Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Nie mogę powstawać zrzutów.Kotek miał transport do Bochni.Wieczorem Baltimoore napisała, że przemyślała i odbierze kotka w Rzeszowie i sama zawiezie do Bochni.Panie się późno skontaktowały i skąd ja mam wiedzieć co tam się zadziało.
  2. Postaram się wyjaśnić. Pani miała dowieźć bezpośrednio do nowego domku do Bochni.A wieczorem było tak
  3. Bardzo dziękuję.Zaraz jak pieniążki wpłyną potwiefdze.
  4. To robi się klub miłośników buraskow.Ula-feta,Bgra i Ty. Miło mi,że zaglądasz.
  5. Bardzo lubię oglądać fotki Gajki i LP i Igusia.
  6. Siedzimy sobie,pijemy kawkę-mms od pani Bolka.
  7. Wstępnie Leo miałby domek.Teraz wizytę PA ogarnąć i zobaczymy co wyniknie.
  8. Wczoraj na konto wpłynęło 35 zł od Idalia SKacpeta Plaskatych 20 zł od Bgra Skarpeta Plaskatych
  9. Najwiekszy miziak wśród trójki twoich chrześniaków.
  10. Dzwoniła pani od Bolka. Pierwsza nocka minęła spokojnie.Bolek tylko trochę nieufny.Odwiedzil nawet panią w łóżku,dał się pogłaskać, zamruczał. Pierwsze dni z Bolkiem rozplanowała tak, że co godzina,dwie może przyjść do domu .
  11. info od pani Bolka z trasy-spokojny,podsypia.
  12. Smutam się smutam.Zawsze tak jest jak oddaje tymczasy.Rozum swoje a serce swoje
  13. Bolus już w drodze do domku. Pani zrobiła dobre wrażenie.
  14. Dziękuję za zaproszenie.Caly czas jestem na wątku Feniksa.Wyadoptuje trójkę kotów pod moją opieką to z bazarkow będzie grosik.Pod koniec miesiąca 20 zł na dobry początek.
  15. Oj teraz to już nie wiem co napisać...Taka decyzję podjęłam-ratowac tą szóstkę młodych.Ale bez waszej pomocy,to dopiero by było ciężko.
×
×
  • Create New...