[quote name='karusiap']Caly czas dzwonia do mnie ludzie,ze widzieli glownie wczoraj podobnego psiaka...To milo,ze ludzie nie sa obojetni...Ciesza sie,gdy mowe ze juz znaleziony:lol:
Dzwoni tez czesto byla Pani Amika,placze nadal i bardzo prosi by jej go zwrocic.....ze juz nigdy,,,,ze go kocha,,,ze ....ehh...przykre,ze tak wyszlo..bo troche rozsadku i Amik mogl miec tam naprawde dobry dom...[/quote]
[COLOR=SeaGreen]
Nie zamierzacie dać tej Pani drugiej szansy?[/COLOR] :roll: