Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. maruda, a w jakim rejonie Kraka mieszkasz ???? bo [B]JA[/B] mam aparat :evil_lol: :cool1: :cool3:
  2. Asior

    Liczymy podpisy!

    acha...czyli foch :roll: eehh szkoda gadać!!! najlepiej wszyscy się poobrażajcie :roll:
  3. maruda a zdjątka siakieś masz????
  4. Jaga...moge wystawić z tym tekstem na Allegro??????
  5. Asior

    Liczymy podpisy!

    [quote name='medar']To nie są wochy, ani robienie łaski, po prostu nie nadajemy się już do tego aby w obecnej sytuacji reprezentować 92633 osoby, które wg niektórych zawiedliśmy (samą niewłaściwą propozycją ). [/QUOTE] oj Medar, Medar :( co innego zawiedzenie nas propozycja dostarczenia petycji do kogoś innego niż adresat, a co innego nasza prośba abyś nas reprezentował. Może nawet nie jako przedstawiciel Emir ale jako członek dogomanii (chociażby :roll: ) Weź przestań!!! jestes przeciez dorosłym facetem, a zachowujesz się jak urażony dzieciak!!!! Schowaj dumę do kieszeni i spełnij naszą prośbę, przeciez nie będziemy Cię błagać :roll: no chyba, ze o to chodzi!!!
  6. Asior

    Liczymy podpisy!

    :niewiem: noo to ja już nic nie rozumiem ....trzeba zrobic ksero z podpisów ale kserowanie ich jest przestępstwem :hmmmm:
  7. Asior

    Liczymy podpisy!

    noo ale po co drukować w wa-wce skoru u nas mozemy to zrobić za free :roll: Tweety co to jest centkownia:roll: :crazyeye: ???
  8. Asior

    Liczymy podpisy!

    co do wysyłki ich do Wawki to jest firma In Post (konkurencja Poczty Polskiej) i u nich kosztuje grosze przesyłka; tutaj cennik: [url]http://inpost.pl/index.php?act=read&cat=14[/url]
  9. Asior

    Liczymy podpisy!

    ja mam ksero w pracy, zrobie....... tylko papier ze 150 kartek moze by mi ktoś podrzucił :( reszte sama dołoże
  10. Asior

    Liczymy podpisy!

    oki to teraz powiedzcie mi jak to druknąć ;) bezpośrednio ze strony czy jest może jakaś inna możliwość
  11. Asior

    Liczymy podpisy!

    hmmm to może ja połowę i jeszcze ktoś połowę drugą :)
  12. noo a mój brachol na swoja sierre mówił ściera :D
  13. Asior

    Liczymy podpisy!

    tak mniejwięcej chociaż
  14. Perfinko możesz już usunąć podpis ;) maluchy wszystkie w nowym domku????
  15. Asior

    Liczymy podpisy!

    ile jest stron tej petycji elektronicznej??? ja mogła bym ze 100-200 wydrukować....
  16. dzieki serdeczne za odpowiedź. Zdaję sobie sprawę, zę Emir może miec teraz mniej czasu, w końcu Medar (pies) potrzebuje ciągłego doglądania. Ciesze się ogromnie że sunia ma sie dobrze....
  17. Asior

    Liczymy podpisy!

    własniue medar!!! nie odniosłeś się do tej propozycji
  18. klikasz na to okienko co masz w "szybkiej odpowiedzi" [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] i tam, wkljasz linka :)
  19. siwucha było OK nie łam się :) po co Ci królik, weź fretkę :D
  20. jaaacie Ulaa ona nic kotu nie robi :crazyeye: a kot przesliczny!!!!!!!
  21. Lavaa a kiedy białaska do Was przyjeżdzą???;>???
  22. naa ta psinka po zmarłym włascicielu sliczniutka tez :( ale w życiu nie widziałam tak smutnego psa :(
×
×
  • Create New...