Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='Seaside']cholera szlag człwoieka może trafić, ludzie są tak dretwi i zamknięci na krzywdę zwierząt.... :([/QUOTE] to nie tak :/ ludzie sa zapsieni :( a sunia do tego nie toleruje innych psów...Patka chciała ją wziąść ale w tej sytuaci nie ma mozliwości :/
  2. [quote name='Kamcia_14']Teraz jest 27 zł :multi: :multi:. Ps. zapraszam na aukcję :evil_lol:. daj linka :eviltong: dziewczyny, prosze o info na tematt Herfena, ale takie w "pigułce" Jest osoba która zainteresowała się jego losem, ale chce jakieś dokładniejsze o nim informacje..... Ktoś może to "opracować" ???
  3. [quote name='karusiap']popytaj osiedlowe psiary czy go nie kojarza...moze daj mu cos jesc jeszcze..[/QUOTE] to miniulka jest osiedlowa psiarą :evil_lol: To do niej znosza chore ptaki, koty, i inne zwierzaki i choć ma 16 lat, robi dla zwierzaków więcej niż nie jeden dorosły :) Miniulka jutro moze bym podeszła obfociła psiaka, co????
  4. ehhh ciekawe ile jeszcze życia przed nim :( pewno niewiele :(
  5. boski boski boski :loveu: i dużo mniejszy niż mi sie wydawało :)
  6. Kiwi, Pani naprawde ma doświadczenie bo wszystkie jej psy były ze schroniska.... To nie jakies małe bidoki , to ON-ek i sznaucer, więc myśle, ze wszystkie sobie jakoś poradzą :) Zresztą jak myślimy pesymistycznie to sami ściągamy te czarne myślo i one sie urzeczywistniają :cool3: OTO potwory Państwa :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3792/szatany1dw6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5348/szatany3kc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/153/aspirynkami3.jpg[/IMG][/URL]
  7. Menrzuś Ty to się chyba z powołaniem minąłeś :]
  8. Mundeczku ja MUSZE CI ZNALEŚĆ DOMEK!!!!!!
  9. jejku Pani jest zdecydowana na stówe przyjechac :multi: cieszę się bardzo :multi:
  10. eeejj eeeeej jakiej dobrej nocy ??? Asiorek jeszcze się nie wybiera spać :eviltong:
  11. to przystojniak jakich mało :( jak można go było oddać :(
  12. aach no faktani zupełnie zielona...to zmieia postac rzeczy.....
  13. dziewczyny :( nie liczcie że znajdziecie łatwo kogoś kto będzie siedział w domu...wszyscy pracujemy :( i cięzko znaleść osobę niepracującą, albo pracująca w domu........ My wszyscy mamy zwierzaki i każdy musi zostawać na te przynajmniej 8 godzin!!!!
  14. [SIZE="3"]Słuchajcie!!!! pilna sprawa!!!!W kamionce koło Piaseczna zaginął/najprawdopodobniej go skradziono kaukaz koleżanki!!!!! To jego wątek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3930676#post3930676 [SIZE="4"]Roześlijcie wici, popytajcie ludzi, może coś wiedzą....
  15. [SIZE="3"]Słuchajcie!!!! pilna sprawa!!!!W kamionce koło Piaseczna zaginął/najprawdopodobniej go skradziono kaukaz koleżanki!!!!! To jego wątek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3930676#post3930676 [SIZE="4"]Roześlijcie wici, popytajcie ludzi, może coś wiedzą....
  16. dziołchy!! sory za offa ale pilnie nam pomoc potrzebna!!!!!!! W Kamionce koło Piaseczna zaginął/skradziono go: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3930676#post3930676[/url] Pomóżcie , roześlijcie wici!!!!!
  17. kurcze, niewiem czy zdąże na 17, ale najwyżej zwolnię się z pracy .......
  18. he he to teraz tylko trzymac kciuki, zeby sunia Twoich rodziców go zaakceptowała i będzie cacy :)
  19. w życiu byście dziewczyny nie uwoeżyły, ze on może miec 14 lat. Zachowuje się jak dzieciak.....
  20. Trawis jest taki przystojny...dlaczego nikt go nie chce
  21. dziewczyny zostało trochę kasy z Borna i napewno dziewczyny przekażą ją Kasie
  22. tak tak Kasie zbierała na paliwo, zęby przetransportować Herfena..... jej dac kasiorkę trzeba....i oby znów nie było za późno :(
  23. tak, w niedziele chętnie posłucham rad :)
×
×
  • Create New...