Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. boszzz. ja tu się chce odchudzać a koleżanki wyciagneły mnie na kebabka ...... :loveu: boski był
  2. ja będe w niedziele to go wycałuje w sam pyszczek :loveu:
  3. no rozmawiałam z Panią, mamą chłopaka. ona mi powiedziała, ze zadzwi\oniła jesczze raz do tych ludzi z gazety, i rozmawiała z wnuczkiem, który powiedział, ze jeśli chcą mogą psa zatrzymać.....tylko musiał by zobaczyć warunki w jakich psiak by mieszkał....:roll: to ja nic już nie rozumiem :( Fakt faktem, ze to dobrzy chłopak, poprostu pokochał strasznie tego psiaka :( musisz Mariola zadzwonić do tej Pani na numer który Ci podałam, bo tak to nie dogadacie się (przez pośredników) I daj znać co i jak....
  4. to dzieciak. matka nic o tym nie wie...nie bójcie się oddadza pa...Chłopak poprostu pokochał go bardzo :(
  5. noo i Janek mnie tutaj denerwuje, ze zabarykaduje się u siebie w pokoju ...i nas nie wpuści do siebie :placz: będziemy stac u drzwi i kołatać.....w przedpokoju :( no nic to my se posiedzimy cichutko z mamą Janka :eviltong:
  6. no to jednak dobrze, ze pomyslałam o dogomanii :)
  7. odstąpisz mi swoje wyrko????:cool3:
  8. eetam wielkim tatą chyba :) he he a wiesz,z ę mama Twoja proponowała mi nawet nocleg,zeby Yoko miała mniejszą traume po rozłące :evil_lol: ????
  9. czekaj jaki Maronek..czyj on jest??? :) mar.gajko dzwoniłyście do tej pani?????
  10. no fakt faktem po tym jak sksowałas swojego poprzedniego posta mój jest bez sensu :/
  11. kiwi, mnie chodziło,z ęby Berni poszła do proigramu bo jest szczeniakiem i do tego pięknym, i wiem,z ę napewno znajdzie domek. Szceniaki powinny jak najsszybciej trafiać do doków a nie siedzie ć w hotelach, bo z doświadczenia już wiem, ze one bardzo szybko dziczeją :( A uważam,z ę ani Berni ani ta ruda mix boksi, nie sa problemowymi psami, i w programie mogły by być .....z tą rudą suńką jest jeszcze ten problem,z e psiak przekazywany był z rąk do rąk i jej pobyt w hotelu tylko rzuci się jej na psychike :(
  12. [quote name='karusiap']Asiorek glupoty ludzkiej nie da sie przewidziec...nie moglas jej zabronic...jeszcze znajdziemy Ursie wspanialy dom-zobaczysz;)[/quote] ehhh ale ja od poczatku Ci pisałam, pamiętasz, ze tego domku nie jestem pewna :( Wenus byłam pewna, ale Ursy własnie nie, ta panna od początku było widać,z ę nie nadaje się dla dobków :(
  13. jezu Kiwi niewiem o co Ci chodzi :/ za każdym razem jak wspomnę Magdę Hejde, zę mogę o coś spytać....to Ty od razu reagujesz oburzeniem, ze przeciez TY lepiej znasz Magdę Hejde :/ a co to jakieś licytacje...kto kogo lepiej zna :/ dobrze w takim razie ja już nic nigdy nie będe pytać Pani Magdy ...bo Ty tylko masz do tego prawo :( ehhhh ręce opadają...jakich chory wyścig szczurów :/
  14. nabluzgaj im :)
  15. mnie przychodzi do głowy tylko kundel buuuu
  16. cholera :( trzeba powklejać ten wątek we wszystkich tematach krakowskich, Albo wiem!!!!!!!!!!!! Kiwi a może kundel, w kundlu na stówe znajdzie domek :( rozmawiałam z Panią magdą Hejdą...da znac wieczorkiem czy będzie można wziąść którąś z suń...albo Berni, albo tą
  17. cholera :( trzeba powklejać ten wątek we wszystkich tematach krakowskich, Albo wiem!!!!!!!!!!!! Kiwi a może kundel, w kundlu na stówe znajdzie domek
  18. o nie Janku wcale że nie :eviltong: nie że nie chciała wyjść tylko bała się windy :cool3: Ale fakt, chyba najszybciej przyzwyczai się do Janka, i momo, ze boi sie jego kuli, to myśle, ze to On będzie jej pańciem...zresztą Janek bardzo kocha zwierzaki , to widać, i wiem, ze lepszego domku nie znalazła bym nawet w 10-ciu programach.... :loveu: WQ związku że Pani nie możę się doczekać, Yoko pojedzie do nich już w środe :p Ale gdybyście to zobaczyli..... kołderka rozłozona na ziemi...taka dla niemowlaka, biała w jakies zwierzątka :cool1: kilka maskotek (bo mówiłam Jankowi, ze Yoko uwielbia bawić się maskotkami....) Jejku bardzo się Cieszę, ze Yoko tam trafi :) i będe mogła ją odwiedzać :loveu:
  19. Agatko za każdym razem pytaja czy pies nie idzie na łańcuch....w niedziele odmówili szczeniaka dwóm osobom...bo chcieli na łańcuch
  20. nooa jak spóźnisz się z zapłatą jeden dzień to Ci wyłączają... ajak oni zawalają to jest OK :angryy:
  21. nooo to wiadomo, do budy to nawet w schronisku nie dają :P
  22. [quote name='dzodzo']o Boże nastepne... z Ursą-pewnie zawinil brak znajomosci rasy,pani wziela psa bo ładny i niestety skonczylo sie tak, jak bylo do przewidzenia.A teraz jeszcze przypna jej etykietke agresywnego psa.:shake:[/quote] wiedziałam, to moja wina...mogłam jej odradzać dobka....ta panna jak zobaczyła Wenus, to postanowiła że chce dobka :( Wtedy poszły dwie dobki... :( Wiedziałam..... nie pasowała mi od początku :( to moja wina ......
  23. Agatko, szczeniak jakby był w schronie to poszedł by na stówe ...duzo ludzi pyta o szczeniaki :( Najlepiej zawieść małą do schroniska, one tam mają cieplutki box i kołderki, nie będzie jej źle, a domek znajdzie migiem
×
×
  • Create New...