[quote name='moana']Z drugiej strony jak sie nie pojawię to mi wszystkie kalendarze wykupią.... Co robić, co robić?[/QUOTE]
jessuu nawet tak nie mów, że wykupia :( bo ja dopiero 5-tego mogę podejść :(
wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście była uzywana do walk...słyszałam, ze takim psom "daje" się szczeniaki do rozszarpania, zeby sobie na nich ćwiczyły :placz: :placz: :placz:
boże jacy ludzie muszą się tym zajmować ???:placz: :placz: :placz:
[quote name='miniulka91']w tym tygodniu bo teraz weszłam na tvp i pisze że 1 .XII wiec dobrze ogladałam[/QUOTE]
miniulka coś poknocili na stronie TVP bo zamieścili program sprzed 2 tygodni
[quote name='aisaK']Halo!!! Vika Bari proponuje pomoc!!![/QUOTE]
pisali przeciez wczesniej, ze dom usi być bez innego psa bo Klif będzie się denerwował w klatce.....
TO MUSI BYĆ DOM BEZ PSA!!!!
[quote name='Ulaa']czyżbyś narzekała na nadmiar żarełka? :cool3:
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/200/1im6.jpg[/IMG]
bo te żarówki to dużo energii zużywają... :roll:[/QUOTE]
nieważne...marzenia "trza" spełniać :diabloti: a te psy sa moim marzeniem...sa poprostu nieziemskie ...
[quote name='black_sheep']czytałam wątek, gdzie ten gościu się ogłaszał. Ponoć chce dużego psa... czy ja wiem, [B]on jest jakiś dziwny[/B]...[/QUOTE]
może nie ma pirutka i dlatego :evil_lol: :cool3: :lol:
[quote name='Ulaa']To zupełnie coś innego niż berneńczyk, [B]który pójdzie praktycznie z każdym (a jak ten ktoś ma jedzenie to pies jest kupiony [/B]:roll:)
[/QUOTE]
:cool3: :cool3: :cool3: co Ty nie powiesz :cool3: :cool3: a gdzie dokładnie mieszkasz :evil_lol: :razz: :razz: ????