Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. żeby Polly skorzystała z ogłoszeń Molly to jak ogadnąć że to siostra bo chyba starsza nie? bo koło mordki ma szczecinkę a ...może mama???? bo w schronie mówiłi że ma koło roku ...ale na Mollly też mowiłi że dorosla :)
  2. no i chyba jedyny pies a własciwie sunia która bardzo się trzęsła a wrecz nią telepało ,widać że sierści ma bardzo rzadziutko i malutko albo z wieku albo sytuacji ..:-( pierwsze śniegi i ...bedzie po niej ,boks pierwszy otwarty...:-( [URL=http://img535.imageshack.us/i/schron2710022.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1951/schron2710022.jpg[/IMG][/URL]
  3. no jak nie ...jak tak ...:) a nie trzeba było pisać tak szybko to by było w kupie...:) jeszcze Polly [URL=http://img139.imageshack.us/i/schron2710026.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5779/schron2710026.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img828.imageshack.us/i/schron2710021.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/7280/schron2710021.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/schron2710023.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1144/schron2710023.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img200.imageshack.us/i/schron2710025.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4407/schron2710025.jpg[/IMG][/URL] k o n i e c
  4. Ewanko a Mullista w asyście szpadelków to gdzie toż to historyczne było:diabloti: diablica jedna :eviltong::eviltong::eviltong:tyle jej pokażę :evil_lol: a teraz dla porównania dzisiaj 27.10.10 Polly w schronie: [URL=http://img714.imageshack.us/i/schron2710019.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5265/schron2710019.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/schron2710017.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4154/schron2710017.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img43.imageshack.us/i/schron2710015.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7641/schron2710015.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/schron2710012.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3100/schron2710012.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/schron2710013.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7933/schron2710013.jpg[/IMG][/URL]
  5. Iwa -próbowalam zrobić jej zdjęcie ale ta podobna-chudzina ciągle wchodziła w kadr... [URL=http://img214.imageshack.us/i/schron2710006.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7770/schron2710006.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img183.imageshack.us/i/schron2710005.jpg/][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9535/schron2710005.jpg[/IMG][/URL]
  6. no i Polly w asyście dużo niższej ,przestraszonej,młodziutkiej kruszynki-ocencie czy to siostrzyczka Molly wg mnie tak chociaż bardziej czarakterna ale to może kraty tak działają [URL=http://img43.imageshack.us/i/schron2710015.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7641/schron2710015.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/schron2710017.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4154/schron2710017.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/schron2710019.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5265/schron2710019.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img828.imageshack.us/i/schron2710021.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/7280/schron2710021.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/schron2710026.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5779/schron2710026.jpg[/IMG][/URL]
  7. Gejsza dzisiaj... chyba żadna suczka nie robi jej krzywdy ale ona jest taka cichutka ,spokojnie podeszła do siatki nie wydając żadnego głosiku na pierwszym zdjęciu troszkę z boku,żle samej robić zdjęcia... [URL=http://img36.imageshack.us/i/schron2710002.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4589/schron2710002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img259.imageshack.us/i/schron2710007.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2703/schron2710007.jpg[/IMG][/URL]
  8. Nuka -Tolu rozumiem sentyment do tej suczki,cichutko siedziała sobie w miejscu co widać ,nic jej nie rusza i najważniejsze że nikt jej nie rusza.... [URL=http://img225.imageshack.us/i/schron2710004.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8288/schron2710004.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img829.imageshack.us/i/schron2710003.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1118/schron2710003.jpg[/IMG][/URL] Iwa -próbowalam zrobić jej zdjęcie ale ta podobna-chudzina ciągle wchodziła w kadr... [URL=http://img214.imageshack.us/i/schron2710006.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7770/schron2710006.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img183.imageshack.us/i/schron2710005.jpg/][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9535/schron2710005.jpg[/IMG][/URL] sunia-z boksu otwartego ,bielutka ,myślałam że to Polly ale ją znalazłam dalej... [URL=http://img842.imageshack.us/i/schron2710010.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4140/schron2710010.jpg[/IMG][/URL]
  9. całkiem przypadkiem dzisiaj miałam możliwość być w schronie ,zapowiedziane że krótko ,szybko i bez mozolenia się:mad:. wykorzystałam to....ale wybaczcie w wiadomym dla mnie celu ,no wiecie Molly-Polly.... jak bedzie jutro w pracy... to nie wiem ....szef dzisiaj miał dobry dzień więc mnie zwolnił... szkoda że schronowi szybko gdzieś wyjechali a ja zostałam z ...bossem-cieniem:angryy: w pojedynkę bardzo żle robić zdjęcia bo wszystkie skupiają się w jednym miejscu .... a jak są inne osoby to zawsze ktoś odwróci ich uwagę i można pstrykać konkretnym... podobna do Gejszy (myślałam że to ona ale nie)ale bardzo chudziutka,żeberka i tył szczególnie ,bokse y przodu ,na drugim Gejsza z boku [URL=http://img837.imageshack.us/i/schron2710001.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8425/schron2710001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/schron2710002.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4589/schron2710002.jpg[/IMG][/URL] Gejsza [URL=http://img259.imageshack.us/i/schron2710007.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2703/schron2710007.jpg[/IMG][/URL] psy-chodziło mi o Łajtka-Rodziców Maciusia-szkoda że to nie lato bo ta sieść a raczej kołtuny są na żywo okrrrropne ,jedno zlepisko nie iwdziałam żałośniejszego od niego psa w schronie:-(:-(:-( [URL=http://img713.imageshack.us/i/schron2710009.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8533/schron2710009.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img175.imageshack.us/i/schron2710008.jpg/][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7664/schron2710008.jpg[/IMG][/URL]
  10. czy ktoś ...coś... był...sprawdzał....??? muszę się zakręcić i poszukać kto może się dowiedzieć co u Finki :( ostatnie info zadra miała 19.07.kilka dni po adopcji a teraz już 3,5 miesiąca nic :(
  11. [URL="http://img801.imageshack.us/i/dorota.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/3533/dorota.jpg[/IMG][/URL] moja Molly znaleziona na przystanku w Zamościu-wiek ten sam ,też teraz gubila ząbki GDZIE JĄ ZNALAZŁAŚ? MOZE TO SIOSTRZYCZKI twoja Biała [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2642/obraz1096.jpg[/IMG] Molly [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/341/952af65ba5015d20med.jpg[/IMG][/URL] Biała [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1637/dsc3884.jpg[/IMG]
  12. ale ma cudny plamiasty brzucholek ...:) taki do miziania :)
  13. [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6255/81394825.jpg[/IMG] Gejsza-to imię odzwierciedla wszystko ...cały smutek
  14. [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3026/p1070040n.jpg[/IMG] wrzucilam zdjęcie jeszcze raz ...dla przypomnienia wyglądu Tayi....ja już się pogubiłam w imionkach na "T"(Tajga,Tosia,Taya, )
  15. chyba każda z nas w którymś momencie pomyślała o twoim pomyśle Jeleno :)
  16. raniutkie przytulanki dla Tosi ,zdrówka malutka bardzo ci życzę :)
  17. a ja mam raniutkie przytulanki dla Sigmusi :)
  18. ... w tym wypadku też jestem za klonowaniem:diabloti: może być nawet klonowaniem klonów,z klonow i z tamtych klonow...itd żeby wystarczyło dla twojej Tosi,przerażonej Timi czy Tinsi (nie pamiętam dokładnie jak ostatecznie stanęło na imieniu) ,malutkiej Sigmy , opiekunki Lenki , hrabianeczki Dosi, i wszystkich suniek które czekają na domki...:mad:
  19. [quote name='Ewanka'] [B]piersze spotkanie z Pania[/B] :loveu: .....([SIZE=1]dzisiaj Pani potwierdzila czwartkowy termin)[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/358/5606c391031809ecmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] no i o to chodzi:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  20. Isadoro - niech twój nowy pomysł rozwiąże worek z domkami dla Kawy :)
  21. qrczę to co z tym Zahirkiem?on powinien już dawno być w domku ,szkoda że zrobił się taki zastój ale to może związane z wyjazdami ludzi na cmentarze?!
  22. [quote name='funia']WSZYSTKO załatwione .Wet bedzie i wyprowadzimy sunie oraz pobierzemy jej wymaz . mam nawet obiecane ,ze profesor nie bedzie urzadzał cyrków..... wet ma dzwonic wieczorem i mamy uwówic sie na termin wizyty w schronie[/QUOTE] dziewczyny a mogę mieć do was prośbę ,jak bedziecie w schronie to już po wszystkim ,na spokojnie jeżeli bedziecie miały jeszcze czas zrobicie kilka fotek tej siostrzyczki łaciatej Molly-Tolu pisałaś że nawet chyba jakieś dwie podobne jeżeli dobrze zrozumiałam ,może wykorzystało by się ogłoszenia Molly która w czwartek idzie do domku a ogłoszenia i allegro będą szły do konca.
  23. [quote name='Jo37']Trzeba zrobić zdjęcia Polly . Może uda się małą pokazać i wyadoptować na ogłoszenia Molly . Wczoraj wpłynęło 30 zł od Sacred Pirahnia .[/QUOTE] [COLOR=#48d1cc]Bardzo dziękujemy następnej ofiarodawczyni :loveu:OLLY przesyla całuski:loveu:[/COLOR] [COLOR=#48d1cc][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/357/edd61deca1734483med.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu:śpiąca królewna:loveu::loveu:
  24. no to śpieszę z info: dzięki [SIZE="3"][COLOR="#ff00ff"]fantastycznej Jo37[/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:która dzisiaj poświęcając wieczór sprawdzała domek dla naszej Molly - ogłaszmy że [COLOR="#4b0082"]Molly w czwartek wyrusza do swojego domku[/COLOR] w Warszawie:multi::multi::multi:
  25. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/356/122d37d85bd60d7amed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] czaruj Mullinka...czaruj a na pewno wyczarujesz ..domek... a może domki :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...