[quote name='karusiap']psiaki z Harbutowic nie maja mozliwosci na razie przyjezdzac bo musialy by w razie niepowodzenia wracac do Harbutowic.My z Jagienka myslimy o tym,by brac takiego jednego psa do hotelu.Ale w zwiazku z tym mam pytanie czy ktos pomoze nam finansowo?Jasna stawka,ilosc dni-dopoki nie znajdzie domu.
Tylko najlepiej,a wlasciwie konieczne jest by psy,ktore bedziemy brac byly juz zaszczepione...[/quote]
[COLOR=DarkGreen]Popieram!
Tymczasem deklaruje wplate 100 zl. Mam nadzieje, ze wkrotce mi sie sytuacja pracowo-finansowa unormuje i bede mogla zadeklarowac jakies regularne wplaty na ten cel...:roll:[/COLOR]