Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. O matko, ale wieści!!! :crazyeye: :multi::multi::multi: i trzymam kciuki za Fizię i jej ludzi!
  2. O matko, prawie wszyscy sie z watku wyprowadzili...:roll::oops:
  3. Karusiu, daj znać czy 5 dyszek przeszło... :roll:
  4. Trzeba wreszcie odczarować Fizię... :roll:
  5. Mały ruch na wątku coś... :roll: Obiecuję jutro się zabrać za jakieś ogłoszenia... Malawaszko, czy mogłabyś wkleić linka do jakiegoś ogłoszenia, które robiłaś Rubi? (chętnie bym poodgapiała:oops:, jeśli mogę)
  6. Zaglądam do Dżejdiego... Obiecuję jutro porobić jakieś ogłoszenia dla niego... :roll:
  7. Ogłoszenia ma, cudna i młoda jest ... I ciągle nic :shake::crazyeye::shake:
  8. [quote name='fizia']Odmłodziłam Szogunka w ogłoszeniach - myślę, że to może pomóc, 2 lata to jeszcze młodziak, a ludzie jednak wolą młodsze psy[/quote] Też zmieniłam w allegro. :)
  9. A [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=627314727"]tu wyróżnione allegrowe ogłoszenie[/URL] Szogunka. Zostawiłam namiary z ogłoszeń, które robiła Fizia. Bardzo proszę o aktualny telefon i mail kontaktowy (do Wiosny pewnie), to zmienię.
  10. Dwa banerki do wyboru: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szogun-sliczny-przekochany-mix-boksera-juz-w-hoteliku-prosi-o-wsparcie-132653/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3808/36854121984.jpg[/IMG][/URL] lub [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szogun-sliczny-przekochany-mix-boksera-juz-w-hoteliku-prosi-o-wsparcie-132653/"][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/5046/207885913369fdfm3.jpg[/IMG][/URL] :)
  11. [quote name='clo'] ktos zrobi allegro?[/quote] Zgłaszam się na wątku :) Zrobię Szogunowi allegro. A banerek potrzebny? (clo, mogłabyś sobie wreszcie zrobić porządek z podpisem... :diabloti:)
  12. Przypomnę Trufelka, bo widzę, że nawet ciotka Marysia go nie zabrała na majówkę...:razz:
  13. Przypomnę pięknego Rudaska :roll: Właśnie się dowiedziałam, że Prins z mojego podpisu w domu, hura! Teraz czas na Dżejdiego!!
  14. Cudowne wieści!!! Dzisiaj w ogóle jest dzień wspaniałych wiadomości! Dziękujemy! Hura!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  15. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lisek-sliczny-krotkowlosy-mlody-pies-szuka-domu-prosimy-o-ogloszenia-130896/"][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/9642/2049578e824e017m3.jpg[/IMG][/URL] banerek dla Liska na dobry początek
  16. Ojoj, to niedobrze, dziczeje chłopak :shake:
  17. O super, chłopak ma swoje ogłoszenia :) Przypominam, ze jest banerek, jak by ktoś miał miejsce w podpisie... :roll: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-co-zyc-jesli-nie-ma-sie-dla-kogo-dzejdi-zwatpil-krakow-135239/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9355/1892416e63b1af9m3.jpg[/IMG][/URL]
  18. :loveu::multi::multi::multi::loveu:
  19. co u pięknego Liska? Nadal w schronie? :roll:
  20. Norek w mleczykach - cudo :loveu: Udanego letniskownia! (chyba wiosnowania:evil_lol:)
  21. No to czeekam na wieści, choć cierpliwość nie jest moją najmocniejszą cechą... :evil_lol:
  22. [quote name='clo'] czy ktos moglby zrobic nowy banerek dla hebanka?bo ja nie umiem..[/quote] [COLOR=Green] Proszę bardzo: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/heban-o-magicznych-oczach-w-hoteliku-u-wiosny-ponownie-oszukany-nadal-czeka-85041/"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/796/2028077052a67d2m3.jpg[/IMG][/URL] Jeśli ktoś potrzebuje banerek w innym rozmiarze, proszę dać znać. :) [/COLOR]
  23. No właśnie, z noska cieknie, z oka cieknie ... a Barbi taka uśmiechnięta :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/111/921736906d925a3dmed.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...