[quote name='Jagienka']moana, tak optycznie chyba masz za długi podpis, ale mam nadzieje, że już jutro będziesz mogła wykasować z podpisu Rokse :)
Eee tam Jagienka, ja sie tymczasem optyka nie przejmuje ;) Chetnie jednak pokasuje jakies bannerki...
Truflowi, mam nadzieje, bannerek tez nie bedzie za dlugo potrzebny... :roll: