Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/biszkoptowo-ruda-rubi-w-tak-mlodym-wieku-nie-powinna-miec-zatroskanej-minki-130744/"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1002/1851589ab245b04m3.jpg[/IMG][/URL] Właśnie zrobiłam swój pierwszy w życiu baner! Prosty taki, ale udało mi się go chyba nawet podlinkować.. Jeśli ktoś by miał ochotę skorzystać, zapraszam... :oops:
  2. Super, coś się dzieje... Trzymam kciuki nieustająco!
  3. Świetne zdjęcia :) Szczególnie ostatnie! :cool3: Wiosna w Polsce pełną gębą?! Nosek Barbi wygląda biednie, ale oczy jej się śmieją :loveu:
  4. Ojoj, fantastycznie! :razz: To życzę 'owocnego' spacerowania :) Niech sobie psiaki dom wyspacerują...
  5. szczeniak normalnie z tego Amika, szczeniak... :lol:
  6. [quote name='Asior']już zaprosiłam panią na wątek sunieczki.. Miejmy nadzieje, zę się zaloguje na dogo.. A zdjecia oczywiście obiecała słać :)[/quote] Super! Asior, Twój synek z awatarka się śmieje jak ta ikonka :loveu: ...:evil_lol:
  7. Hihi, tak to już jest... Rudek też odkąd zamieszkał z moimi rodzicami przybrał ewidentnie na wadze... Zakaz podkarmiania był wyraźny i niby się stosują, ale czasem Tacie wyskoczy tekst w stylu 'My chłopaki (Tato i Rudek) uwielbiamy sernik...' Albo coś w tym rodzaju... I wszystko jasne :evil_lol:
  8. piękności :loveu: chude piękności... :roll:
  9. I ja trzymam kciuki za Fizię! Mocno! :)
  10. Też zobaczyłam 'Kundla' w sieci... Saba z Kajtusiem są uroczy! :loveu: Cudna para, cudna! Jaki odzew? Były telefony? :roll:
  11. To ja też trzymam kciuki! Musi się w końcu udać... :roll: Wstrzymuję się zatem z odnawianiem allegro do jutra...
  12. A jak tam Fziowe ogłoszenia w sieci? Aktualne?
  13. Heban ma aktualne allegro, pilnuję tego.
  14. Wspaniałe wieści! Trzymajcie się ciepło i zdrowo! PS To jeden z tych wątków, na których się jakoś szczególnie rozczulam... :roll:
  15. Ale dzielne Dziewczyny! :) A ja może przypomnę, że Josi ma spore wydatki związane z leczeniem Barbi ... :oops:Nr konta na pierwszej stronie wątku :diabloti:
  16. Podnoszę! Pilnie dom tymczasowy potrzebny!
  17. Hmm, rozumiem karusiu, że masz sporo wątpliwości (i słusznie), ale ja (jeśli mam w ogóle prawo do wypowiedzi w tej kwestii...) skłaniałabym się do tego by dać tej pani drugą szansę. Myślę, że dostała już dobrą nauczkę i wyciągnie wnioski... Ale to oczywiście Ty (i inne osoby zaangażowane w opiekę nad Amikiem) podejmiesz decyzję (najlepszą :) ) :roll:
  18. [quote name='karusiap']Caly czas dzwonia do mnie ludzie,ze widzieli glownie wczoraj podobnego psiaka...To milo,ze ludzie nie sa obojetni...Ciesza sie,gdy mowe ze juz znaleziony:lol: Dzwoni tez czesto byla Pani Amika,placze nadal i bardzo prosi by jej go zwrocic.....ze juz nigdy,,,,ze go kocha,,,ze ....ehh...przykre,ze tak wyszlo..bo troche rozsadku i Amik mogl miec tam naprawde dobry dom...[/quote] [COLOR=SeaGreen] Nie zamierzacie dać tej Pani drugiej szansy?[/COLOR] :roll:
  19. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Fantastyczna akcja. Dziewczyny, jesteście wielkie!
  20. Ale tu cudo ukrywacie! Uwielbiam takich długonogich krótkowłosych uszastych przystojniaków :loveu: No cudo!
  21. Piękna dostojna sunia. Powinna z dumą kroczyć obok swojego pana (pani)... a nie lękliwie czekać na jakiekolwiek zainteresowanie i przyjacielski gest... :roll:
×
×
  • Create New...