Jaaga
Members-
Posts
19190 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Więcej groszkowych zdjęć: [URL="http://img696.imageshack.us/i/2613.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5972/2613.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img526.imageshack.us/i/2610.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9338/2610.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img138.imageshack.us/i/2611.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4639/2611.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img10.imageshack.us/i/2612j.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5513/2612j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img696.imageshack.us/i/2615.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/7586/2615.jpg[/IMG][/URL] Rozliczenie: WPŁATY Alicja P 50 zł Javena 30 zł Bjuta 100 zł Wilczyca 50 zł Erka 40 zł Emilia2280 50 zł Andzia69 100 zł Razem: 420 zł WYDATKI: 40 zł Advocate, 40 zł wizyta u lekarza 100 zł opłata za DT 50 zł Lysoformin do odkażania 40 zł szczepienie 20 zł boraks na kapiel 45 Advocate Razem: 335 zł Na koncie Groszka pozostaje 85 zł Wszystkim dziękuję :lol:
-
Bjuta, dziekujemy. Zinek jednak został Wafelkiem, jakoś to imię przylgnęło do niego. Justyna, zdjęcia do ogłoszeń będą, jak go wykąpię. Na razie jest to niemozliwe, żeby nie zamoczyć ran, trzeba więc czekać do zdjęcia szwów. Jakby Wafelek miał mało problemów ze zdrowiem, to na dodatek ma koszmarną tasiemczycę. Trzeba będzie jechać z nim na zastrzyki przeciw tasiemcowi, bo ponoć są skuteczniejsze od tabletek. Zwykłe tabletki już też dostał. Otrzymałam wpłaty od Havanki 47, 50 zł oraz Malicji 76,30 zł. Bardzo dziękuję w imieniu Wafelka. Już wpisuję te kwoty na pierwszej stronie.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam wpłatę na kieleckie psy od wilczycy 50 zł. Za te pieniądzę zaszczepię szczeniaka, który do mnie przyjechał. Pięknie dziękuję za wsparcie. -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia i coraz mniej pieniążków brakuje. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Do mnie przyjeżdża następny pies, więc nie mogę pomóc. Dziękuję Slapcio za jedzonko dla szczeniąt. Za pieniędze z jamnikowej skarpety - 100 zł kupiłam suchą karmę. -
Pierwszy raz zobaczyłam teraz Kamelka. Jest piękny, jak to Justyna pisze w typie ludzi. Bardzo mi żal staruszków, które muszą tyle lat spędzić w schronie. Niestety, mam już takie dwa z długim schroniskowym stażem: Sarę i Wolfa, więc Kamelkowi domu nie mogę dać. Jak skończy mu się wyróżnione allegro,to proszę o wiadomość, opłacę mu następne.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Niestety, chyba Pluto zostanie dalej w domu, bo nic sie nie znalazło. Obawiam się, że taki fajny domek już może sie nie trafić. -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Powiedziałam przez telefon, że Klusia czeka nadal na dom, nie wybrałam nikogo z chętnych i można kontaktować się po nowym roku. Nikomu jej nie obiecywałam. Mam prawo wyboru przyszłego opiekuna. Przecież od początku pisałam, że jest mnóstwo chętnych na nią. Halbina tutaj podawała nawet inne zainteresowane osoby, w tym pania, u której Klusia mieszka. Klaudynko1989, tamta osoba powiedziała wszystko o sobie, warunkach, jakie proponuje, oczekiwaniach, bardzo zalezało jej na Klusi i stale była ze mną w kontakcie. Dla mnie najważniejsze jest dobro psa, a nie układy na forum. Na dom czeka jeszcze jamniczkowata Zojka. -
Olena84, masz przepełnioną skrzynkę, nie da się wysłać wiadomości. Ja również życzę wszystkim wesołych i spokojnych Świąt. Zinek ma teraz dwa imiona, bo moja mama nazywa go Wafelek ,a Minia Zinek. W gruncie rzeczy, to nawet trzy, bo ja na niego mówię "kozi bobek" :evil_lol:, ze względu na jego nieciekawy wygląd i ciągle utrzymujący się zapach. Jest bardzo miłym psem, jak tylko przychodzę, to od razu się przykleja. Trzeba go głaskać, bo jak się przestaje, to cały czas mruczy niezadowolony. Wczoraj był u lekarza na kontroli, wyjęciu wszytego drenu i antybiotykach. Wszystko goi się bardzo dobrze. Za wizytę zapłaciliśmy 25 zł. Wstawię tu później rachunek.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Doszły wczoraj obrózki i adresówki od Taks. Ślicznie dziękujemy. Po świętach prześlę Halbinie dla dziewczyn, bo dzis niestety nie dam już rady. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tutaj też napiszę. Potrzebny jest pilnie ransport dla Plutka na trasie: KATOWICE-POZNAŃ lub KATOWICE-GNIEZNO. Mały miałby super dom, gdyby udało się go dowieźć. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jest szansa na super dom dla Plutka, ale aż w Gnieźnie. Pilnie potrzebny byłby wiec transport Katowice-Gniezno lub Katowice-Poznań. W związku z tym, że Plutuś ma problemy z zostawaniem samemu, a w tym domu są inne zwierzaki, to jest dla niego ogromna okazja. -
Znalazł się super dom na Plutka z kompostownika, tylko że w Gnieźnie. Rozglądnijcie się, drogie Cioteczki za transportem. Plutuś boi sie zostawać sam, potrzebuje naprawdę dobrego domu, a tam miałby towarzystwo dwóch innych psów. Państwo chcą psa jak najszybciej, bo dziś pożegnali swojego chorego na raka staruszka i nie bardzo sobie z tym radzą.
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Mam taka samą sytuację w domu. Jesli raz pies rozwiązał problem konkurencji w ten sposób, to przy kolejnej nadarzającej sie okazji zrobi tak samo. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Jaaga replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo za wsparcie dla Zojki. Otrzymałam dziś pieniądze. Zojkę wzięłam już do siebie. Charakterna i głośna z niej dziewczyna. -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Już tu napisałam, że moja Klusia pojechała do domu, do Pani, która starała się o nią od początku. Halbina, teraz musisz już rozdzielać psy na czas nieobecności domowników. Mam podobny problem. Pies, który raz zabił, będzie to robił, jeśli nadarzy się okazja. Przeszłam przez to samo, co Ty. Konsultowałam się z lekarzami, behaviorystami i zwykłymi szkoleniowcami. Wszyscy powiedzieli, że nie jestem w stanie zmienić psa, tylko zapobiegać takim sytuacjom. Mieli rację. 13 lat już tak pilnuję mojego. Współczuję Ci. -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dostałam z psami tabletki na odrobaczenie, ale dałam mamie razem ze staruszkiem i zapomniałam dać Zosi przez to całe zamieszanie :oops:. . -
Erko, takiego szkielecika najlepiej nawadniać ciepłą kroplówką. Super w takich sytuacjach jest też proszek do zrobienia papki Convalescence Support i pasta kaloryczna Calo-pet. Na zagłodzone jelita potem najlepiej podawać puszki Intestinal, bo najwiecej z niej się wchłonie w jelitach i tez ma podwyższonyą ilość kalorii. Wszystko to powinno byc do kupienia bez problemu u weterynarza.
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Proszę o zdjęcie z pierwszej strony Klusi, bo pojechała do nowego domu. Erko, czy już wiesz, jaki jest stan ilosciowy "jednostkowych" szczeniąt u Javeny? -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jaszo, Zosia nie może na razie trafić do adopcji, bo jest dowodem w sprawie. Napisałam Ci PW. -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Nasza Klusia pojechała do swojego domu w Katowicach. Jest to Pani, która kontaktowała się z Halbiną w sprawie Euro.