guccio
Members-
Posts
16937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
46
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by guccio
-
Emince DT dać nie mogę.Ona potrzebuje przestrzeni,U mnie wiadomo, jest podwójnie pozytywny Borysek.W nocy nauczył się do klatki a w dzień luzem sobie chodzi. Klatka ta największa. Mogłam go wziąć na tymczas-Maciek i Czarek przebywają osobno.(to dwa połączone mieszkania). Myślę,że gdyby Boryskowi zdobyć najmniejszą klatkę to tą wielką można by było wykorzystać dla innych kotków.Tylko nie mogłabym wypuszczać z dużej kotów. Borysek ma swoje przyzwyczajenia-w nocy klatka,w dzień na wolności. Do Szczebrzbrzeszyna tylko 10 km
-
Nie mam możliwości.Mam z nim na pieńku.Tymczasowe dwa koty miały biegunkę,chciałam zrobić testy na parwirozę,odmówił.Stwierdził,że przekarmione.Potem zrobił ale było za póżno.Moja kotka też odeszła.Nie mam o nim dobrego zdania. Jest szansa,że jak jedna z suń trafiła w samym Zwierzyńcu to nie na łańcuch.Jak pod Zwierzyniec to różnie może być.
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
guccio replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Przy opisach Barytona,jego cierpień,stanu, łzy same ciekną.Ciężko na odległość a co dopiero być blisko takiego biedaka. -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
guccio replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Poleciał.Zdaje się,że ten sam bank. -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
guccio replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Przeleję 50 zł. -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
guccio replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Od przypadku Lindy cały czas obserwuję jej postępy.Teraz mocno trzymałam kciuki za kolejne biedaki.Chociaż pare groszy podeślę. -
Napiszę trochę o moim tymczasiaku Borysku. Jest u mnie od 28 maja,przywieziony po leczeniu w Izbicy. Strasznie biednieńki kocurek. Waga bardzo niska-2.5 kg i od razu problem-paskudne kupy,cuchnące.O wyglądzie sierści lepiej nie mówić.Baltimore podesłała karmę specjalistyczną i aż trudno uwierzyć-po problemie. Widać,że Borysek był połamany(ogon,tylne łapki) Mimo takich przejść jest bardzo myziasty,mądry. A ja biorę sobie na wstrzymanie i zważę go w sobotę.Tak bardzo bym chciała żeby trochę mu przybyło. Pastę na ogólne wzmocnienie od Baltimore bardzo chętnie je. Trzymajcie mocno kciuki za tą kocią biedę.Pomimo wszystko tak ufną,przyjazną.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jak nie kochać takiej mordeczki?Całą sobą wyraża radość życia. -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
guccio replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Razem z białaczkowym Maciusiem wzięłam też białaczkowego Czarka-czarnego jak smoła,typ pantery.Oczy jak koła młyńskie.Cudny kot. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Labek Maniek,który chował się u mnie 2 lata(pies córki) też lubił nosić w paszczy piłki a najbardziej mój telefon. Kradł go nie wiem jak,bezpieczny był tylko w kieszeni. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Przecier Iguś to kumpel Gajki.A właściwie brat.