Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. słuchajcie...jestem przeszczęsliwa :loveu: Mord ( boże jak to imie strasznie brzmi, może będe na niego mówić North), oczywiście piszczał na mój widok :) cieszył się jak głupi jak wyszłam zza winkla...... No i po wczorajszym półgodzinnym pobycie w schronisku przed programem, udało mi się nauczyć go żeby dawał łapę....:D wprawdzie ręce mam strasznie "porysowane" pazurami ale on pięknie daje łapeczkę :) No i mogę z DUMĄ powiedzieć, ze już wkładam do niego ręce i głaskam go po całym ciele, nie tylko przez krate i po zadku :loveu: daje mi sie pięknie głaskać :multi: i już jestem pewna, że w tym psiaku praktycznie nie ma agresji :loveu: Jeden z pracowników (on zajmuje się jego socjalizacją) wszedł tam i klęczał przy nim bawili się jak starzy kumple.... Pan robił z nim co chciał :) Juz nie mogę doczekać się jak go wezmę nad wisłę :) :multi:
  2. przepraszam mar.gajko...wróciłam koło 23 do domu...nie miałam już siły wrzucać zdjęć :( mam nadzieje, że sie nie gniewasz:(
  3. Kseruś, czy to prawda, że Smutka nie żyje???? Małgosia z KTOZ-u mi mówiła, tylko nie jestem pewna czy o tej samej suńce mówiłyśmy....
  4. [quote name='Danusia12']Ja rozpocząłem zapisy do fanklubu Asiorki. Za kilka lat niskie numery członkostwa będą w cenie :evil_lol:[/QUOTE] aa idź, ze Ty wariacie :loveu: gwiazda...phii tez mi coś.....proszę sie tu ze mnie nie nabijać :mad: ja takiego stresa miałam.....a za tydzień ide z moją Yoko :)
  5. eeetam nikt nie pisze nie dzwoni :( Zaniosłam Krystkowi jak zawsze trochę przysmaków.....niech choc tyle bida ma przyjemnosci, jejku jak on sie cieszy na mój widok.... :(
  6. [quote name='magda z.']Ta mała laska w oglądalności bije naszych chłopaków;) Mam nadzieję, że się uda za pierwszym razem[/QUOTE] to pewnie za sprawą Villaski...wpisaliście w tytule aukcji że suńka jest od niej???? :razz: ????
  7. NOOO i Złączasowi to się rzuciło na psychikę :( nadal nie jest jak inne psiaki.....każde wyjście na polko jest dla niego ciężkim przeżyciem...załatwia się w domu.... dokładnie jak moja Yoko od Villaski.... ehhhh mam nadzieje, że im przejdzie....:roll:
  8. [quote name='ewick']ma ma :) od kilku dni[/QUOTE] aaale dziś piszczał Krystek jak mnie zobaczył :loveu:
  9. rany boskie toż to Mufasa :o
  10. [quote name='Danusia12']słoneczko napewno wszystkie złe myśli rozpędzi i humorek wróci - dobrego dnia :razz:[/quote] dzięki..jesteś moim osobistym pocieszaczem :loveu: już mi lepiej...i oczy nawet mam w miare normalne, ale pół godziny siedziałam z mrożona łyżeczka na obydwu :evil_lol: i powiem tak....jest dobrze na tyle na ile mi mój wygląd pozwala :evil_lol: niestety bez operacji plastycznej ani rusz :evil_lol:
  11. a ja dziś odwiedze w schronisku haszczaka ...normalnie si.e ciesze...narobiłam zakupów i znowu będe go przekupywać :D
  12. czekajcie...to znalazłą swój własy=ny dom..wróciła do niego, i teraz znowu szuka?????? to o co cho w tym wszystkim?????
  13. dobranoc dzieciaczki kładę się spać :( może jutro będzie lepiej
  14. na telewizji Kraków albo w necie :p
  15. postaram się nie mówic już "wprost poprostu" :/
  16. nadal jest obciach...:D a spodnie będe miała jasne bojówki :) te są nie przetarte :evil_lol:
  17. tralalala...wita Was gwiada telewizji regionalnej :evil_lol:
  18. ale czad :crazyeye: jak to możliwe
  19. Nie chciałam pani fatygować i poprosiłam kolegę...pojedzie ze mną....Bardzo dziękuje za oferte, może na zdjęcie szfów będe mogła Was wykorzystać :D
  20. jutro znowu bierzemy do programu Słomniki..... ciekawe jakie tym razem będą psiaki
  21. jak to ma dom??? kurcze?? kto ją wziął???
  22. bry ........ nie mam humoru dziś :(
  23. DZIEWCZYNY własnie dostałam info od Pani Magdy Hejdy, ze Kajtuś się odnalazł.... :multi:
×
×
  • Create New...