Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. wczoraj w tel kraków w Kundlu Pani Magda Hejda pokazywała zdjęcia 11-to letniego dobka z żywca przywiezionego...... może będzie jakiś odzew
  2. dziewczyny wyslijcie mi na poczte oryginalnej wielkości zdjęcia suńki..... wysle do programu do P. Magdy Hejdy :) [email][email protected][/email]
  3. kurcze zebnym ja miala więcej czasu.....napewno jakies książki by się znalazły na bazarek.....
  4. [quote name='Danusia12']Szkoda, że Ciebie bliżej nie pokazali :shake:[/QUOTE] i dzięki bogu :-o
  5. osz shit ale dałam popis...zakrztusiłam się własną śliną w programie..... porażka...
  6. bry .... dzisiaj chyba jest coś w powietrzu...wszyscy chodzą wqr....eni...:mad: ja w sumie też :angryy: ehhhh byle do piątku :/
  7. jejku :( z zachowania Lisia to cała Yoko :(
  8. OK postaram się zrobić Bambo allegro...ale nie dziś :(
  9. w przypadku Miśtka załatwia o tyle, ze może nie umrze :/
  10. oczywiście :) porozmawiam z P.Magdą w programie ;)
  11. zdjątka by się przydały :(
  12. p0ogadam z P.Magda Hejdą w programie
  13. no Twoja culpa, Twoja :roll: :shake:
  14. no własnie maść propolisowa....dobra by była ale ona to zliże :[
  15. [quote name='Danusia12'] A ja wpisu Asiorki nie zauważyłem :placz: :placz:[/quote] noo tak pięknie :( nie zauważa mnie :placz: wiedziałam ...wiedziałam :placz:
  16. kiwi nic takiego nie mam, ale powiedzcie mi co mogę kupić to kupie :(
  17. kiwi nic takiego nie mam, ale powiedzcie mi co mogę kupić to kupie :(
  18. no to zobaczcie teraz co ona ma na tym brzuchu jestem przerażona..... te czerwone (ciemne) placki to uszkodzona skóra podczas golenia.... tak wygladała wczoraj [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/103/df57fc32d5a057ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/181/e7fb05c16aa2826d.jpg[/IMG][/URL] a tak dziś, ona sobie liże ten brzuch i aż ma odparzony.... i im bardziej lize to rana owszem się goi ale odparzenie wokoło sie powiększa :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/181/e7fb05c16aa2826d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/235/3723cc5561b07436.jpg[/IMG][/URL]
  19. Karusiap pogadac z \magda Hejda o suńce??? może by ją wzięła do programu
×
×
  • Create New...