[quote name='medar']To nie są wochy, ani robienie łaski, po prostu nie nadajemy się już do tego aby w obecnej sytuacji reprezentować 92633 osoby, które wg niektórych zawiedliśmy (samą niewłaściwą propozycją ).
[/QUOTE]
oj Medar, Medar :(
co innego zawiedzenie nas propozycja dostarczenia petycji do kogoś innego niż adresat, a co innego nasza prośba abyś nas reprezentował. Może nawet nie jako przedstawiciel Emir ale jako członek dogomanii (chociażby :roll: )
Weź przestań!!! jestes przeciez dorosłym facetem, a zachowujesz się jak urażony dzieciak!!!!
Schowaj dumę do kieszeni i spełnij naszą prośbę, przeciez nie będziemy Cię błagać :roll:
no chyba, ze o to chodzi!!!