Masz rację, jotpeg Rudek jest na wsi u moich rodziców na swoim miejscu... widać, że wiedzie sobie życie szczęśliwego psa :)
Specjalnie dla Ciebie, jako że jesteś kotolubna, zdjęcie pieszczochy Kizi, starej znajomej Rudka. Już się nie widują, bo Kizia mieszka w Krakowie, ale my mieliśmy okazję się nią pozajmować tydzień (zostawiono nam ją na ten czas wraz ze 120 metrami ;))
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/196/fa7409cc06b3cb07.jpg[/IMG][/URL]