Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16936
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Oj wpis miał być odpowiedzią dla Agnieszki.Wcale żle nie myślę o Twoim.Po prostu przesłowienie.
  2. Każdy grosz na wagę tylko dyszkę deklaracji daję.Dzielę między psiakami ile mogę.Po sprawiedliwości.
  3. Linda musi Ci bardzo ufać skoro zdobywa się na wysiłek chociaż paru kroków.
  4. Przekazuję od Basi-wejdzie na wątek jak wróci z Krakowa z wizyt przedadopcyjnych. Dziękujemy.
  5. Adi=Abija napisała:W przypadku Tofika każdy grosz na wagę złota.
  6. Dostał nauczkę od większego psa,spasował.Jest szansa, ze mocno-ale to naprawdę bardzo mocno dominującego człowieka będzie respektował.W tej chwili opiekunka daje radę.Problemem jest kasa.Też daję dyszkę stałej.Jest szansa .
  7. Przeczytałam kartę z wizyty i tak po cichu,żeby nie zapeszyć uwierzyłam w mały cud.Jest szansa!Wesprę w czerwcu jak obiecałam.Życzę sukcesów w walce o sunię.
  8. Wczoraj mi Bożena powiedziała na której stronie.Bałam się,że numer konta pomieszałam.
  9. A jak zapomnieć o takiej wdzięcznocie.Sama radość oglądać odmienionego biedaka.
  10. Czytam wszystko.Linda jest tak strasznie doświadczona przez los a tak naprawdę przez ludzkie bestie.Ciekawa jestem jak zareaguje na gorset.
  11. Dla takiego widoku warto grosiki zadeklarować.
  12. Oby się sprawdziło przysłowie-Nie wszystko żle się kończy co się żle zaczyna.Niewątpliwie Linda wymaga ciężkiej pracy,ciągłej obserwacji.Teraz w bardzo dobrych warunkach i super opiece wszystko co złe wychodzi.I tak cud,że przeżyła rok w takim stanie w schronisku.
  13. Ja stałą marną dyszkę wysłałam wczoraj.Co dalej z Tofikiem będzie?
  14. W polowie czerwca wyślę dla Lindy 50 zł.Potrzeby są ogromne.Twoje filmiki z Lindą tak pełną chęci do życia pomimo strasznej niepełnosprawności...Chyba trzeba mieć serce z kamienia żeby nie wpłacić parę groszy.Powodzenia w walce o komfort życia biednej suni.
  15. Bardzo fajnie opisujesz wszystkie psie sprawy.Najbardziej przemówiły do mnie Twoje dokładne relacje z tego co się dzieje,jaki jest stan zdrowia psiaków.Dokładnie opisujesz jak się zachowują,obserwujesz,przekazujesz opinie lekarzy.Mają szczęście psiaki.Wysłałam kasę.Może uzbierało się na gorset?Nie mogę przestać myśleć o Lindzie.Pomyślę o dalszej pomocy.
  16. Jutro wyślę obiecane 100zlNa jakie konto?
  17. Nieciekawie.
  18. O.K.Daj znać jak sytuacja finansowa suni.Jak napisałam-do gorsetu dołożę.
  19. W tym linku 300 zł.taki gorset czy ja się mylę?Może jak tyle to jeszcze ktoś pomoże?Stówkę bym na ten moment na ten gorset wyskubała .Sprawa w/g opisów jest bardzo pilna.Bez gorsetu może być tylko gorzej.
×
×
  • Create New...