Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. tak wiem że wirusówki za jakiś czas,ale z powodu ciągłych braków finansowych:placz: musimy wszystko ustawić tak żeby wiedzieć gdzie i ile mi brakuje :( i przez to wiem że wirusówki zabezpieczone,październikowe cdn, bedzie z bazarku czyli też zabezpieczone :) innych braków na razie nie liczę... ;), nie wiem tylko co z tą sterylką ,to takie trochę ryzyko z tą pierwszą cieczką bo w sumie nie wiadomo kiedy bo chyba po 6 miesiącach tak?ja nie pamiętam czyli jakby nici z ogłoszeń to gdzieś w listopadzie pod koniec by była a dopiero potem ...ale co się bedziemy martwić teraz ...przecież będzie domek przed pierwszą co nie:diabloti:
  2. Jo37 -dziękuję za info:loveu: [COLOR=#48d1cc]Bardzo dziękujemy następnym ofiarodawcom :loveu:MOLLY przesyla całuski:loveu:[/COLOR] Ewanko ponieważ leczenie Molly wyniosło 40 zł. a przelaliśmy 90 zł. to [SIZE=3]różnica 50zł bedzie na wirusówki które teraz bedą .[/SIZE]
  3. karolciasz28 -oczywiscie mamy tekst w 1 poście tylko pewnie teraz trzeba zmienić że ma już ok 5 miesięcy bo od 17 września mamy już dodatkowy miesiąc
  4. ranne pozdrówka dla Ewanki i Molly :) Ewanko czy mała jeszcze leczona? jaki jest koszt weta-mam mało kaski i muszę dołożyć.
  5. [quote name='Tola'] Rude wystraszone cudo, jej (chyba) braciszek jest w 1 boksie u psów [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3534/27422124.jpg[/IMG][/QUOTE] to jest Sigma? imię kojarzy się mi się z dużym psem :lol:a tu taka kruszynka- Sigmusia :) na tej fotce ona ma brzuszek a u was nie:roll:
  6. karolciasz28 -to ci za to Molly prześle lizanko :loveu:
  7. zapraszam na książkowy Mollinezyjny bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194811-gotowanie-fitness-nauka-relaks-książki-dla-Molly-do-28.10.do-23.00?p=15568862#post15568862[/url]
  8. to dobrze że doszło :) Ewanko czyli Molly wraca do zdrówka :multi: a tym samym nie wymaga od ciebie większej uwagi niż normalnie:mad: czyli leczenie trwa ? a jak koniec to podaj proszę koszt ,jednak musimy się uzbroić w cierpliwość bo księgowej Jo37 nie ma .
  9. Raniutkie pozdrowka dla Ewanki i Molly 5.zgłoszenie agucha poszukuje kudłacza-no a Molly to przecież dwubarwny kudlacz-roztrzepaniec ;) Ewanko-przy wolnej chwilce sprawdż czy doszło 140 zł. z tamtego tygodnia i zaraz przekazę Jo37 żeby przelała na weta.
  10. Ewanko - wieczorową porą pozdrawiam was i mam nadzieję że oszczędzasz się a Molly nie daję ci popalić :mad: [quote name='sonia71']i następne zgłoszenie 4 4.gops szuka młodej suczki zgodnej z innymi psami-no przecież Molly wpasowała się w grupę:razz:(cichutkiej Dosi nie liczę bo to...hrabinajedynaczka;))[/QUOTE] to już nam odpadło-szczęściarzem jest jakaś bidulka ze schronu i grzecznie czekamy czy coś wyjdzie z pozostałymi trzema ,a przecież allegro coś tam troszeczkę się ruszyło:multi: ladySwallow-widziałam na bazaku że masz jakieś problemy z netem i nie wiadomo jak będzie z ogłoszeniami?
  11. [quote name='DORA1020']Wyjasniam: Kruszynek to staruszek,ktory jest na bezplatnym tymczasie u Krystyny i on jest chory,z ruda sunia,ktora jest na platnym tymczasie u p.Marysi wszystko w porzadku,sunia/ktora nie ma jeszcze imienia/ jest po sterylce i jest wszystko ok. w piatek zdjecie szwow.Sunia jest bezpieczna,a tymczas super opieka.Natomiast Sara jest sunia p.Marysi,jest u niej juz 5 lat:lol:Sporo mamy tych psiakow i wierze,ze mozna sie pogubic.[/QUOTE] no to może ruda bezimienna sunia od P.Marysi to-Suri , Emilka-Emi , Dusia , Wisia , Lili ,
  12. no to z fonem się nie rozstaję:mad: [SIZE="3"][COLOR="#ff8c00"]***pozdrowionka dla bidulek :Ewanki i Molly***[/COLOR][/SIZE]
  13. qrczę - ale tych biedulek teraz jest:-( a może ktoś zebrałby je w pierwszym poście bo chyba trochę się pogubiło :shake: gdyby udało się wyadoptować moją Molly praktycznie bez deklaracji w PDT to mogłabym pomóc trochę szczególnie suniom -ale jak zawsze trzeba czekać :oops:
  14. to ja podnisę wątek ,może ktoś przeczyta o Iwie :placz:i dołoży się ewentualnie do deklarcji -ja nie mogę:-( Molly całkowicie mnie pochłonęła :evil_lol:
  15. [quote name='furciaczek']Molly ma 3 obserwatorow, mam nadzieje ze wsrod nich jest TEN domek:loveu:[/QUOTE] o qrczę:crazyeye:no nich bedzie w tych trzech ten jedyny:roll: (malutkie pytanko : w którym miejscu są obserwatorzy ,na dole to liczba wyświetleń ,czy tylko ty furciaczek widzisz ich liczbę:evil_lol: Ewanka będzie pewnie przez jakiś czas mało pisząca:placz:i to przez kogo...:oops: przez naszą kruszynkę która też się rozchorowała :placz:- ciekawość też mnie zzera co u nich ale trzeba na spokojnie czekać
  16. Ewanko- a czy Mullinka "zlikwidowała "już piłeczki i kości wędzone:crazyeye:bo ring gdzieś jest jeszcze uwieczniony na zdjęciu:-o a i miałam się zapytać czy Molly trafiła do ciebie z kolorową zabawką -gryzakiem czy gdzieś po drodze zaginęła? czy wiesz już jaki bedzie koszt weta czy dopiero po wszystkich zastrzykach?-proszę nie odpisuj od razu na wszystkie pytania:mad:powolutku i oszczędzaj się by szybciej wrocic do zdrowia.
  17. ciekawe jak tam nocka :( .Ewanka cała boląca pewnie nie specjalnie miała wygodny sen, a Molly oby spała zdrowym ,dobrym snem :)
  18. Qurczę Ewanko bardzo mi przykro że Molly przyczyniła się do tego wypadku:-(....jak ty dasz radę z taką gromadką i taką ręką a do tego kolanem... bardzo ci wspólczuję..:-( co do choroby Molly to miejmy nadzieję że przejdzie jej tak jak Zorbiemu:mad: i za kilka dni wszystko bedzie ok.,skontaktuję się jutro z Jo37 żeby podesłała do ciebie kaskę na weta , życzę wam wszystkim spokojnej nocki-niech dziewczyny śpią na swoich kocykach a ty Ewanko miej trochę czasu i spokoju dla siebie.
  19. Kawa ma takie fajne allegro , super zdjątka na wątku ...naprawdę niewiarygodne że jeszcze w hoteliku :(
  20. to ja przesyłam pozdrowienia też od "rozrabiaczki malutkiej"Molly. :)
  21. [quote name='Ewanka'] ten laptopik jest naprawdę duży, moim zdaniem sunia urosła ............. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/353/90d6f6560c05c2dbmed.jpg[/IMG][/URL] -jak myślicie ile ona jeszcze może urosnąć? - Ewanko a jest możliwe zdjęcie przy kogoś nogach ,tak dla porównania co do jej wielkości?:evil_lol:
  22. [quote name='ladySwallow']Wpłaciłam wlaśnie 30 zł za 3 miesiące z mojej deklaracji - przepraszam, że tak późno.[/QUOTE] ladySwallow-dziękuję (czyli za wrzesień ,październik i już listopad) a miałaś potrącić sobie za ogłoszenie tak jak napisałaś wcześniej, to podaj konto na PW to przeleję za te ogłosznia i będziemy kwita:multi: Ewanko-Jo37 pisała mi już kilka dni wcześniej że poszło140 zł, jak jutro nie będzie to zapytamy Jo37 -ale pewnie się okaze że doszły i będzie wszystko ok.
  23. [quote name='Jo37']Na konto Molly wpłynęło 20zł od Zadry. Bardzo dziękujemy.[/QUOTE] [COLOR=#4169e1]Bardzo dziękujemy następnej ofiarodawczyni:loveu:-MOLLY przesyla całuski:loveu:[/COLOR] [COLOR=#4169e1][/COLOR] Ewanko a doszła do ciebie wpłata 140 zł. za 14 dni października?
×
×
  • Create New...