Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. w górę słoneczko :loveu:
  2. Patuś, nie łam się :( wszyscy wiemy, ze nie dasz zrobić krzywdy żadnemu zwierzakow .....może mama zmieni sdnaie, bo z Twoich opowieści to nie jest zła kobieta :) Wręcz p[rzeciwnie, masz cudownych rodziców!!!! Patuś, a czy Tatko niue mógł by jakoś wpłynąć na mamę??:cool3:
  3. tak sama nawet mogę po niego podjechać. Patka powiedziała że da odpowiedź wieczorkiem :) Badzcie dobrej mysli :) myśle że się zdecyduje :)
  4. tylko patka będzie dopiero wieczorem bo na egzamin poszła, więc czekajcie cierpliwie :) jestem dobrej mysli :)
  5. dziewczyny patka była gotowa wziąść jedną bide na tymczas, ale ma fretki. jelsi maluch byłby napewno nie agresywny i wytrzymał by 8-9 godz sam to myśle że ja namówie wysłałam jej linka :D tylko ktoś musiał by go podwieść do Krakowa :(
  6. oj :( jaki maluch :( napisz jak on zachowuje się do innych zwierząt....?? i czy możlwiwy byłby transport do Krakowa
  7. QROQIET jest wyjście można by zrobić tak, ze patka weźmie tą malizne z krakowskiego schronu a TY tą sunie bo nie masz innych zwierząt chyba??? czy masz ??
  8. [quote name='qroqiet']Serio?! Ja widziałam kiedyś zdjęcie pieska, który miał tak do połowy i nawet się zastanawiałam, czy on sie na niej nie próbuje opierać i czy jej nie ociera.[/quote] musiał jakis konował to robić, bo właśnie z tego powodu nie zostawia się kikutów. Nawet jak ostatnio w krakowie psiak miał tylko palce ucięte to amputowali u nasady :placz:
  9. LUPE TY TO JESTEŚ NIESAMOWITA z tymi banerkami :loveu:
  10. też :cool3: :razz: i przy oglądaniu niektórych slajdów :evil_lol:
  11. [quote name='qroqiet']Na pewno musiałaby zostawać w kołnierzu, żeby nie rozlizać rany. A poza tym, to pewnie będzie sobie grzecznie leżała, bo prawdopodobnie będzie ją trochę bolało:-( Jak wysoko łapka będzie amputowana?[/quote] Qroqiet zawsze ampytują łapkę u "nasady",
  12. eetam, ciśnienie to mi skacze po czymś innym :cool3:
  13. cholewcia :( to nie za dobrze bo Patka ma 2 fretki :(
  14. [quote name='Danusia12']Do kaffki? :eviltong: Cześć Asiorek[/quote] taaak do kaffki :P
  15. dziewczyny nie mam za bardzo waruynków na przekopywanie wątku. Napiszcie w dwóch zdaniach o co chodzi z sunią jaka duża i na ile ten tymczas potrzebny bo patkaa myśle ze by mogła pomóc!!!!!
  16. ee Zdziś przyjmuje całą dobe jak trzeba :D Ale niewiem czy mogę Cie tak wykorzystywac :(
  17. w góre w góre mój słodziaku :)
  18. czeeeść dzieciaczki :D zgadnijcie co mam:cool3: [B][SIZE=5]PTASIE MLECZKOOOOOOO :diabloti: [/SIZE][/B]
  19. Mundek :( nie rób mi tego....w góre!!!!!!
  20. dokładnie wątek zniknął...nie chce wydawać osądów kto i co z nim zrobił ...
  21. niewiem własnie!!!! Ja tez nie dam rady wejść :shake:
×
×
  • Create New...