz w jedną, raz w drugą stronę ;). Z jednej strony ja i Niko, a z drugiej jej Pańcia. Oby tylko takie wybory wszystkie psiaki miały :eviltong:.
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziwne, że nikt nie chce Leo. To tak piękny pies. Dziś Groszek po 5 min. spaceru miał dość. Nie wyobrażam sobie, że mógłby mieszkać dalej w budzie. Szkoda, że Leo nie znalazł nawet domowego tymczasu. -
Żabcia niestety została. Państwo przyjechali, zobaczyli ją, widzieli też Nikusia, ale entuzjazmem ogólnie nie pałali. Pojechali jeszcze innego pieska oglądać. Tak więc, szukamy dalej. Zojka pojechała z ogłoszenia o Klusię, o ile pamiętam, to z Allegro. Pani dzwoniła juz wczesniej i zapisała sobie do mnie numer.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Do swojego domu pojechała Zojka. Dostałam zwrot kosztów jej szczepienia i przeznaczyłam je na test na FIP dla kieleckiego kota, który do mnie przyjechał. -
Dziś przyjeżdżaja do mojej mamy Państwo oglądać Żabcię (Wierę). Proszę trzymać kciuki za domek dla niej. Do swojego domu pojechała też Zojka.
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jesli w Kielcach małych nie ma, to Halbina ma kolejne maluszki, podobno maciupkie, tel. 793064211 -
Rozmawiałam z Erką, też nic nie wie. Tylko, ze ja o żadną inną sunie nie dopytywałam się, więc nie mam pojęcia, o jakiego psa może chodzić.
-
Kieleckie Cioteczki, wczoraj mąż odebrał na stacjonarny tel SMS-a, ale niestety nie zapisał nr telefonu. Chodziło o sunię, która jest w schronie, czy wezme ja na DT. Czy to któras z Was go przysłała? Pytałam kiedyś o jednostkową suczkę, mamę naszych szczeniorków tylko nie wiem, czy to o nią chodzi?
-
Jest po kąpieli, ale nie po strzyżeniu. Fotki będą, jak pozbędziemy się rudych włosów :evil_lol:. Wczoraj godzinę wstawiałam tu kilka zdjęć, a po 3,5-godzinnym papilotowaniu moich psów, już nie mogłam patrzeć na psie włosy, więc może dziś go zrobię. Tylko zdjęcia przesłałabym komuś do wstawienia, bo ciągle mam z tym problemy :mad:. Zastanawiam sie, czy nie zgłosić Wafelka do wątku niewidzących psów, bo on już raczej rozróżnia tylko jasne od ciemnego :roll:. Czasem podobno nawet do drzwi nie potrafi trafić. Może tam ktoś wypatrzyłby go i z litości dał dom? Za to jest silny i żwawy :eviltong:. Wczoraj z mamą ledwie we dwie utrzymałyśmy go we wannie, tak uciekał przed kąpielą. Wczoraj mąż odebrał SMS-a na stacjonarny, ale niestety, nie zapisał nr telefonu. Chodziło o suczke, która jest w schronie. Domyślam, się że to informacja odnośnie mamy naszych jednostkowych szczeniąt, bo o żadną inną nie dowiadywałam się. Muszę skontaktowac się z Ewelinką i Kobix. Jesli to o nią chodzi, to pomożemy? Staruszek w DT, jej dzieci w swoich super domach, a ona bez szans w kieleckim schronie :-(.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Andziu, Stella jest kilka dni na przechowaniu, bo jej Pani wyjechała na sylwestra, a miejsca w hotelikach kosztują 50 zł/doba ;). W gruncie rzeczy dobry wybór, bo Stella czuje się jak u siebie, a w hoteliku pewnie czułaby się porzucona. -
Pani Tereso, dziekuję za rady. Takie oliwkowe mydło naturalne mam, ale z Grecji ;). Przed kąpielą boraksową trzeba właśnie szarym mydłem zmyć psa. Szkoda, że nie potrafimy odnaleźć wątku Stelli, bo akurat ona ma fajne zdjęcia. Erko, Groszek ma dalej trudności z bieganiem. Przednie łapki stawia na przemian, ale tylnymi rusza jednocześnie i są jkaby sztywne. Potrafi tak przebiec króciutki dystans i meczy się, dlatego nie jest w stanie dotrzymać tempa Stelli i Nikowi.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img339.imageshack.us/i/2700r.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3935/2700r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/2702.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5299/2702.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img140.imageshack.us/i/2692.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4156/2692.jpg[/IMG][/URL] -
Groszek na spacerze: [URL="http://img85.imageshack.us/i/2696a.jpg/"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4558/2696a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img37.imageshack.us/i/2620d.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2386/2620d.jpg[/IMG][/URL] Nie wiem, jak wstawić zdjęcia, żeby ich nie obcinało. Własnie akurat Groszka nie widać:mad:. [URL=http://img46.imageshack.us/i/2701.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2118/2701.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/2699z.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/699/2699z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/2704.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9899/2704.jpg[/IMG][/URL]
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Niko ze Stellą i Groszkiem na spacerze: [URL="http://img98.imageshack.us/i/2619i.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1369/2619i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img269.imageshack.us/i/2695i.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5237/2695i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img85.imageshack.us/i/2694s.jpg/"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/586/2694s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img262.imageshack.us/i/2691.jpg/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8290/2691.jpg[/IMG][/URL] -
Dzieki Joasiu za zainteresowanie. Wafelek jest u mojej mamy, więc na akcję i tak absolutnie nie dałaby go ze strachu, przed schroniskowymi chorobami, ale ogłoszenie chętnie dam Ci do powieszenia. Dziś w końcu będę go kąpać i zrobię zdjęcia. jak bedą fotki, to bardzo prosiłabym kogos o zrobienie plakacika, bo ja nie bardzo potrafię.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Znowu całe stadko u Halbiny :eviltong:. Wczoraj zadzwoniła Pani zainteresowana Nikiem, ze jednak nie weźmie go, bo w miedzyczasie wypatrzyli innego psiaka. Nikuś jest szczęśliwy, ma Stellę i bardzo polubili się :cool3:. Tylko, ze Stellunia jutro wraca do siebie. Spróbuje jej właścicielce pokazać Nikusia, żeby reklamowała wśród znajomych, skoro tak się polubili.