-
Posts
1803 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by moana
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
No to dobrze, że trzymacie ręce na pulsie :lol: -
Ale czy to znaczy, że na Bilbo czeka dom? :crazyeye::lol:
-
przypomnę rodzinkę :roll:
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
moana replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
To proste. Amik się śmieje do patyczka. Co wygrałam? :evil_lol: -
dzieciuszki maluszki: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/170/56915ca4e949a671.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/167/c05406263d1c9fbb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/166/e7b639f4f417cbd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/171/075082f979d74533.jpg[/IMG][/URL] :loveu:
-
z maluchami: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/170/4018786652c3e4c9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/170/e9c7f6fe4b3ab89a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/171/1ad31ac9e31c79e7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/170/5d53b7a4376d603a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/166/bec7a69f629dbba9.jpg[/IMG][/URL]
-
Wstawiam zdjęcia: mama Czarna [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/166/d4d6db13e5d047a6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/171/c39ead4425a91c0d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/170/62061bab081436a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/166/c655cc092a28633d.jpg[/IMG][/URL]
-
Banerki dla olkuskich sierotek. mały: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/psy-z-olkusza-krakow-138928/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8916/2896477af7b756em3.jpg[/IMG][/URL] duży: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/psy-z-olkusza-krakow-138928/?highlight="][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9899/36854165238.jpg[/IMG][/URL]
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
AgaG, może zmienisz tytuł wątku i wrzucisz go do działu z psami poszukującymi domów...? :roll: Zrobiłam Sarze banerek, może się przyda. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/krakow-wszystkie-szczeniaki-z-kielc-maja-juz-domy-sa-foty-32890/index27.html"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2865/2895885050a973bm3.jpg[/IMG][/URL] -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Coś pusto tu, przypomnę piękną... -
Przypomnę Syrię :roll:
-
:placz: bardzo wzruszające
-
Zapisuję się do grona wielbicielek Henia... :oops:
-
SZCZENIACZKI ze Schroniska 'As' - proszą o MIŁOŚĆ!!!
moana replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Truskawa, czy wiadomo jak duże się zapowiadają psiaki-chłopaki (zdjęcie nr 2,6,7,9) ? -
Brawo, Bilbo! :loveu: Wieczorkiem mu odnowię allegro, bo się skończyło.
-
Była wizyta u weta? I jak?
-
Może by tak tytuł zmieć na taki bardziej dramatyczno-zachęcający do zglądnięcia? Któryś z psiaków ma osobny wątek czy tylko zbiorczy?
-
[quote name='Majaa']Moana zasanawiałam się nad propozycjami dla Ciebie, a właściwie dla p. Pawła wczoraj w nocy, a kiedy "załapałam" którego psa powinnam przedstawić padł internet i prąd (burza wczoraj była koszmarna u nas) ale uważam, że do tego domku zaproponowanie Mimi będzie akuratne, choć to suczka, ale już wysterylizowana. Po ogromnych przejściach - koszmarnie połamana łapa - rozpatrywano tak amputację tej łapy, jak i nawet! eutanazję a Mimi walczyła dzielnie Obecnie jedna kość jest zrośnięta - druga może się nie zrosnąć i drut pozostanie na zawsze w jej ciele, ale radzi sobie rewelacyjnie, używa tej połamanej łapki i w towarzystwie 4 dorosłych psów i dorastającej sarny (choć najmniejsza) radzi sobie rewelacyjnie. Jest najlepszym budzikiem w sprawach pilnych i największym aniołkiem w sprawach przytulaśnych ;) Nie wymaga w chwili obecnej żadnej szczególnej opieki na codzień, oprócz kontroli ortopedycznej, od czasu do czasu zdjęcia Mimi są na pierwszej stronie tego wątku[/quote] Dziękuję :lol:, wszystkie propozycje podsyłam Pawłowi.
-
Pomagam znajomemu znaleźć psa. Najlepiej aby to był szczeniak, płci męskiej, mały tzn taki który wyrośnie na małego psa. Najlepiej by był podobny do, nieżyjącego już niestety, :-( Frodo z wątku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/szczeniaki-do-adopcji-krakow-34967/index5.html"] http://www.dogomania.pl/forum/f85/szczeniaki-do-adopcji-krakow-34967/index5.html[/URL] Warunki dla psa: mieszkanie w bloku, ojciec plus dwóch nastoletnich synów, mający doświadczenie ze zwierzakami, kochający je. Ręczę za ten dom, ale oczywiście można przeprowadzić wizytę przedadopcyjną. Jeśli macie jakieś typy (ja sama też będę zaraz przeglądać) i uznacie, że piesek może wyemigrować do Krakowa, bardzo proszę o propozycje.
-
Dzięki, wysyłam linki znajomemu. Henio jest powalający! :loveu:
-
Szukam szczeniaka (lub bardzo młodego wyrostka) płci męskiej, który wyrośnie na niedużego psiaka, dla znajomego... Ma ktoś w Krakowie na tymczasie albo w hoteliku szczeniaki?
-
[COLOR=Green]Nie mam dobrych wieści, niestety :( Właśnie się dowiedziałam, że Frodek zginął pod kołami tramwaju. W okolicach Nowego Roku wystraszył się wybuchu, zerwał się ze smyczy i wpadł prosto pod tramwaj. :placz: Paweł, Pan Frodka, powiedział, że Frodo: [COLOR=Navy][I]"... miał chyba najwspanialsze swoje życie bo był kochany i był trzecim synem i drugim bratem - kochaliśmy go!![/I]... [I]A pogrzeb miał piękny i zawsze zostanie w naszej pamięci."[/I] [/COLOR] Strasznie mi przykro. Paweł wraz ze swoimi nastoletnimi synami po kilku miesiącach od śmierci Frodo, postanowili przygarnąć podobnego do niego malucha... [/COLOR]
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
moana replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek-Podróżnik... Zazdroszczę... Tak chciałabym żeby Rudeczek tak wspaniale znosił podróże jak Norek. Ileż by to ułatwiło... :roll: