Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [COLOR=Green]Nowa allegrowa aukcja Kudlatego Cuda... [URL="http://www.allegro.pl/item343461070_prins_bezdomne_czekoladowe_kudlate_cudo_.html"][B]http://www.allegro.pl/item343461070_prins_bezdomne_czekoladowe_kudlate_cudo_.html[/B][/URL][/COLOR]
  2. [quote name='Jagienka']moana, tak optycznie chyba masz za długi podpis, ale mam nadzieje, że już jutro będziesz mogła wykasować z podpisu Rokse :) Eee tam Jagienka, ja sie tymczasem optyka nie przejmuje ;) Chetnie jednak pokasuje jakies bannerki... Truflowi, mam nadzieje, bannerek tez nie bedzie za dlugo potrzebny... :roll:
  3. i co z ta Fizia, co? :roll:
  4. Bede podawac namiary bezposrednio na Harbutowice.
  5. [quote name='moana'][COLOR=DarkGreen][B]Na kogo dawać namiary w aukcjach harbutowickich psiaków?? [/B][/COLOR][/quote] ?? [COLOR=DarkGreen][B]:roll:[/B][/COLOR]
  6. Ciekawe jak tam Knapisiowe problemy zoladkowe? I w ogole jak u chlopaka... :roll:
  7. [quote name='masienka']:diabloti:Tylko zeby bylo pelne!!![/quote] koniecznie! :evil_lol:
  8. Jejku, no to trzymam kciuki z calych sil! A to, że Roksa tak się podobała w programie w ogóle mnie nie dziwi! Pięknie się zaprezentowała, a dodatkowo Pani Ola pięknie o niej mówiła. No ja się wzruszyłam... :oops:
  9. [COLOR=DarkGreen]OK, ponieważ podmienialam aukcje Kajtka na Łatki zostawiłam tymczasem namiary na Foksie. Przepraszam, ale nie chciałam zeby zostalo kompletnie bez namiarow. Jak tylko dostane wlasciwe, zmienie. Oto aukcja Łatki: [B][URL]http://www.allegro.pl/item340129585_latka_jak_jamnik_10_lat_poniewierki_gdzie_dom_.html[/URL] [/B]Kolejne później.[/COLOR]
  10. [COLOR=DarkGreen][B]Na kogo dawać namiary w aukcjach harbutowickich psiaków?? [/B]Robię wlaśnie aukcję Łatki i utknęłam... [/COLOR][COLOR=DarkGreen][B]:roll:[/B][/COLOR]
  11. O, teraz zobaczylam dopiero Kundla i widzialam ze Roksa tam tez gwiazda byla... Kurcze, no jakis dom powinien sie z tego skroic... ???
  12. [quote name='Gosiapk']Fanta szuka ludzkiego człeka z [COLOR=Green][U]kontem[/U][/COLOR] dla psiaka[/quote] ... w banku?? :diabloti:
  13. Dzielny Czekoladek! A jaki dumny na swoich wlosciach :)
  14. :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: Jeejku, i co i co??
  15. Pusto tu i cicho :( Nikt nie zaglada do Kudlacza... :roll:
  16. Juhuu! :multi::multi::multi::multi:
  17. Ktore z obfoconych i opisanych psiakow maja Allegro? Czytam, ze Brenda ma. A innym mozna robic? Bede dzis wieczorem robila Allegro, wiec bylabym wdzieczna za informacje.
  18. [quote name='Jagienka']Wena ma już dom :) Można podmienić na innego psiaka...[/quote] Super ze Wenka w domu! No to dawac mi tu jakies namiary! :cool3: Cos nie moge sie doprosic a moge wystawic wiecej psiakow. :roll:
  19. Czy Kajtek nadal bez domu? Przedluzylam mu aukcje Allegro na wszelki wypadek... [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=340129585[/URL] A Wena? Jej aukacja sie konczy niebawem. :roll:
  20. Fizia ma allegro??
×
×
  • Create New...