Jaaga
Members-
Posts
19190 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img339.imageshack.us/i/2700r.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3935/2700r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/2702.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5299/2702.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img140.imageshack.us/i/2692.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4156/2692.jpg[/IMG][/URL] -
Groszek na spacerze: [URL="http://img85.imageshack.us/i/2696a.jpg/"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4558/2696a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img37.imageshack.us/i/2620d.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2386/2620d.jpg[/IMG][/URL] Nie wiem, jak wstawić zdjęcia, żeby ich nie obcinało. Własnie akurat Groszka nie widać:mad:. [URL=http://img46.imageshack.us/i/2701.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2118/2701.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/2699z.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/699/2699z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/2704.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9899/2704.jpg[/IMG][/URL]
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Niko ze Stellą i Groszkiem na spacerze: [URL="http://img98.imageshack.us/i/2619i.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1369/2619i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img269.imageshack.us/i/2695i.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5237/2695i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img85.imageshack.us/i/2694s.jpg/"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/586/2694s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img262.imageshack.us/i/2691.jpg/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8290/2691.jpg[/IMG][/URL] -
Dzieki Joasiu za zainteresowanie. Wafelek jest u mojej mamy, więc na akcję i tak absolutnie nie dałaby go ze strachu, przed schroniskowymi chorobami, ale ogłoszenie chętnie dam Ci do powieszenia. Dziś w końcu będę go kąpać i zrobię zdjęcia. jak bedą fotki, to bardzo prosiłabym kogos o zrobienie plakacika, bo ja nie bardzo potrafię.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Znowu całe stadko u Halbiny :eviltong:. Wczoraj zadzwoniła Pani zainteresowana Nikiem, ze jednak nie weźmie go, bo w miedzyczasie wypatrzyli innego psiaka. Nikuś jest szczęśliwy, ma Stellę i bardzo polubili się :cool3:. Tylko, ze Stellunia jutro wraca do siebie. Spróbuje jej właścicielce pokazać Nikusia, żeby reklamowała wśród znajomych, skoro tak się polubili. -
Od-Nowa, kuracja pomaga :multi:. Na skórze Groszka widać pojawiające się nowe włoski. Nie są brązowawe i kosmate, jak te stare, tylko grube i czarne. W niekórych miejscach jeszcze jest czerwona, łysa skóra, ale to i tak już sukces. Całe okropieństwo ze skóry zaczęło schodzić po kąpieli boraksowej. Groszek jest przekochaną, słodką ciapą :loveu:. Postaram się wstawić jego zdjęcia ze spaceru. [URL=http://img339.imageshack.us/i/2700r.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3935/2700r.jpg[/IMG][/URL]
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jasza, masz takiego sylwestra, jak my :evil_lol:. U nas yorki zadziory reagują na strzelanie" bij, zabij, zagryź", a Sara i Niko chodzą po ścianach. -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że Zosieńka bezpieczna :lol::multi:. -
[quote name='Paulina_mickey']Dzięki za obecność. :loveu: Bernardynów i mixów jest masa- niestety, także zawsze się jakiś może spodobać. A Fuksik Twój w domu już?[/QUOTE] Już w domu, ale za niego przyjechał onek, kot i stadko szczeniąt w tym mix cane corso z nużycą i grzybicą. Następnej bence będę mogła pomóc dopiero wiosną, bo na dobrą sprawę nawet nie mam odpowiednio dużej budy. Adam, super że znalazła się Wasza suczka. Teraz najważniejsze jest, żeby się zaakceptowały. Spróbujcie dac ogłoszenie do "Jarmarku". Miałam zawsze o benki spory odzew. Koniecznie trzeba tylko zapisać "oddam za darmo", bo inaczej ogłoszenie bedzie płatne.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justyna, ta Pani chciała pokryć koszt sterylki. Właśnie dostałam wiadomość, ze wszystko u nich w porządku i Klusia zaaklimatyzowała się. Miałam nadzieję, że do nowego domu pojedzie Niko, bo były nim zainteresowane dwie rodziny, ale nikt już nie odezwał się. -
Bjuta bardzo dziekuję. Ewo powiedz, żeby odrobaczyli czymś innym w takim razie, np. Aniprazolem 3 dni pod rząd czy Advocatem. Jeszcze takich ogromnych glist nie widziałam, może to ludzkie, bo większe od psich i kocich. Groszek miał już wczoraj kąpiel boraksową. Składniki zamawiam przez internet, jak dojdą paragony z towarem, to wstawię. Pierwszą kąpiel miał z moich prywatnych zapasów ;). Obłazi z niego teraz całe paskudztwo, ale po podanych lekach skóra jest znacznie lepsza i czerwone ogniska zapalne też straciły swój kolor.
-
divia_gg, czym Ty karmisz tego psa, że tak się błyszczy :crazyeye:. Może naprawdę dałoby się tamtego zlokalizować i mu pomóc :roll:.
-
Erko, też doprowadzają mnie do szał teksty, że dorosły pies, to już się nie przyzwyczai tak, jak szczeniak. Rzeczywiście trudno znaleźć dom psu w tym wieku. Dobrze, ze jest chociaż malutki, to ma szansę. Naszą 12 letnią Sarę ważącą 26 kg przestałam ogłaszać po pół roku. Duży staruszek jest zbyt kłopotliwy, żeby ludzie się nim interesowali.
-
Też o nim pomyślałam. Dom spadłby mu z nieba.
-
Dostałam wiadomość. Niestety, nie mam jak pomóc. Oprócz moich tymczasowiczów mam na przechowaniu byłą tymczasowiczę mix amstaffa. Szkoda, że nie wiedziałam o suni wcześniej, miałam dwa telefony o mixa bernardyna. Będę pamiętać o suczce, jakby ktoś jeszcze dzwonił.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mówiłam, że Państwo od Plutka nie potrafią się doczekać. Mąż będzie pod kasami i kupi bilet aż do Gniezna, skoro tak można. Justyna, na przelewie Alicji było napisane, że na kieleckie psy. Te wpłaty, na których jest, że na Groszka, to księguję na jego wątku. Zróbmy tak, że kupię bilet, a resztę dam na Groszka. Myslę, ze Alicja zgodzi sie, skoro jest szansa na taki fajny dom dla Plutka. Zresztą na kieleckie psiaki dostałam od wilczycy 50 zł, a przeznaczyłam je na wizytę u weta Groszka. Więc wyrównuje się. Halbina, to ta Pani, która do mnie zadzwoniła o sunię wzięła jednak Fenkę? Fajne następne małe. Justyna, zapomniała jeszcze napisac, a pytałaś. Pani od Klusi nie dała nic za szczepienie, a od nikogo nie chcę wymuszać pieniędzy, żeby nie było że zarabiam na szczeniakach :evil_lol:. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Tak, Plutek ma transport załatwiony. Jak kiedyś wiozłam yorka w transporterku, to musiałam i tak zapłacic, bo transporterek stał pod nogami, a bagaż nieopłacany ma być na górnej półce. Nie znam sie na cenach, mąż kupi mu bilet do Poznania i najwyzej tyle samo damy na dalszą drogę. jesli coś zostanie, to i tak sie przyda przy takiej ilości psów, np. na zakup kolejnej myszki :evil_lol:. -
Justyna, myślę, że już dam sąsiadce 100 zł za tymczasowanie Groszka, skoro pieniądze są na koncie. Na paliwo dostałam pieniądze od Erki i wpisałam je już na innym wątku. Dopiero będę kupować składniki na kąpiele boraksowe, więc wtedy doliczymy koszty. Czyli, jesli możesz dolicz te 100 zł za utrzymanie Groszka.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam 60 zł wpłaty na kieleckie psiaki od Alicji P. Pięknie dziękuję. Pieniądze na razie zostawie na opłacenie biletów dla Pluta do Gniezna. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bjuta, u mnie jest jamniczkowata Zojka, onek Niko i Pluto, ale Plutkowi dogrywamy transport, więc sie nie liczy już ogłoszeniowo. U Halbiny są dwie siostry Plutka, te z pierwszej strony. Dziś mają ludzie przyjechać oglądać jedną z nich, więc może wstrzymamy sie z ogłoszeniami, aż Halbina da znać, czy jedna z nich jedzie. U mojej mamy jest Żabcia i Wafelek, a u sąsiadki Groszek, ale jego trzeba najpierw wyleczyć. Żabci muszę zrobić lepsze zdjęcia do ogłoszeń. Jak to ogarne, to pozwolę sobie zgłosić się do Ciebie po allegro, bo sama umiem tylko takie zwyczajne zrobić.