Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Jestem u sunieczki.Kibicuje już a o pomocy bazarkowej pomyślę jak skonczy się"martwy sezon". Tylko tyle mogę zadeklarować.
  2. W ciągu wielu lat pierwszy raz z takim "ludziem" mam styczność. Czyli tak jak piszesz-wciaz za mało
  3. O mojej kociej akcji dowiedział się przypadkowo.Bardzo blisko mieszka ale czesto wyjeżdża z Polski.Kolega mojego syna.
  4. Juz jakieś dwa tygodnie temu mialam napisać, ze od zwierzolubnego pana Ivcia i jej mama żyjąca na wolności dostały karme. Starczy jeszcze na jakies dwa tygodnie.
  5. Cisza bo nic się nie dzieje.Ogloszenia bez odzewu,ostatni bazarek marnie. Okres urlopowy pewnie też ma na to wplyw. Ivcia czeka na domek.Na razie brak zainteresowania.
  6. Moje adoptowane psy na szczęście akceptują koty nasze i tymczasy.Ale to tylko w domu.Stale przebywająca kolo domu kotka podrzutek tez ich nie rusza.Ale w terenie...Strasznie,ręce by powyrywały jakby były wieksze.
  7. Co mam bić?Z pieniążkow Ivci przeleje na wyróżnienie.
  8. Bolo robi się wieki kocur.Widac jak zarasta miejsce po wygoleniu.
  9. Wszystkim kibicujacym wielkie buziaki.Z Wami razniej!
  10. Szykuja się nowiny.I milo,ze ciagle zagladasz.Buziaki wielkie przesylam wiernej kibicującej.
  11. Trzymam kciuki.Za Gajulke,za Was.
  12. Śmiało Tysiu jak trzeba. Tymczasowalam i psy ale teraz juz nie dam rady. Mogę koty ale dopiero jak Ivcia znajdzie DS.
×
×
  • Create New...