-
Posts
1803 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by moana
-
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Powodzenia w nowym życiu, Fiziu!
-
Takie cudo i nadal bezdomne :( oj ludzie ludzie
-
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
moana replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Ojej, Fanta Ty ciagle tutaj :( -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkGreen]OK, no to podszyłam się przed chwilą pod lirykę :diabloti: i uzupełniłam post inwentaryzacyjny o linki do allegrowych ogłoszeń, które robię. Zrobiłam też plakaty: Kleszczykowi, Gazeli i Majkelowi. Wysyłam mailem do Ank@2, [B]a jak mam je tu wkleić??[/B]? [/COLOR]:oops: -
Kraków - odsiadują dożywocie? Tola i Złom. Mają dom, wspólny!!!
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='moana']Co u uroczej pary slychac? Sklecil :oops: ktos tekst do ogloszen?? :roll:[/quote] Aha, no tak wpierwszym poscie juz cos napiosane :) :oops: -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
moana replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Bidusia... Ale szczesciara :loveu: Trzymam kciuki za szybkie 'dojscie Mili do siebie'! -
Kraków - odsiadują dożywocie? Tola i Złom. Mają dom, wspólny!!!
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Co u uroczej pary slychac? Sklecil :oops: ktos tekst do ogloszen?? :roll: -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
moana replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojoj, pusto tu cos... Wlasnie, ma Trufelek jakies ogloszenia?? -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Wieczorem nad plakatami moze posiedze. Co z Majkim i Tarotem (cudny jest!)? Jakies domy sie kroja po 'Kundlu"?? -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Sara: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=349460752"][B]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=349460752[/B][/URL] A może jej wątek osobny zrobić?? -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Karusiap. skontaktowałaś się z tą osobą z Allegro?? ( namiary 3 posty wstecz) -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[quote name='krycha']a dziwisz sie? zawsze traca psiaki an jakichs klotniach. nadal pytam sie o te ulotki, ktore mozna by w szkolach umiescic...[/quote] [COLOR=DarkGreen]No właśnie, krycha i Ank@2 coś się nie mogą doprosić o te plakaty... To świetny pomysł, przydałoby się skorzystać z propozycji takiej pomocy! Nie jestem zbyt biegła w tym, ale powinnam sobie poradzić w przygotowaniu prostego plakatu w Corelu. Jak to zrobić, ciotki? Wrzucić zdjęcia kilku psiaków dla przykładu i opisać trudną syt. w Harbutowicach i zaapelować o pomoc finansową i w znajdowaniu domów?? Namiary na Harbutowice? Proszę o pomoc[/COLOR]! -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Przedłużyłam aukcję Łatki. [URL]http://www.allegro.pl/item349446269_latka_jak_jamnik_10_lat_poniewierki_gdzie_dom_.html[/URL] Zrobiłam Majkelowi aukcję podświetloną. [URL]http://www.allegro.pl/item349453590_majkel_uroczy_mily_i_sliczny_czeka_na_pomoc_.html[/URL] Wszystkie pozostałe mają tylko pogrubione aukcje... W tej chwili wystawiam na Allegro wszystkie opisane w watku jw. psiaki, oprócz Karata. Czy jemu też zrobić aukcję? Co napisać? Ze szukamy DS lub DT? Co z tymi ząbkami jego? -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Aha, a Sarze sie skonczyla aukcja. Przedluzyc?? -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Karusiap, jest pytanie z Allegro: Wiadomość od: [URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=8851609"]Karen026[/URL] (0) , wysłana z komputera o numerze IP: 87.206.237.199 Strona z przedmiotem: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=343461070"]PRINS - bezdomne czekoladowe kudłate cudo...[/URL] Treść wiadomości: Witam. A czy coś więcej o tym kudłatku można prosić.Wiek, wielkość, a może jakąś fotkę na maila [email][email protected][/email] Odpiszesz na podanego maila? A noz to ktos zywo zainteresowany i odpowiedni... :roll: -
Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM
moana replied to Anashar's topic in Już w nowym domu
Platfusika przypominam!! -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Eee, nikt tu nie zaglada :roll: Na aukcjach allegrowych tez cisza, tylko Besra ma jednego obserwatora. Zmienilam tytul aukcji Ringo, bo jak bylo napisane w tytule ze slepy to prawie nikt tam nie zagladal :( Wieczorem zrobie aukce reszcie opisanych psow. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
moana replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Gratulacje!!! :jumpie: Życzę Wam wielu wielu kolejnych wspólnych lat! :multi: Ale Norek ważniak na fotelu, hiiihii :cool3: -
Ale fajnie! Super para z nich! :loveu:
-
KRK - dwa śliczne jamniki! Rogal szczęśliwy,Tupet już też :)
moana replied to weszka's topic in Już w nowym domu
O rany, w Krakowie to jamniki schodzą jak ciepłe ...pączki, normalnie :evil_lol: -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
moana replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pandisia']Witajcie, ja bardzo chętnie wkleję sobie banerek z Depisiem ale nie wiem jak mam to zrobić, jeśli ktoś mnie oświeci to będę wdzięczna.[/quote] Zaznacz sobie bannerek, skopiuj go. Nastepnie wejdz do panelu uzytkownika i kliknij na edycje podpisu. Tam wklej bannerek i zatwierdz zmiany. I tyle :)