Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. normalnie wieś tańczy i śpiewa :D
  2. no właśnie :( pewno cierpi w zamknieciu..on taki wolny ptaszek był :(
  3. noo podałam mu adres wątlku gówniarza ;]
  4. ehehhheheehhehh fakt to jest wyjście :)
  5. sorcia wczoraj to czytałam,...dziś mi umknęło :)
  6. Pan mi własnie napisał: [QUOTE]Wreszcie padł po dniu pełnym wrażeń. Miał okazję się przekonać, że miasto to nie tylko straszne samochody, ale też park i łąki do brykania. :-)[/QUOTE] hi hi szczęściarz z tego kurdupelka :)
  7. czekajcie..maluchy maja allegro??? zrobić im???
  8. [url]http://video.google.pl/videoplay?docid=-118602515430604555[/url] aaaa znajcie moje chamskie serce :p niewiem czemu taka zla jakość :( na sub edicie odtwarza rewelacyjnie
  9. ehhhhhh pożarłam się dziś z ojcem....boszz na starość robi się nie do życia..... on poprostu nienawidzi zwierzat :( a teraz powiedział, zę jestem psychiczna, i żebym sie pozbyła fretek bo on inaczej nie będzie chciał miec ze mną nic wspólnego....., że jestem tak popieprzona jak villaska.... i ze nie zaopiekuje się młodym na czas zlotu :( czyli kuźwa nie jade :( ehhhh jak dobrze mieć wspaniałą rodzinkę..na którą ZAWSZE można liczyć:placz: :angryy:
  10. no i co dziewczyny z tym plakatem.....bo Pani w szkole czeka bo niedługo będzie jakaś aukcja ekologiczna czy cuś.....
  11. facet zalicytował aukcja zakończona :)
  12. i tylko jedną wade.....nie lubi zostawać sam :(
  13. nie no spoko, już wszystko wiem ;) Ten Pan właśnie wziął małego :)
  14. aaaa owszem ;] tylko musiałam zformatować kompa i nie mam na razie programu do zmniejszania filmików...jutro postaram się to wrzucić.....
  15. [quote name='Morgan:-)']No jak to gdzie?? W Krakowie :lol: A tutaj moja amstaffka w przybliżeniu [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/160/877c37a8b1263ce5.jpg[/IMG][/URL] Co myślicie?? Asior!! To zdjęcie z dedykacją dla Ciebie - chyba się domyślasz o jaki mały szczególik chodzi??[/QUOTE] ehehehhheehhe tak taak o ta wieśniacką meteczkę :evil_lol:
  16. noo ja też mysle, ze będzie dobrze..na początlu oczywiście w kagańcu, ale zobaczymy czy uda sie im go wyprowadzić z boksu wogóle, bo na razie ponoć maja trudnoiść z ubraniem mu obroży
  17. czyli co?? odmówić temu pnau co zalicytował :(??? jak ja mu to wytłumacze :(
  18. Kinguś niewiem ale tak przypuszczam ;)
  19. czekajcie jeszcze jeden Pan z Wrocławia jest zainteresowany psiakiem :( trzeba będzie zrobić weryfikacje i wybrać najlepszy domek :(
  20. Krystek ma ok 3 lata :) i jest moim ulubieńcem ;)
  21. to może Krystian :oops: moja miłość [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44087[/URL]
  22. hejjkaa słuchajcie..mam dobre wieści ;) za 3-4 tygodnie będe mogła wyprowadzać haszczaka nad wisłę...kupię mu piękne szeleczki i będziemy sobie biegać :D ACHA psiak ma boskie imie...tak wiele mówiące o nim :evil_lol: piesek nazywa się [B]MORD :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]
×
×
  • Create New...