guccio
Members-
Posts
16932 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
46
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by guccio
-
Ferduś mimo wszystko rozrabia.Dzisiaj trochę zjadł i o dziwo nie tak łakomie.Łamię sobie głowę co się zadziało.Czarnulka z Ferdusiem jadły za szybko i zachłannie,może to?Dla Pumy to były stresujący dni-zmiana miejsca a w tym miejscu 2 koty i 3 psy. Nie jest gorzej a króraś kupa lepsza tylko czyja Wet.dał Cococem Plus.Dwa razy dziennie do pyszczka ze strzykawki.
-
Szukaj,jestem wdzięczna.Grzybobranie też brałam pod uwagę.Jak nawet się zgubiła to właściciel w Zwierzyńcu ma tablice ogłoszeniowe.To na wyjeżdzie z tego lasu.A do tego sunia ma pchły a może miała bo wczoraj z tym walczyłam.Gdyby znalazł się właściciel to mocno bym się zastanawiała nad oddaniem.Mam psa uciekiniera.Jest opisany na szelkach z numerem telefonu w możliwych miejscach,z imieniem,z zaznaczeniem że uciekinier.Dwa razy mi zwiał i zawsze ludzie dzwonili..Bardzo Cię proszę jak możesz to szukaj.Mi na ten moment brakuje czasu.
-
To sunia wyrzucona przy szosie w lesie.Nazwałam ją Zużka. Wygląda na młodą.Wazy 7 kg.Bardzo mądra.Potrzeby załatwia na dworze.na kanapach by się tylko wylegiwała,żyje sobie bardzo dobrze z kotami i moimi psami,za dziećmi aż piszczy. Pilnie domek potrzebny.Przygarnęłam zmarzniętą,mokrą,co miałam zrobić?Mam swoje 2 psy,dwa koty od Dory i Krystyny i swoją koteczkę. Dziękuję Dora i Sue za wstawienie fotek.
-
Hej Anula!Boje się przyjmować kasę.,szczebrzeszyniakom wiadomo bardzo ciężko,ja mam 6 tą mordusię do wykarmienia.Zupełnie nie wiem też jaką karmę młodym dawać.Na dogo nie umiem też wstawiać fotek,pokwitowań.Tylko na meila.Może Ty lepiej wiesz gdzie zamówić i co a ja podam adres/Moja miejscowość mała a ja praktycznie uziemiona.I wściekły internet potrafi być albo nie być.
-
Anulko kochana.Dzięki za ofertę pomocy ale ja zupełnie nie wiem ile kosztuje kot.Jakoś do tej pory nie zwracałam na to uwagi chociaz nie przelewa mi się.Kociaka od Krystyny z którą współpracuje Dora postanowiłam utrzymać sama żeby ich odciążyć Teraz doszła sunia dzisiejsza i nie może mi czarne kocie wyjść z głowy.Nie mogę myśleć spokojnie,że marznie......
-
Ja się zastanawiałam czy dam radę wziąć czarnego na dt i masz ci bobo placek.W lesie przy szosie znajomy znalazł małą rudą suczkę.Biegła za nim,przyprowadził ją do mnie.Mam s woje dwa psy ale zostawiłam bidulkę zmarzniętą.Piszę na tym wątku bo to Zwierzyniec,10 km od Szczebrzeszyna.Sunia jest urocza,jakieś 6-7 kg.Zostałam sama z trzema psami,dwoma kotami w tym jeden na dt i niepełnosprawnym synem.Myślę,że ktoś wyrzucił psinę.Na odcinku 3 km sam las a unia pętała się w połowie. Pomocy doświadczone koleżanki!Nie mam bladego pojęcia jak szukać domku.