Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. Kasia jesteś wielka!!! dzięki za ogłoszenia :loveu:
  2. na dniach Drops jedzie do pani. Jednak szczytem marzeń moich było by danie go na dwa -trzy dni do jakiegoś DOGOMANIACKIEGO DT, żeby zobaczyć jak on się będzie zachowywał i ew. zahamować jego wyskoki z gryzieniem... ale skad wziąć teraz na już domek tymczasowy u dogomaniaka :(
  3. pomyślcie tylko jak on cierpi.. bo nikt mi nie wmówi, ze dostaje tak silne leki, ze nic nie czuje... :(
  4. odebraliśmy właścicielowi , mamy już zrzeczenie... było podejrzenie, że był bity. Teraz juz w hotelu, jednak ma dość mocny charakterek i osoba która go adoptuje będzie musiała go krótko trzymać ;)
  5. ano ano :( nic się nie dzieje, zero odzewu z ogłoszeń :(
  6. [url]http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/14572/lubuskie,22,latek,przywiazal,psa,do,laweczki,i,glodzil[/url] kuźćwa tych idiotów to bym od razu rozstrzeliwała :roll:
  7. ano cicho, bo wszystkiego nie jestem w stanie ogarnąć.. mam taki zapierdziel w pracy, ze wracam do domu styrana na maxa :( w weekend może uda mi sie dostać do hotelu i popstrykać pare zdjęć.... co do ogłoszeń, to kurcze nie wiem które są ogłaszane a które nie :( może kiwaczka poogłaszaj ;) zdjęcia i opis na pierwszej stronie
  8. [quote name='Odi'] Czy będzie ktoś z KTOZ ? [/QUOTE] Frotka NIESTETY nie da rady, ale będzie ją zastępowała jej koleżanka ;)
  9. [quote name='Soema'] Ma ktoś dojście do TVN Uwaga, może w ramach odcinków o zwierzętach mogliby puszczać ogłoszenie adopcyjne jakiegoś psiaka.. jak u Was adopcje, zgłasza się ktoś konkretny? U nas ostatnio lekko ruszyło.[/QUOTE] mogę spróbować coś podziałać..... [quote name='Bolonczyk11']benek zostaje u moich znajomych bo jak Wioleta dowiedziala sie ze go chcemy wykastrowac to powiedziala ze go nie da juz nikomu .[/QUOTE] jezu byle by go tylko nie zechciała rozmnażać :roll:
  10. dziś byłam na wizycie przedadopcyjnej. Domek bardzo fajny Pani bardzo bardzo psiara, ale obawiam się, że Drops da popalić :( on staje się nie ciekawy do obcych, mruczy, boję sie, że nie da do siebie podejść :(
  11. [quote name='olkatrolka']przyznaję się olkatrolka to ja Aleksandra Ch i wpłaciłam 40 zł[/QUOTE] dzięki za potwierdzenie ;)
  12. [quote name='nescca']Bo mnie Asiorku czas posunął... )....[/QUOTE] :megagrin:, aleś teraz dowaliła... ;)
  13. [quote name='nescca'] Wiadomości TV Silesia [url]http://www.tvs.pl/informacje/33059,przywiazal_psa_do_plotu_i_roztrzaskal_mu_glowe_siekiera.html[/url][/QUOTE] ojojoj, moja Beatka w telewizjorni :) aleś se fryzurę zmieniła, nie poznałam Cię ;)
  14. [quote name='Rudzia-Bianca']Asior kasę z bazarku na te psiaki to na TOZ mam wysłać , jutro postaram się po rozliczać bazarki . jaki dopisek ?[/QUOTE] kieleckie bidy w hotelu
  15. kiwaczek na DT cisza z ogłoszeń, Lolek cisza :( Zuza też... Mamuśka na razie chyba nie ogłaszana. Tyle chyba.
  16. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TUcr7bwAp0I/AAAAAAAAGbQ/uGpKopM7Rnc/aaaa%20466.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TUcr7uGHKsI/AAAAAAAAGbU/CFYPdxZd7O4/aaaa%20468.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TUcwjFV5AdI/AAAAAAAAGbo/5TSW2LvFkBQ/aaaa%20467.jpg[/IMG]
  17. Tośka ma domek :) daleko troszkę ale jeszcze w małopolsce ;) a to kolejna dziewczynka u nas z Kielc ;) Zizu :loveu: jest przekochana- cały czas chce dawać buziaki, nie wykazuje cienia agresji w stosunku do człowieka. Bardzo lubi się przytulać i głaskać. Jest czyściutka, nie załatwia się w boksie. W czasie zabawy nakręca się w sposób typowy dla amstaffów, jednak nie jest ciężko ją opanować. Niestety jest agresywna w stosunku do innych psów. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TUcr7Hrmv5I/AAAAAAAAGbE/EUl0k4JsbRY/aaaa%20463.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TUcr7EcbGgI/AAAAAAAAGbI/tU_XsjQwc9k/aaaa%20464.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TUcr7Rnqu3I/AAAAAAAAGbM/Nz95Zcr352M/aaaa%20465.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TUcr7Hrmv5I/AAAAAAAAGbE/EUl0k4JsbRY/aaaa%20463.jpg[/IMG] reszte wrzucam na wątek kieleckich bidusek u nas ;)
  19. wet z jasła, podam Ci na pw jutro jego nazwisko. Naprawdę świetny facet. Ma podpisaną umowę z kilkoma gminami na "zajęcie" się bezdomniakami.. Wiele by mówić o tym jak gminy sobie wyobrażają to "zajęcie się"... Na szczęście robi po swojemu i szuka im domów. na pewno pomoże, powołaj sie na mnie, znaczy powiedz, że od KTOZ-u z masz namiary na niego ;)
  20. [quote name='Zefirek2']W Korabiewicach przerażone, zabiedzone, głodzone i polujące na siebie psy , ranne , chore i konające , przychodzi kontrola i co ?? I nic jest super , nie ma się do czego przyczepić? Ludzie, co za mendy są tam weterynarzami??? Weterynarię to chyba korespondencyjnie kończyli, jeśli w ogóle byli chociaż na jednych zajęciach. Takie bagno to tylko w nas jest możliwe. Wiedziałam na 100%,że ta kontrola, która była ukaże sielankowy obraz schroniska. W końcu na czas kontroli najcięższe przypadki znęcania się zostały zabite i ukryte dla oczu kontrolerów. Potem wszystko wróci do normy.[/QUOTE] a czego Ty oczekujesz??, że sami na siebie zgłoszą złe warunki?? Wtedy by to świadczyło o nich, że źle kontrolują schronisko... A widziałaś te ich głupie uśmieszki kiedy słuchali o tych szczurach????
  21. no więc od początku. Pies został uśpiony przez weterynarza gdzieś koło połowy grudnia. Facet przyszedł do niego, żeby uśpił mu psa.(facet chciał to zrobić sam, ale wiedział, ze jest na cenzurowanym więc musiał pójść do weta...) Wet powiedział, ze musi sam najpierw sprawdzić czy jest powód do uśpienia. Na miejscu wet stwierdził, że rzeczywiście pies jest w złym stanie, miał mocno zażółcone śluzówki. Niestety nie zrobił badań krwi bo właściciel twierdził, ze go nie stać na to, ale na podstawie oględzin psa (na tyle ile to było możliwe), stwierdził, że pies ma nowotwór narządów wewnętrznych i wątrobę w strasznym stanie, jak to określił rozpadającą się... Piszę trochę chaotycznie bo nie zapisałam sobie dokładnych określeń tego ale takie było mniej więcej określenie. Weterynarz TOTALNIE pro zwierzęcy, (notabene sam szuka domów zgarniętym z ulic psom, ogłasza je i wyadoptowuje). Powiem Wam, że po 40 minutach rozmowy z nim jestem nim "zachwycona", Szkoda, ze nie każdy wet jest taki. Stwierdził, że w tym momencie to było najlepsze wyjście dla psa. Bo pewnie w normalnych warunkach można było by psu przedłużać życie (pamiętajmy, ze nie był w stanie zrobić psu badań, więc nie wiadomo na jakim stadium była jego choroba), jednak w takich warunkach jakie on tam miał to on odetchnął że mógł mu skrócić cierpienia ( bo pies najwyraźniej cierpiał) Oczywiście wyszło, ze gmina kłamała mi, że facet nie ma bydła na ubój, tylko ma dwie trzy krówki po tatusiu.. Wet potwierdził, ze facet ma z 50 krów i że karmi psa jakimiś kośćmi i surowym mięsem (znaczy odpadami z niego). Resztę szczegółów z rozmowy zainteresowanym podam na pw ;) Nie chciała bym zdradzać całej rozmowy z wetem bo nie wiadomo kto tu siedzi i kto co czyta... W każdym razie bardzo bardzo polecam tego weterynarza wszystkim którzy zgarniają bidy i chcą mieć jakiegoś dobrego weta z sercem.. Tak więc niestety ale nie udało się.... teraz przynajmniej się już nie męczy.....
  22. 10 minuta 14 sekund [url]http://tvp.info/panorama/wideo/30012011-1855/3774339[/url]
  23. oo witaj kochana :)
  24. półtoraroczny niufek do adopcji dla doświadczonej osoby: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201387-Kraków-1-5-roczny-Niufek-do-adopcji-dla-doświadczonej-osoby?p=16227806[/url] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TUb6k8yOi2I/AAAAAAAAGaM/ZZPEsiMBhMc/s512/P1030570.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...