no to zobaczcie teraz co ona ma na tym brzuchu
jestem przerażona..... te czerwone (ciemne) placki to uszkodzona skóra podczas golenia....
tak wygladała wczoraj
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/103/df57fc32d5a057ec.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/181/e7fb05c16aa2826d.jpg[/IMG][/URL]
a tak dziś, ona sobie liże ten brzuch i aż ma odparzony.... i im bardziej lize to rana owszem się goi ale odparzenie wokoło sie powiększa :(
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/181/e7fb05c16aa2826d.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/235/3723cc5561b07436.jpg[/IMG][/URL]