Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Rozinka -takie wiadomości to miód na serce :)a kciuki to trzymam i trzymam i trzymam i trzymam.....
  2. jogolcia -super się czyta te twoje hunterowskie rymki :)
  3. kaa.-ja i Bianka nie mamy wspólnej suni :) i nic o sobie nie wiemy :)masz PW
  4. jogolcia...wzruszyłaś mnie wizją kołysanki-przytulanki dla Pollinki...i jak mantrę będę sobie powtarzać-bedzie dobrze... [B][I]WITAMY ULKĘ12 NA WĄTKU POLLY :) [/I][/B]
  5. Pollynka -odeśpij teraz cały stres ...bedzie dobrze.
  6. Dzisiaj Polly pojechala do domu tymczasowego pod Czestochowę do ULKI12. Jest to płatny Dt i koszt wynosi 300zł z karmą więc troszkę więcej niż u funi. [B][I][SIZE="5"][COLOR="#000080"]***DZIĘKUJĘ FUNI ZA DANIE POLLY I ROZI SZANSY WYJŚCIA ZE SCHRONU ORAZ OK.DWUMIESIĘCZNĄ OPIEKĘ NAD SUNIAMI:loveu:*** [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
  7. [COLOR=indigo][B]wplaty na konto Polly i Rozi:[/B][/COLOR] [COLOR=indigo][B]1.:loveu:EwaG-10zł[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9aad9da8f0066f81.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/9aad9da8f0066f81m.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red]****prosimy o wpłatę zaległych deklaracji za styczeń -hotelik trzeba opłacić**** [/COLOR]
  8. no to ja się raniutko przywitam z Rozką :)
  9. chyba czas na ogłoszenia Patyśki- funiu-jak się ogarniesz z tymi chorowitymi to proszę o kilka fotek takich do ogłoszeń :)
  10. [quote name='funia']Wykapalam ja właśnie .Była bardzo spokojna i poddawała sie kolejno kazdej czynnosci bezproblemowo .TEraz schnie pod moimi nogami .Jest kochana i grzeczna .POscielone ma pod kaloryferem w kuchni ale woli chodzic koło mnie i zasypiać pod moimi nogami .[/QUOTE] super że malutkiej nie przerażała chyba jej pierwsza w życiu porządna kąpiel-sama jestem ciekawa jak się teraz prezentuje :)
  11. Tayuśka-chętna do czyjegoś...łóżka :)
  12. gdzie Pesteczki są domeczki ?
  13. będzie dobrze ...bo co ma nie być Rozka samym wyglądem nastraja do przytulania a jak ktoś włoży trochę serca w przelamanie pierwszych lodów to sunia odwdzieczy sie samą miłóścia i to dopiero bedzie ...:)
  14. Pollka - już pachnąca?:)
  15. Patysia chodź na spacerek :)
  16. ladySwallow-ty to masz rękę do domków:) nieważne jak problemowy pies ty i tak w błyskawicznym czasie znajdujesz domki :) Rozka -szczęściara z ciebie:)
  17. [quote name='ladySwallow']Suńka dziś przylazła do nas na łóżko i znów ułożyła się do spania. Potem stwierdziła, że TŻta też trzeba przywitać ;)[/QUOTE] no to męskie lody przełamane :)
  18. Patysia-chodż do mnie na przytulanki ,mizianko i układanko do snu :)
  19. Tayuśka-niech ci się przyśni najlepszy domek :)
  20. dzisiaj wogóle strasznie zakręcony dzień-kręcę się i kręce -ciekawe czy wykręcę ;)
  21. przytulam cię Hunterek -kosteczki ty moje :)
  22. Pesteczka -karaluchy pod poduchy:)
×
×
  • Create New...