Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. podałam Murkę bo tak jak pisalam Abbi jest tam w hoteliku ale nie wiem jak często Ona tu zagląda przy takich obowiązkach więć najlepiej odezwać się chyba na stronie jej hoteliku w wątkach: Domy tymczasowe to bedzie pewniejsze a ewntualnie ona przekaże info komu trzeba ,tak myślę.
  2. kontakt najlepiej od Murki bo tam Abbi przebywa to napewno ona ma najlepsze info,
  3. zamojszczaki Muminek,Finka ,Fiszka,Bursztyn i Koks mają dziś ogłoszenie w Kronice Tygodnia :)powodzenia psiulki :)
  4. ale mi serducho bije o matko ,poszczęściło się innym zamojszczankom i tu taka niespodzianka ,Blagam ,błagam i jeszcze 1000000 razy niech to się uda ,Finka zajęła szczególne miejsce w moich myślach :) plissssssss.
  5. wiecie co, to że Marlenie "nic nie potrzeba"to chyba dla niej naturalne ,to ona do tej pory pomagała bidom i tak było jej dobrze dlatego tak trudno jej teraz przyjąć pomoc a tym bardzie konkretnie sprecyzować ,wcześniej wydawało mi się że to przecież tak łatwo powiedzieć że _np to i to..._ale tak dużo ludzi pyta że dla niej to masakra ,no niestety taki trudny czas nastał ,super Ze Alma w tym wszystkim znalazła domek ,a tym samym zrobiła miejsce dla kolejnej psiulki,choć dla Marleny pewnie wygodniej by było-to złe słowo-zająć się tymi które już dogląda i dokarmia a przecież weimy że ma ich tam mnóstwo,
  6. proszę przestać ,nikt nie robi tutaj niczego dla pochwał,mamy wrażliwe serducha i koniec ,przecież jak można to wszyscy pomagają -koniec tematu -to wątek Lady i trzeba się cieszyć że jedzie do domku :),została przecież Cloe a są następne bidule w schronie i u Rodziców Maciusia -widziałyście ?sznupek i maluszek z chorą łapką (dla mnie Finiuś w myślach)
  7. Fiszka- popraw swój wizerunek niegrzecznej dziewczynki, plisss bo nikt cię nie zechce łobuziaku-tylko łatwo się tak mówi ,jak charakter pekiniarski to charakter i kuniec :)
  8. tzn.że w sobotę Meliska może już być w domku !!!suuuper
  9. matko kochana ,dwie bidulki na raz ,dziewczyny zaglądnijcie tu i pomóżcie rozwiązać problem .ja chciaż podciągnę do góry,do zdjęcie malucha z boku to jakby cała Finka ,ona jest bez odzewu więc trzeba sznupka do Dt,a małego podkurowywać u Was.,ja mogę dorzucić grosik ale dopiero na koniec czerwca,:(
  10. o qrka>Frodo bierz się do pracy chłopaku ,nikt nie chce pracować z psiulem ?a wy dziewczyny nie macie nikogo konkretnie na myśli kto "wychował by " go trochę bardziej indywidualnie ?
  11. no czekamy, czekamy :) ale z drugiej strony dajmy czas na sprawdzenie :)
  12. też zauważyłam że nowa i od razu do Finki- fiu fiu,-a może by tak jak propozycja u Filonka nazbierać nieogłaszane zamojszczaki do następnego numeru czasopisma ?bo qurka U Finki jakoś cichutko ,ja niekumata co do ogłoszeń allegro .
  13. Abbusia poranne buziaki dla ciebie,pewnie słoneczko czekasz na wieści o domkach ,teraz jak są napewno któryś będzie twój.:)
  14. supeer fotki szcególnie ta z kurą -Frodo Zwycięsca :)
  15. o matko! Lili wygląda jak kruszynka w otoczeniu butów wielkolódów,w porównaniiu do klapka:)...,a to ubranko to chyba też potarmosiła :) ot taka Lili supermanka broniąca swoich ludziów (zabierze buty to ludzie nigdzie nie pójdą)r-obcym won!a tak serio to qurcze nie wesoło z tym pogryzieniem :(
  16. ten szkielecik taki faktycznie pierwszeństwo w wyciągnięciu i chyba ta sunia z kącika z łapką ,bolącą ?jak zamojszczanki będą miały już sprawdzone domki to będzie miejsce po nich też dla zamojszczaków czy tak jak idzie kolejka podawana w pierwszych postach wątków domów tymczasowych?
  17. Kawa-nikt nie ma na ciebie ochoty -ani poranną ani południową lub wieczorową porą,-ludzie macie podaną Kawę a nie chcecie ?!-gdzie koneserzy Kawusi -czarnulka do domku ! :)
  18. Finko a ciebie dalej cichutko-smutno-bardzo cię przytulam i biorę na wirtualny spacerek :)
  19. Meliska -czyżby już ,już i do domku? :)
  20. mizainko dla Bambo :)no skoro Murka ma oko twoje zaloty :) to szalej chłopaku :)
  21. buziaki dla Lili-jak zdrówko ?
  22. ale ruch u Abbci-brawo dziewczyny :)ta ślicznotka zasługuje na domek- jedyny na zawsze,tak jak zresztą wszystkie pozostałe psiulki -dlatego jezeli macie taką możliwość to sprawdzajcie na tyle ile można mieć pewność że jest odpowiedni-pozdrowienia dla wszystkich sprawdzających
×
×
  • Create New...