-
Posts
1803 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by moana
-
Cudowny,młody *ZORRO* mix Mastifa Tybetańskiego -MA DOM!!!
moana replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo']ja napewno nie;)a moze by do tego obserwatora zagadac?;)moze sie skusi po rozmowie?tylko ja nie wiem czy to wiadomo kto jest obserwatorem czy nie?[/quote] Tego nie można wiedzieć. Ale Zorro ma powodzenie, dobrze :) -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
moana replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
JoSi, jak się macie? :roll: -
Przypominam Fizie. I ponawiam pytanie - o co chodzi z tym hotelem? Dlaczego Fizia nie mogla zostac? :roll:
-
Fantastyczne! I psiaki i zdjécia :loveu: Trzymam kciuki!
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
moana replied to mru's topic in Już w nowym domu
Barbi sie usmiecha, a sliczny Fafik ma oczy jak spodki.... :shocked!: -
Maluszek "śmieciuszek" sobie rośnie / ma super domek! :D
moana replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Jaki cudny uśmiechnięty rudzioszek! :loveu: -
[quote name='Jagienka']Karolina już o tym pisała, ale to naprawde jest kłopot. Mała jest dzikuskiem, ma za mało bodźców w hotelu, dużo rzeczy ją przeraża. Najfajniej jakby znalazła dom, gdzie już jest jakiś łagony psiak, od którego będzie mogła się uczyć... Pysio fajktycznie sie goi. I się ładuje na przytulanki, na rączki na kolana... to jeszcze dziciaczek a siedzi sam smuteczek... :-([/quote] Dom tymczasowy potrzebny na gwałt! Dziewczyny, a może te pieniądze, które wydajecie na hotel zaproponować jakiemuś płatnemu DT? W tym przypadku ma sens szukanie takiego płatnego domu na jakiś czas...
-
Cudowny,młody *ZORRO* mix Mastifa Tybetańskiego -MA DOM!!!
moana replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ooo, kolega Hebanka tez już poza celą :multi: -
:roll::roll::roll:
-
No to super! Wiadomo, że każdy pies prócz swojego człowieka musi mieć sofę (ewentualnie fotel) i swoją podusię, obowiązkowo :)
-
[quote name='fizia'] Nie wiem czy jest jeszcze możliowść dopisania, że istnieje mozliwość pomocy w transporcie - jeśli nie, to nic, jak ktoś się będzie interesował, to się dowie[/quote] [COLOR=Green]dopisałam :)[/COLOR]
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
moana replied to mru's topic in Już w nowym domu
:turn-l: [quote name='JoSi'] Przez "czynnik ludzki" bywają momenty wesołe. Wyszłam parę dni temu z psami na spacer, lał deszcz a ja z gołą głową ( nie licząc włosów), Ryfka biegła puszczona ze smyczy, Tusia w torebce, w jednej ręce smycz czerwona (Barbi), w drugiej niebieska (Fafik), podchodzi jakaś kobieta (w kapeluszu) mówiąc: -może pani wyciągnąć mi parasol z siatki i otworzyć? -Przepraszam, nie mogę, nie mam czym.[/quote] [COLOR=Green]Tej Pani kapelusz chyba trochę zasłaniał (wszystko poza sobą:evil_lol:). JoSi przelewam 50zł chociaż tyle dołożę do rachunków u weta. [/COLOR] -
Przypominam Fizię!
-
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Prinsowe ogłoszenie na allegro oglądano już prawie 600 razy... i co? Tylko oglądają! :roll: -
[B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=582361202]HEBAN - pies o magicznych oczach - opolskie (582361202) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/B][COLOR=DarkGreen]- wyróżnione podświetlone allegro Hebanka. Korzystałam z opisów, które znalazłam na wątku... :oops: Jestem otwarta na sugestie, jeśli coś trzeba zmienić. :)[/COLOR]
-
[quote name='clo']fiziu cudownie!!!bardzo dobrze ta "pigulke" o hebanie ujelas:)moana czy twoja propozycja allegro dla hebanka nadal aktualna?[/quote] [COLOR=DarkGreen]Tak! Przepraszam za opóźnienie :oops:, już się zabieram za allegro dla Hebana.[/COLOR]
-
Niedobrze :shake: A o co chodzi z tym remontem? Hotel w remoncie? Może inny hotel dla rudzinki znaleźć? :roll:
-
Jaki piękne foty! Heban wygląda na szczęśliwego :loveu: Chętnie zrobię mu allegro. Jutro. Chętnie wyróżnię.
-
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Taks, jesteś wielka! :loveu: PS No właśnie, gdzie można znaleźć jakieś informacje o tym, co się dzieje z harbutowickimi psiakami? Kto szuka domu? Kto znalazł?... -
[quote name='hop!']O co chodzi? :lol:[/quote] Przeczytałam wątek. Wzruszyłam się z jednej strony, zasmuciłam z drugiej... Tak nieumiejętnie wyraziłam swoje ambiwalentne uczucia... :eviltong: