-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
[quote name='black_sheep']Asior tak zawsze!;) Asior bierz tego z hotelu![/QUOTE] oooj noo coo :( byłam w pracy i bardzo się podjarałam że może uda się jednemu Colaczkowi domek znaleść :p Niewiem czy wezmą innego, bo niedawno stracili sunie. Maja juz dwa jamniki, ale mają ogromny sentyment do callaczków :) W każdym razie zdjęcia jej wysłałam i w poniedziałekj da mi odpowiedź
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
wiam, co tu taka cisza???? :loveu: -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no piękny, piękny :) -
hie hie jeszcze Noemik zbanują za spam <lol>
-
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jejku, ale skoro pies jest w boxie z innymi psami (dużymi i małymi) i im nic nie robi, to chyba nie rzuci się na psy tej pani...... Kiwi, a gdzie ja pisałam o emotkach i usmieszkach :roll: ?? Poddałam pomysł na innym wątku, też mnie spraowadziałs na ziemie, jejku cóż wszystcy sa tacy dziś wrażliwi :roll: słowa nie można powiedzieć bo od razu jest, że się czepiam..... zresztą nieważne..... Państwo przyjada obejżą Axela i zadecydują..... -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Noemik :* JESTES KOCHANA!!!!! dziekuje w imieniu Yoko :) Aniu, niewiem nic o takim "funduszu", -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
noo ja nie mam szans az tam pojechac :(to kawał drogi :( Mysle, żę Państwo maja świadomość, że biorą psa ze schronu i mogą się spodziewać agresji do innych..... Kiwi coś Ty taka dzisiaj zaczepna i pesymistycznie nastawiona do świata???? -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ojj było by fajnie :( -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nie no wiadomo, że nie będe ukrywać przed nimi tak istotnej rzeczy...... Ale pisali, ze maja doswiadczenia z takimi bidami... -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
super Zdzis napewno się ucieszy :) -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ehh koszty ....własnie się zastanawialam jaka jest szansa, zeby zrobić jej strylkę na koszt schroniska??? Bo słyszałam, ze jak ktoś kasy nie ma to robia sterylkę za free. załatwiłam zabieg za 100 zł ale nie bardzo mnie stać...Na szczepienia teraz pójdzie z 60 zł. Z tym sobie poradze, ale sterylka to juz z wyższej półki.... A jeszcze mi dojda dwa mioty fretkowe w tym roku....nie wiem czy podołała bym wszystkiemu :( Nie chce brac żeby potem musieć oddawać :( -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
kuźwa jedna fretka mniej i bysmy ja zostawili :( -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
niby w kompie jest wzmianka, ze oddany do schroniska z powodu agresji, ale wiem, że to bzdura!!!! bo w warunkach schroniskowych już dawno by pokazał agresje.... -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ojoj to trzymamy kciuki :) -
[quote name='saga_86'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/3710/collie3gy4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5237/colliedm3.jpg[/IMG][/URL] Cytuję erkę: Przybył dzisiaj nam nowy psiak owczarek collie - ok. 3 mies, szczeniak. Psiak błakał się, jakieś dzieci podobno gdzies go przechowywały na [URL="http://img232.imageshack.us/img232/5237/colliedm3.jpg[/IMG][/URL]działce"]działce[/URL], później trafił do tego ciecia, od którego wcześniej wzięłyśmy Nortona. Miałam mieć dla niego dom tymczasowy, ale zdaje mi sie ,że "dom" mnie wyrolował:cool3: i psiak jest w tej chwili u mnie. Absolutnie nie moge go przetrzymac dłużej! Ratunku! A to kolaczek u mnie, domek, nawet tymczasowy pilnie potrzebny!!!: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042&page=131[/URL][/quote] będzie prawdopodobnie domek dla małej.... Moja koleżanka z pracy zapta rodziców, maja sentyment do colaków.... W poniedziałek będzie decyzja. Wzieli by go na stałe. Mieszkaja w kamionce koło Limanowej. Maja dom z ogrodem, i sa wspaniałymi ludźmi.... dam znać jak będe coś więcej wiedziec :)
-
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Trawis jest jedynie na psich adopcjach.... Nie ma jeszcze allegro. Domek owszem PILNIE POTRZEBNY!!!!!! Bo on tam s chronie sam, bidulek a mimo to bardzo bardzo wesoły i serdeczny...zero agresji :( a te oczy....... historii Trawisa nie znam, nie było wpisane w kompie nic .... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
laseczki, to dla Was :) [URL]http://www.wylaczniedlakobiet.pl/[/URL] -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
stadko to 4 fretki i pies ratlerek :) a tabletkę zjadła sama grzecznie :-o byłam w szoku ale na polu nadal się strasznie boi :( chodzi na przygiętych łapkach....i tylko siku i do domu :( a w domu....anioł. Bawi się skacze, podrzuca zabawki w góre, potem je łapie...z fretkami spoko (potrafi je pogonić jak trzeba) :eviltong: \ a mój chłop :-o nosi ja na rękach, spi z nią, i siedzi z nia na kolankach..normalnie milość :loveu: -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
czekajcie, jaka agresywność?? przecież Axel łagodny :) -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
Asior replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
PATISON daj znać jak go odbierzesz..... :) -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Edmundzie w góre :) -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, wydaje mi się, że Axel będzie miał cudowny domek: czytajcie co napisała mi Pani: [QUOTE] [FONT=Arial][SIZE=2]Witam ponownie [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Wielkie dzięki za szybka odpowiedź[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Cieszę się, że tym razem póki co wszystko sie układa pomyślnie :)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Co do budy z łańcuchem to aż mnie dreszcze pszeszły - absolutnie nie !!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Ale nie bede też ukrywać że nie chciałabym zrobić kolejnego ( trzeciego ....) kanapowca ;) bo już dwa takie mamy i musimy zachować zdrowy rozsądek , dlatego też szukamy psa który byłby na tyle duzy i puchaty że wolałby warunki ogrodowe niz typowe domowe ;) Do tej pory rozgladaliśmy się właśnie za psami typu kaukaz bernardyn itp które preferuja takie warunki , oczywiście stwarzając mu odpowiednie schronienie ( buda ocieplana , odpowiedni kojec i mozliwość wchodzenia do domu w przypadku wyjatkowo złych warunków atmosferycznych czy nie daj Boże choroby:( [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Docelowo myślimy nawet o dwóch takich byczkach biegających luzem - myślę że byłyby wtedy szczęśliwsze ( jak znam siebie bede miała wyrzuty sumienia że ten biedak siedzi sam na dworze:((i może się to tak skończyć że bedzie znowu sypiał na kanapie...[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Zresztą to właśnie miedzy innymi ze względu na nasze zwierzaki przeprowadzamy się z miasta, do domu z ogrodem ( budowa wciąż trwa , ale jesteśmy tam codziennie i mam nadzieję że uda się to tak wszystko zorganizować aby jak najszybciej Axela zabrać do jego nowego domu , naturalnie jeśli Państwo się zgodzicie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Wiem że ciężko jest Państwu zaufać obcym ludziom którzy pojawiają się nie wiadomo skąd i nie wiadomo z jakimi pomysłami ale jednego możecie być pewni że Axel znajdzie u nas miłość i szczęśliwy dom ( w załączniku nasze rozrabiaki , szkoda że nie potrafią mówić ... ;))[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Co do wizyty przedaadopcyjnej oczywiscie zgadzamy się, tylko że póki co moglibyscie Państwo zobaczyć tylko warunki obecne czyli jeszcze miejskie , co do warunków wiejskich czyli tych docelowych kończymy właśnie ogradzać teren i myślę że w przeciągu 2 tygodni powstaną odpowiednie warunki ale nie wykluczam też tego czy Axel nie zamieszkałby z nami w obecnym mieszkaniu jeszcze na jakis czas ,jest to temat otwarty i do przedyskutowania z Państwem [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Natomiast my bardzo chetnie poznalibysmy Axela i jest to mozliwe np teraz w najblizszą niedzielę,moglibyśmy podjechać do Krakowa :)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Proszę o informacje czy moglibysmy takie spotkanie zorganizować i o ewentualne wskazówki jak dojechać [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam i czekam na wieści [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Magda i Tomek z Zabrza[/SIZE][/FONT] [/QUOTE] wydaje mi się, że to wspaniali ludzie :) Ale jeszcze w niedziele się przekonamy :) -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
Asior replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
ojjj jaka bidula :( -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
na zywo jest jeszcze kochańszy :) LUPE jesteś niesamowita!!!! zawsze znajdziesz potrzebująca banerka bidę :)