Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Moja sunia Olinka też wiekowa.Jej nie atakował.
  2. Cały czas śledzę losy Tofika,Bardzo mi go żal.
  3. Zgadzam się całkowicie z twoim wpisem.
  4. Gdyby nie determinacja Dory takie cudo skazane by było na śmierć.Serce rośnie jak ogląda się zdjęcia zaopiekowanego,uśmiechniętego Rexa.
  5. Takie przytulańska znam.Bulinek od Ewu też tak robi,do tego stęka i wzdycha ze szczęścia.Minął rok jak jest u mnie.
  6. Jednak to Dogo jest najbardziej suuuuuuuuuuper.Bez pomocy w ogłoszeniach,wizycie pa,szukaniu transportu...Ciężko by było.Zuzia jedzie do Alwerni.
  7. Dziękuje za pomoc w ogłaszaniu znalezionej suczki Zuzi.Domek znalazł się szybko.Czekał cierpliwie miesiąc.Trzeba było Zuzię uodpornić,potem poszczepić.Jutro sunia jedzie do domku.
  8. jak mi się uda to chociaż dyszkę jednorazowo podeślę z deklaracją na te dwa miesiące.
  9. Tak mi ciężko ze świadomością,że mój dom to zaraza kocia na długi czas.Ani dla siebie nie mogę,ani pomóc tymczasem.Jaki to dom bez kota?A takie piękności do wzięcia...
  10. Ma Guciątko towarzysza z ziemskiego życia u nas.Koteczka Gremlinek z którą spędził prawie 5 miesięcy dołączyła do niego.Biegajcie szcęśliwe.
  11. Przybywam zaproszona.Po 15-tym listopada coś podeślę.Jeżeli znajdzie się miejsce zadeklaruję chociaż 10 zł. na pł roku.Potem zobaczę jak będzie z finansami.
  12. Skołowana jestem,Też wszędzie się dowiaduję.Też różne opinie.Wet dowiezie mi Virkon,że śląska mają wypożyczyć ozonator.I do podania immunoglobulina.Już mi wysłali. Dziękuje wszystkim za .Jakoś mi lżej trochę jak widzę ile osób pomaga szukając...
×
×
  • Create New...