Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [COLOR=Green]A kto jeździ do Harbutowic?? Jakieś szanse na zdjęcia i informacje o innych psiakach? Mogłabym wystawić na Allegro z 10 psów. To naprawdę działa. [/COLOR] :roll:
  2. Napisalam priva do Mrauliny z prosba o wstawienie linkow w pierwszym poscie :)
  3. [COLOR=Green]Tutaj podświetlona aukcja Kajtka: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=331532334[/URL] Bez telefonu kontaktowego, bo czekam na informacje jaki mam wpisac... Podalam maila do Foksia_i_Dżekuś, moze tak być? :roll: [/COLOR]
  4. [quote name='wtatara']kilka psiaków z Harbutowic ma u mnie Allegro[/quote] A ktore? Moze uporzadkujmy i dajmy linki do aukcji na poczatku watku?? :roll: A to Kajtek, ktoremu zaraz zrobie allegrowe ogloszenie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/178/95e57f8228fc3725.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/183/19fff7eb45bdfd5f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/183/bdc3910034a46e29.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/178/9f81500619649cd1.jpg[/IMG][/URL]
  5. [B][COLOR=SeaGreen]Chetnie zrobie ogloszenia na allegro jakims harbutowickim psiakom. Prosze o informacje, ktore takich potrzebuja no i o informacje do ogloszen. [/COLOR][/B]
  6. Ooo, super wieści! :multi::multi::multi:
  7. [COLOR=Green]I nowa aukcja Sary: [B][url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=330943384[/url][/B][/COLOR]
  8. Przez nieuwagę wystawiłam tylko na 7 dni :( Trudno. Przedłużymy za tydzień jak będzie trzeba. Powodzenia Prinsiku!
  9. [COLOR=Green]Nowa podświetlona aukcja Prinsa: [B][url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=330937732[/url][/B][/COLOR]
  10. [quote name='Jagienka']:grin::grin::grin: A bo matki to dystansu nie mają... synuś, synuś... żaden cwaniak... mówie Ci, jako chrzestna, przejrzałam go... dobrze, że on wydmuszki ma :eviltong: :loveu::loveu::loveu:[/quote] Cwaniak?? :angryy: :x Sloneczko najmilsze! Aniolek wcielony:angel: :lol:
  11. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29216&page=63#"]:hmmmm:[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/181/92c4f3eb534b9f39.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Jagienka']post 626, zdjęcie 2, no po prostu.... :roflt: Rudek master.[/quote] Ejjj, ale ze co?? Ze klate wypina i taki piekny ksztaltny?? :cool3:
  13. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/181/16539ad99e8226c3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/181/92c4f3eb534b9f39.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/177/bb7447bdc3de4d0f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/181/b9275acd79576c86.jpg[/IMG][/URL]
  14. Nowe zdjecia Rudka-Grubka! Ktos zobaczy? :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/176/5986d414aa4b15cc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/180/24f9f584a91521ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/180/9f81e5df6822f967.jpg[/IMG][/URL]
  15. Niektore historie sa takie smutne :( Ogromnie przykro. Szczerze wspolczuje Paniom Nusi... :-(
  16. Dziekuje za propozycje, Karusiap, ale nie trzeba :) Wieczorem zrobie nowa aukcje Prinsa. A z Sara, co? Tez robimy?
  17. I jaka sytuacja? Sara w domku czy nie? A u Prinsa co slychac? Aukcje Allegrowe sie skonczyly... Wieczorem splace allegrowe dlugi i jesli bedzie taka potrzeba, wystawie zwierzaki ponownie... :roll:
  18. Sare ktos zalicytowal na allegro :cool1: Wysylam tej osobie info zeby sie z Karusia kontaktowala. Kicha troche, bo mam znikomy dostep do internetu do konca tygodnia...
×
×
  • Create New...