Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. Cicho i pusto, nawet jeden zabłąkany przechodzień... :roll:
  2. Osz, no to niezła historia... Prinsik czeka na idealnego człowieka lub rodzinkę, która byłaby go godna przyjąć... Prawdziwy królewicz :cool1:
  3. Ojej, no to sobie dziewczynka zrobiła wycieczkę... Super, że wróciła :multi: Wspaniale, że dałyście jej szansę na dom... :roll:
  4. Rendi chyba nie ma Allegro. Widzę, że elik pisała że zrobi, ale chyba nie ma już... Wpisałam hasło 'Rendi' w wyszukiwarce Allegro i nie znalazłam. Mogę zrobić w razie czego. Tylko o tekst jakiś poproszę.
  5. I co u Pana Nogi? Nadal czeka? :roll:
  6. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/159/129da85a20bff7d3.jpg[/IMG][/URL]
  7. No to fajnie... Niech Ci się telefony urywają... :diabloti:
  8. Piękny czekoladowy do kochania... :razz:
  9. [COLOR=DarkGreen]Mela ma obserwatora na Allegro :roll: Czy ktoś się wybiera do Harbutowic w najbliższym czasie? Ma ktoś jakieś informacje świeże stamtąd? :cool1: W drugiej połowie maja będę w Polsce, może udałoby mi się z kimś tam pojechać... [/COLOR]
  10. To ja jeszcze zrobiłam takie ogłoszenie Wbrew pozorom sporo tam wejść jest. Karusiap, czy ja mogłam dać namiary na Ciebie?? :oops:
  11. Zrobiłam Trufelkowi pogrubione ogłoszenie Allegro... Pomoże coś? :placz:
  12. Ale radosna psica! Blondyna Blondyny... :diabloti::loveu:
  13. Wieczorem postaram się zrobić jakieś ogłoszenia. Allegro też można? (coś mi się takiego przypomina, że ktoś kiedyś powiedział że schroniskowym nie bardzo?? Mylę się?) Tymczasem przypominam Trufla! :roll:
  14. [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/9d/a6/ea/1124205_3_d41d_d.jpeg[/IMG] Taki fajny chłopak i tak długo musi czekać :shake:
  15. No tak, zgubił się Prins w tłumie potrzebujących... :shake:
×
×
  • Create New...