Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16936
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. U mnie mój adopciak Buli kradnie zabawki kotom,dewastuje je kompletnie. A ma swoje olewa.
  2. To się przyznam.Cały czas podglądam Gajulkę.Cudna jest,przeurocza. Widok jej pycholka zawsze poprawia mi humor. Tzn. trzy mordki tak na mnie działają-moje dwie i Gajki.
  3. Droga Elik! Pytałam o wpłatę na Arusia i Sarcię Muszę Cię przeprosić.Wpłacałam na Cebulka 3o zł ,tyle co na Staruszków i stąd pomyłka. Jak by mało było wpadek to zapodziałam numer konta Arusia i Sarci.Proszę podaj.Zaraz przeleję za kwiecień i maj. Przepraszam najmocniej.
  4. Do mojej deklaracji chociaż 5 dodam.Więcej nie mogę.Jutro przelew.
  5. We wtorek przeleję obiecaną kwotę.
  6. Biegaj szcęśliwy za tęczowym mostem.Tam już nic nie boli.
  7. Skromniutko u mnie ale do kwietniowej deklaracji dorzucę 20 zł.Oby Cebulek przeżył! Strasznie mocno zaciskam kciuki.
  8. Właśnie skontaktowałam Dorę z moim fachowcem od kompów.Obiecał,że podjedzie.Resztę mieli załatwiać osobiście.
  9. Mocno zaciskam kciuki i tak jak Ty jestem pełna podziwu dla organizatorów,wykonawcy i wspierających.
  10. Trzymam mocno te kciuki!Pomimo tak niesprzyjających okoliczności-wielki sukces w organizacji transportu!
  11. Maciuś nawet pozował.Zdjęcie z bliska dał sobie zrobić. Wszystkie są kochane ale ten "śmietnikowiec" jest naszym ulubieńcem.
  12. Maciuś z Czarusiem to wspaniałe kocurki. Czaruś typowy miziuch i przytulas. Maciuś-wszędzie w domu obecny,ciekawski. Dobrze nam razem:Dwa koty,dwa psy i dwa my.
×
×
  • Create New...