guccio
Members-
Posts
16934 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
46
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by guccio
-
A ja napiszę trochę o Maciusiu. Zadomowił się na całego.Przed nogami już nie ucieka.Przycupnie sobie koło nas i mocno obserwuje co się dzieje.Łepek tylko chodzi to w jedną to w drugą stronę.Zawędrował nawet do mnie do spania.Zwiedza nowe miejsca,podchodzi.Rąk nie bardzo można używać bo się płoszy.Nie skrada sie już podczas przemieszczania.Pewniej chodzi po domu.
-
Czwarty tydzień kocurki(Maciuś i Czarek)są z nami. Maciuś małymi kroczkami przyzwyczaja się do nas ludzi.Podchodzi coraz bliżej,zagląda w różne kąty.Mniej się płoszy.Dzisiaj rano jak w miseczce dawałam mokrą karmę nie cofnął się.Dał postawić miseczkę pod nos.Z psami wielka komitywa.Mruczando,ocieranie,ogon w górze.Jak się moja noga znajdzie między futrzakami to i o mnie się otrze. Czarek przypomniał sobie,że był wychodzący.Ma takie momenty,że przerażliwie miauczy na drzwi.Na szczęście nie trwa to długo.Mizianiem do ludzi,uroczym mruczeniem nadrabia za Maciusia.
-
Maciuś i Czarek mają się bardzo dobrze.Po kilku dniach co do Czarka przestałam się martwić.To kot wyjątkowo towarzyski,miziasty,ciągle przy człowieku.Maciuś dopiero po tygodniu zaczął wygladać ze swoich cichych miejsc.Na początku nieśmiało.Z dnia na dzień zaczął coraz śmielej poruszać się po domu.Przeszedł z nocnego trybu życia na dzienny.Któryś dzień z kolei jest cały dzień widoczny.Dzisiaj otarł się o psa z ogonkiem w górze. Apetyt dopisuje.
-
To po prawie odgryzieniu mi ręki niepohamowanym ataku Tofik był zagłaskiwany?
-
A jakie to wytłumaczenie przy tylu niewytłlumaczalnych atakach?
-
Tez tak myślę.
-
Kicia preurocza A moje, Maciuś i Czaruś mają się całkiem dobrze. Czarek miziasty,bardzo ciekawski,z psami w komitywie.Zaczął się nawet ocierać o psiaki. Maciek drobnymi kroczkami uaktywnia się.Przestał bać się wychodzenia w dzień.Zagląda do nas,Wędruje.Fakt-Jest płochliwy.Ale to i tak wielki postęp.Ruch mu się przyda.Szkoda,że mam w tej chwili nieczynny aparat.
-
Watek założyła Ewu.
-
Aparat doprowadzę do porządku to mogę wysłać.Na wątek nie umiem.Rodzinka powiększyła się o dwa koty białaczkowe od szczebrzeszyniaków.Buli kocha koty.
-
Ja tez nie do Ciebie konkretnie Ewu.Jednak ktoś o Tofiku powinien informacji udzielać.Wtedy wiele osób pomoże.