Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [quote name='clo']ja napewno nie;)a moze by do tego obserwatora zagadac?;)moze sie skusi po rozmowie?tylko ja nie wiem czy to wiadomo kto jest obserwatorem czy nie?[/quote] Tego nie można wiedzieć. Ale Zorro ma powodzenie, dobrze :)
  2. JoSi, jak się macie? :roll:
  3. Przypominam Fizie. I ponawiam pytanie - o co chodzi z tym hotelem? Dlaczego Fizia nie mogla zostac? :roll:
  4. Fantastyczne! I psiaki i zdjécia :loveu: Trzymam kciuki!
  5. Barbi sie usmiecha, a sliczny Fafik ma oczy jak spodki.... :shocked!:
  6. Jaki cudny uśmiechnięty rudzioszek! :loveu:
  7. [quote name='Jagienka']Sto lat, sto lat Rudeczku :loveu: I Rudkowa mamo :loveu:[/quote] Dziekujemy :loveu:
  8. [COLOR=Green]Wczoraj były [B]4 urodziny Rudeczka[/B] (umownie wpisane przez weterynarza 14 marca 2007r czyli w jego 2 urodziny i jednocześnie w dzień kastracji...) [/COLOR] :Rose: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/284/4c31d9c75bd48a32.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Jagienka']Karolina już o tym pisała, ale to naprawde jest kłopot. Mała jest dzikuskiem, ma za mało bodźców w hotelu, dużo rzeczy ją przeraża. Najfajniej jakby znalazła dom, gdzie już jest jakiś łagony psiak, od którego będzie mogła się uczyć... Pysio fajktycznie sie goi. I się ładuje na przytulanki, na rączki na kolana... to jeszcze dziciaczek a siedzi sam smuteczek... :-([/quote] Dom tymczasowy potrzebny na gwałt! Dziewczyny, a może te pieniądze, które wydajecie na hotel zaproponować jakiemuś płatnemu DT? W tym przypadku ma sens szukanie takiego płatnego domu na jakiś czas...
  10. Ooo, kolega Hebanka tez już poza celą :multi:
  11. :roll::roll::roll:
  12. Oj czy aby Steni nie za ciasno na takim wąskim łóżku? zdwrdwd, koniecznie powinnaś sobie kupić szersze łóżko... :diabloti: Trzymajcie się! :lol:
  13. No to super! Wiadomo, że każdy pies prócz swojego człowieka musi mieć sofę (ewentualnie fotel) i swoją podusię, obowiązkowo :)
  14. [quote name='fizia'] Nie wiem czy jest jeszcze możliowść dopisania, że istnieje mozliwość pomocy w transporcie - jeśli nie, to nic, jak ktoś się będzie interesował, to się dowie[/quote] [COLOR=Green]dopisałam :)[/COLOR]
  15. :turn-l: [quote name='JoSi'] Przez "czynnik ludzki" bywają momenty wesołe. Wyszłam parę dni temu z psami na spacer, lał deszcz a ja z gołą głową ( nie licząc włosów), Ryfka biegła puszczona ze smyczy, Tusia w torebce, w jednej ręce smycz czerwona (Barbi), w drugiej niebieska (Fafik), podchodzi jakaś kobieta (w kapeluszu) mówiąc: -może pani wyciągnąć mi parasol z siatki i otworzyć? -Przepraszam, nie mogę, nie mam czym.[/quote] [COLOR=Green]Tej Pani kapelusz chyba trochę zasłaniał (wszystko poza sobą:evil_lol:). JoSi przelewam 50zł chociaż tyle dołożę do rachunków u weta. [/COLOR]
  16. Przypominam Fizię!
  17. Prinsowe ogłoszenie na allegro oglądano już prawie 600 razy... i co? Tylko oglądają! :roll:
  18. [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=582361202]HEBAN - pies o magicznych oczach - opolskie (582361202) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/B][COLOR=DarkGreen]- wyróżnione podświetlone allegro Hebanka. Korzystałam z opisów, które znalazłam na wątku... :oops: Jestem otwarta na sugestie, jeśli coś trzeba zmienić. :)[/COLOR]
  19. [quote name='clo']fiziu cudownie!!!bardzo dobrze ta "pigulke" o hebanie ujelas:)moana czy twoja propozycja allegro dla hebanka nadal aktualna?[/quote] [COLOR=DarkGreen]Tak! Przepraszam za opóźnienie :oops:, już się zabieram za allegro dla Hebana.[/COLOR]
  20. Niedobrze :shake: A o co chodzi z tym remontem? Hotel w remoncie? Może inny hotel dla rudzinki znaleźć? :roll:
  21. Jaki piękne foty! Heban wygląda na szczęśliwego :loveu: Chętnie zrobię mu allegro. Jutro. Chętnie wyróżnię.
  22. Taks, jesteś wielka! :loveu: PS No właśnie, gdzie można znaleźć jakieś informacje o tym, co się dzieje z harbutowickimi psiakami? Kto szuka domu? Kto znalazł?...
  23. [quote name='hop!']O co chodzi? :lol:[/quote] Przeczytałam wątek. Wzruszyłam się z jednej strony, zasmuciłam z drugiej... Tak nieumiejętnie wyraziłam swoje ambiwalentne uczucia... :eviltong:
×
×
  • Create New...