Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [quote name='Asior']Ty się nie śmiej.. Ty wiesz z jaką siłą on skakał???[/quote] Oj, podejrzewam, że ze sporą... Wybacz, nie mogłam się powstrzymać :razz: Przydałby się jakiś silny fizycznie człek, ale i... świadomy, mądry i cierpliwy, który zaopiekowałby się Luxem... Gdzie go znaleźć...? :roll:
  2. :roflt::turn-l: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9148/dsc02254.jpg[/IMG] piękny jest ... i niesforny... i bezdomny :roll:
  3. [quote name='zdwrdwd']Przeglądnęłam przed chwilą cały wątek Steni od początku i... się uryczałam. Te zdjęcia ze schronu, z hotelu, filmy z pierwszych dni u nas, kiedy jej stan zdrowia był taki tragiczny, a ja sirota nie wiedziałam za co się łapać... Raz, na początku, zdarzyło mi się nawet upłakać przy Steni ze słowami: "Co ja najlepszego zrobiłam? NIGDY już nie chcę mieć psa ze schroniska". To jej sikanie w domu, zjedzenie pilota, ciągłe wypady do weterynarza, stres co będzie jutro... Ciągły stres... Ciągłe wyrzuty że rozpie*rzyłam spokój panujący dotąd w naszym domu... Ciągłe wyrzuty, że w opiekę na tym psem musi się angażować cała rodzina, a ona miała być WYŁĄCZNIE moim kłopotem... A teraz? Tego co odczuwam nie da się opisać. Ta niepowtarzalna satysfakcja. Niewyobrażalne szczęście. Stenia jest kolejną lekcją, którą przyszykowało mi życie, ale jedną z najpiękniejszych lekcji... Od TAKIEGO psa można nauczyć się znacznie więcej niż od większości ludzi. Nigdy bym jej nie zamieniła na innego psa. I choć mam okazję wziąć za darmo rodowodowego labka [SIZE=1](układy rodzinne :eviltong:)[/SIZE] to tego nie zrobię, bo jestem ZAKOCHANA w staruszkach i już w tym momencie powiem, że to nie jest ostatnia babcia, która zamieszkała w moim domu. [B]Dziewczyny, robicie kawał DOBREJ ROBOTY. Zmieniacie życie nie tylko tym psom. Nie tylko im. Trzymać tak dalej i niech Wam sił nigdy nie zabraknie![/B] Każdego dnia o Was myślimy (ja+Stenusia ;)) i modlimy się za Was. DZIĘKUJĘ!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Green]Ojoj, jak pięknie napisałaś... Życzę Tobie i Steni tego, byście mogły się cieszyć sobą jak najdłużej... Świąteczno-wiosenne kwiatki dla Was :oops: ::Rose:[/COLOR]
  4. Ech... Trudno, walczymy dalej... Wyróżnione allegro Prinsa: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=609286216]PRINS - rudy, kudłaty, cudny! czeka - Kraków ok. (609286216) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  5. Dziękuję, Asior :) ale coś mam kłopot z podlinkowaniem... Jest znak: # w oryginalnym linku, wklejam cały właściwy link, a potem mi ten # znika i banerek nie łączy z wątkiem... :hmmmm: Muszę to rozgryźć...
  6. zrobiłam chłopakowi banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-co-zyc-jesli-nie-ma-sie-dla-kogo-dzejdi-zwatpil-krakow-135239/post12121940"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9355/1892416e63b1af9m3.jpg[/IMG][/URL]
  7. :multi: ...I żyli długo i szczęśliwie... :loveu:
  8. banerek dla Kaji :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kaja-7-m-cy-radosc-milosc-slodycz-na-4-lapkach-zbieramy-na-dt-135372/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/6851/1892330cf4f77bdm3e.jpg[/IMG][/URL]
  9. Witam świątecznie :) Trafiłam wreszcie do Waszej pięknej Kaji. I jak z allegro dla niej, robi ktoś, czy zrobić?
  10. Barbi korzysta ze swojego szczęśliwego życia ile się da... Niech przetoka się wreszcie zrośnie... Zdrowa Barbi będzie najszczęśliwszą i najszybszą psią babką :razz:
  11. Rudasek i kolega jakby z nadzieją machają ogonami na jednym ze zdjęć... :-(
  12. Banerek Walentego ... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/walenty-maly-bezdomny-psiak-na-ulicy-grozi-mu-niebezpieczenstwo-pilnie-dt-131633/index3.html"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/114/185937577d07884m3.jpg[/IMG][/URL]
  13. Banerek Miłej: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakowianka-mila-134521/"][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/2815/185915003910ae2m3.jpg[/IMG][/URL] Podlinkowany, można wrzucić do podpisu :)
  14. [quote name='dorcass']to teraz ma dwa allegra wyroznione bo ja tez jej takie zrobilam tylko ze moje sie konczy za jeden dzien [URL="http://www.allegro.pl/item595813826_cudna_lajka_od_3_lat_blaga_o_milosc.html"]Cudna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. (595813826) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] i ma tu obserwatora, jak beda dwa to moze szybciej znajdzie domek?:lol:[/quote] Ojoj, to wbrew zasadom allegrowym, ale może nikt nie doniesie ...
  15. [URL=http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-rudy-kudlacz-nie-wystarczy-ze-piekny-gdy-juz-nie-najmlodszy-po-8-l-schron-104501/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5016/1858440b4331c1am3.jpg[/IMG][/URL] W ramach nauki tworzenia banerków, zrobiłam banerek Prinsowi... Jeśli ktoś sobie życzy, bardzo proszę!
  16. [quote name='clo']ja bym podmienila na lajeczke:)z tego watku tylko podaj moj nr tel bo lajeczka nie jest u wiosny [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lajka-od-3-lat-blaga-o-milosc-zbieramy-na-hotel-szukamy-transportu-do-elblaga-134423/index20.html#post12099505"]www.dogomania.pl/forum/f28/lajka-od-3-lat-blaga-o-milosc-zbieramy-na-hotel-szukamy-transportu-do-elblaga-134423/index20.html#post12099505[/URL][/quote] [B][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=596374861"]Tu Allegro Łajki[/URL] [/B][COLOR=SeaGreen] Tekst skradłam Fizi :oops: Czy ten podany numer tel. to ten właściwy?[/COLOR]
  17. [COLOR=Green][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=596374861"][B]A to allegro Łajki.[/B][/URL] Wstawiłam ją zamiast Hebanka, żeby się wyróżnienie nie marnowało, skoro chłopak do domu jedzie... Skopiowałam teksty ogłoszenia z tych, które robiła Fizia :oops: Mam nadzieję, że mogłam to zrobić? Proszę sprawdzić czy się zgadzają namiary i takie tam...[/COLOR]
  18. Ale wieści! :loveu: Jeszcze przez dwa dni jest ważne wypasione wyróżnione Allegro Hebanka, może podmienimy na innego psiaka? Jakieś typy?
  19. O, super, dzięki agamika za zdjęcia! Dorzucę do allegro. Marysiu55, Twój tekst pewnie by pomógł... :razz:
  20. Aha, przepraszam, już się dokopałam do zdjęć!! :oops: Tu odnowione allegro Trufla. Jeśli ktoś ma jakiś zgrabny tekst, chętnie podmienię... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=605883851
  21. Hmm, nie ma zdjęć Trufelka, znikł mi gdzieś jego piękny banerek... Może jakieś nowe zdjęcia się uda komuś zrobić... ? Allegro bez zdjęć sensu nie ma za bardzo a chciałabym mu odnowić ogłoszenie... :roll:
×
×
  • Create New...