-
Posts
1803 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by moana
-
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Wena nadal w hotelu czy moze znalazla dom po Kundlu...? :roll: -
I co? I coo? :roll:
-
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Dzieki. Wstepnie pisalam do black_sheep ze moze "HARBUTOWICE - zaglada schroniska??" Hmm, ale moze rzeczywiscie lepiej bez nazwy wlasnej. Tymczasem chyba ciotka black jeszcze wiadomosci nie odczytala, jak sie odezwie cos ustalimy. -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Ale super! Portos ma dom i slicznego rudkowatego ;) kolege... :multi: -
Kraków SMERF MA DOM U TAMB!! A Goliad MA DOM u Lukomanki !!! HURRA!!!!
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Dzielny Timonek! :kciuki: -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkGreen]:klacz: no to sie ekipa fajna zbiera! Poprosilam black_sheep o zrobienie bannerka do tego watku. Macie jakis pomysl na haslo do niego??[/COLOR] -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Popieram taks w całej rozciągłości ;) Potrzebne jest uporządkowanie działań i informacji. Niestety mogę się dołączyć do działań tylko wirtualnie, zatem: wg, rozpiski taks: b/ Allegro: - będę robić, mogę nawet wszystkie wystawić Przydałyby się też ogłoszenia gdzie indziej, jak będę miała więcej czasu, rozgryzę tę kwestię i powystawiam ogłoszenia na innych portalach e/ Finanse - Chwilowo (mam nadzieje!) jestem u mnie kicha finansowa, pomogę jak będę mogła. Wysyłam linki do znajomych, którzy może coś wrzucą. [B]Na jakie konto można wpłacać??[/B] -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkGreen]Dzięki, Ciotki :) A to aukcja Weny: [B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=332449752[/URL] [/B][/COLOR] -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']Bardzo podobna:)ale ona nie ma Wena na imie??[/quote] [COLOR=Green]Beata napisala, ze Vera... To jak? :roll:[/COLOR] -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
No to widze, ze sytuacja jest trudniejsza i bardziej skomplikowana niz sadzilam... :roll: Tymczasem dostalam od Foksia_i_Dzekus informacje o Verze. Oto ona: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/179/37c219d94ebdd2a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/180/3e6f6887298d1019.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/185/af34480ea2d6057d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/179/e5f1ef8e44c3edce.jpg[/IMG][/URL] Ale podobna do Kajtka! Siostra jego albo ...corka? :cool1: Zaraz zrobie jej aukcje. -
Pilnie poszukiwany ktoś (ktosie) kto pojechałby do [SIZE=5]Harbutowic sfotografować psiaki i dowiedzieć się o nich jak najwięcej! Są chętni do ogłaszania ich, pomocy w szukaniu domów, a informacji o psach, zdjęć brak... :roll: Tu link do wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9732609&posted=1#post9732609
-
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Green]Tego sie niestety obawialam... Taks, robisz bardzo duzo dobrego dla harbutowickich psiakow. Chyle czola i dziekuje. Przylaczam sie do Twojego apelu o pomoc na miejscu. Wysle zaraz maila z info i linkiem do tego watku moim znajomym z Krakowa. Niestety nie moge pomoc na miejscu, mam obecnie do Harbutowic jakies 2500 km :( Ale chetnie pomoge z tymi ogloszeniami, na Allegro i nie tylko. [SIZE=3][B]To kto pojedzie do Harbutowic?? :roll:[/B][/SIZE][/COLOR] -
I jak sie ma Heban? :roll:
-
MA DOM!!!Kraków wielki Elton po raz drugi wrócił do schroniska
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Przypominam Eltona... :roll: -
Majka nadal bez domu? :roll:
-
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Sie porobiło... znowu ktoś zalicytował Sarę. Poprosiłam żeby się skontaktował z Tobą, Karusiu. A Prinsa tylko oglądają... :roll: Zmieniam tytuły, może któryś bardziej zafrapuje... :) -
MA DOM Kraków Cygaro ledwie przeżył po pogryzieniach zostaje w dt
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']Na jakie konto można wpłacać?[/quote] Na poczatku watku ogolnego krakowskiego jest podany nr AFN : [COLOR=#ff0000][COLOR=darkorchid][B][U]skarpeta na AFN: psy krk [/U][/B][B][COLOR=#000000][U]Numer konta:[/U][/COLOR][/B] [B][SIZE=4][COLOR=navy]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#000000][B][SIZE=3]VWBank[/SIZE][/B][/COLOR] [B][COLOR=#000000]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000]UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000]14-100 OSTRÓDA[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000]podaję aktualne rozliczenie: [/COLOR][/B] [/COLOR][/COLOR] Ale myślę, ze sensownie bedzie dopytac AgeG , bo byc może jest jakiś inny numer, alebo Cygaro ma w AFN założoną swoją osobną skarpetę... :) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
moana replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Amanita']Norek załapał się na filmik "Metamorfozy":loveu:: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=CpKhw81YKz0[/URL][/quote] O matko, piękne... Norek piękny! :loveu: -
MA DOM Kraków Cygaro ledwie przeżył po pogryzieniach zostaje w dt
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']Jak można pomóc?[/quote] Chyba w związku z powyższym pieniądze najbardziej potrzebne... :roll: