Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16948
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Po zapaszku?Podobno nawet sterylizowana ma inny zapach.A zmysł węchu wyostrzony pewnie.
  2. Dzisiaj mija rok od zabrania Maciusia i Czarka z Izbicy. Dobry rok-Macius wyszedł z wycofania, zaufał człowiekowi.A Czarek to jego jakby przewodnik.
  3. Pan od Bezika jeszcze dzisiaj sms-ami dopytywał o jego zwyczaje,jak karmić,na co zwrócić uwagę.Wyslal mi fotkę Bezika u niego na rękach (kicia uwielbia rączki). Transporter odesłał dzisiaj. Rodzinka bardzo zadowolona.
  4. Wyzdrowieć nie wyzdrowieje ale postęp choroby być może można kontrolować. Tak u ludzi jak i u naszych pupili. Może przypadek Arusia nie jest z tych najgorszych. Za to mocno trzymam kciuki.
  5. Tak.To był całkiem inny pies w zachowaniu.To było 8 lat temu.Kikou zauważy zmiany. Być może przy takiej opiece Arus bez bólu pocieszy nas jeszcze dość długo swoją obecnością.
  6. Mój pies jak miał poziom mocznika powodujący bóle to wet.mi powiedział,że nie ma sensu przedłużać jego cierpienia.przed uśpieniem podaliśmy kroplówki przeciwbólowe.Usypial na moich rękach spokojny,bez bólu.
  7. Nie mam jak pomóc poza bazarkami.Do mnie daleko.W sprawie operacji tylko Lublin a to prawie 150 km od mojego miejsca zamieszkania.
  8. Bezik jedzie do Krakowa.Pan chciał rozmawiać z dt.Ma dzwonić dzisiaj.Rodzina bardzo czeka na Bezika.
  9. Jej uroda przed czy po...cudo.
  10. A "moja" siódemka podwórkowa ma cieplutko.Zaakceptowaly budki.Wchodza do jednej nawet cztery.Widocznie tak im jeszcze ciepłej.
×
×
  • Create New...