Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. wiesz funiu -mimo tych wszystkich przemoczeń,łapanek itd. ...to ci jednak zazdroszczę...możesz widzieć jak się otwierają na świat....od samego czytania buzia się haha a ty to widzisz,szczęściara jedna....dlaczego ja taka dooopa do kierowania ,muszę coś z tym zrobić ....aby do wiosny to się odważę i bedę jeździć ....a co.... i wtedy ,miejmy nadzieję że siorki już będą w domkach,bedę się wpraszać do psiulów aż mnie wygonisz ,obiecuję to sobie bardzo ,bardzo mocno.... pozarabiam trochę na życie ..i stworzę allegro,niech leci...
  2. jogolcia-Pati jest na wątku ogólnym zamojskim ,mamy tylko to jedno zdjęcie więc trochę źle z albumem ale ciągle ją podnoszę na górze -dziewczyny obiecały że jak tam będą to zrobią jakieś lepsze [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001675998176[/URL] Lolalola-bardzo dziękuję za deklarację .zaraz uzupelnię post 3( bo w drugim błyskawica zadra:) IVV-tak-mamy 50zl.+10 +...... 100zł to czyje Twoje -przegapiłam ?!
  3. i ja ciekawa jak poszło?
  4. [quote name='zadra']Pomyśl o bazarku.[/QUOTE] tak masz rację zadro tylko że....moje bazarki całkowicie polegają :( cegełkowy tylko kilka sztuk poszło a teraz robię powtórkę tego co było wcześniej i ...nic z tego -niewypał całkowity ...sama będę go podnosić jeszcze długo...ale na to się nic nie poradzi i tyle :( proszę w kółko na FB i to jest ostatnia szansa bo na dogo wszyscy zdeklarowani i wypaleni finansowo
  5. IVV ale nic nie :(leci jeszcze na razie jedna 50zł.-NIC NIE MA:(
  6. dzięki dziewczyny że zaglądacie :) [SIZE=3] [/SIZE] [I][SIZE=3][COLOR=darkorange]***pomóż Patyśce wyjść ze schronu!zbieramy deklaracje nawet jednorazowe!malenkie wpłaty ***[/COLOR][/SIZE][/I]
  7. faktycznie -banerak cudo:) szkoda że można tylko dwa mieć (dobre były czasy jak było 5;)
  8. Niunia-wykorzystaj szansę na życie ...kruszynko:(
  9. [B]wpłata na konto Szansy:[/B] [B]06.12-30zł Heledore[/B] irenaka-konto poleciało:)
  10. sioreczki reagują na wolanie funi ..i lecą jak na skrzydłach:) kochane kluski...bo im się przytyło:)tylko te baaardzo częste kuuuupiska trzeba wyeliminować :( ale nie dziwne biedne jeliteczka muszą dojśc do formy .
  11. jogolcia-dziękuję za wpłatę IVV-na razie mamy tylko lecące 50 zł. ,ale musimy czekać na miejsce ...nie da się jeszcze określić że to za tydzień...dwa Szarotka-dziękuję za obecność na wątku ...wszyscy znamy realia:( [INDENT][B][I][SIZE=3][COLOR=#ff00ff]************chudziutka Pati prosi o maleńkie grosiki ***************** [/COLOR][/SIZE][/I][/B] [/INDENT]
  12. handzia-konto poleciało, jogolcia-wszystko ok,czekam na dalszy ciąg:)
  13. IVV-konto jest moje :) ale koniecznie z dopiskiem DLA SZANSY
  14. nie do końca tak IVV-miejsce będzie niedługo...ale Patyśka musi mieć chociaż trochę finansów ...bo nie wezmę całego hoteliku i weta na siebie:(
  15. [B][I][SIZE=3][COLOR=#ff00ff]************chudziutka Pati prosi o maleńkie grosiki ***************** [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
  16. [quote name='Żunia']Przed chwilą miałam telefon od weta. - sunia jest już po zabiegu związanym z uchem. - czarna sunia została zaszczepiona i będzie dziś przeniesiona do innego boksu.Za tydzień ( na prośbę Zadry , a póżniej moją- ubiegła mnie )zostanie wysterylizowana i będzie w szpitaliku czekała na zabranie ze schronu. - jutro lub pojutrze jadę z wetem do schronu. Porobię zdjęcia. Czy oprócz szczeniaczków są jakieś specjalne zamówienia? Mogę fotografować wszystko i wszędzie.[/QUOTE] proszę[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7141/p1070291g.jpg[/IMG] o zdjecia i jakieś info o Patyśce i pierwszego otwartego boksu ,tam gdzie byla czarna kudłatka dla zadry-to ta chudzina ...
  17. [B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Polly i Rozi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:EwaG-15zł[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9aad9da8f0066f81.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/9aad9da8f0066f81m.jpg[/IMG][/URL]
  18. [B]wplaty na konto Szansy:[/B] [B]06.12-50zł.monikapf[/B] [B]06.12-10zł.sonia71[/B]
  19. i ja się przywitam z Fiją :) w jej boksie jest moja Patyśka z banerka i ta kudłatka czarna jak Tola pisała gnębiona przez pozostale sunie-okrutniczki jedne...:( i gdzieś w innym boksie jest jej siostra...
  20. ja teraz co jakiś czas oglądam zdjęcia Mollinki-i wywołują uśmiech na twarzy a jak pamiętam na początku wcale nie było mi do śmiechu....nie piszę na wątku bo nie ma sensu tak ciągle podnosić ale co jakiś czas pokuszę się o komentarz szczegolnie jak będą jakieś nowe ifno ...:)
  21. funia pisała że siorki szaleją na dworze i jakby tak tę radość przeniosły do domku to może można by zacząć je ogłaszać? [B]funiu a jak one z szelkami ,pozwalają je założyć i jak reagują na smycz? [/B]
×
×
  • Create New...