Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. a czy Wy wiecie, że yoko mogła być matką tej czarnej mniejszej suczki.... podczas sterylki wet stwierdził, że yoko na stówe miała młode i to dużo..... Jak bym dorwała tę villaskę to bym ja osobiście wytrzaskała..... Taka młoda suńka a już miała młode :/
  2. Maćku mamie Patki zmarł niedawno psiak....niektórzy nie są gotowi na to, by od razu przyjmować następnego
  3. noo wiem :p znam tę rasę :p te sa w moim "typie" [IMG]http://www.petandwildlife.com/wolves/images/posternow/gray_wolf_montana_400x285.jpg[/IMG] [IMG]http://gallery.photo.net/photo/1402828-lg.jpg[/IMG] [IMG]http://www.ewa.bicom.pl/karaokekids/images/wolf3picture.jpg[/IMG]
  4. a Gonzaczek mnie wylizał w niedziele... choć po powitaniu z Figiem niewiele nie wylizanego miejsca zostało :p
  5. on jest rewelacyjny!!!!!! :loveu:
  6. Greven..a czy rotki należą do Ciebie, czy szukas dla nich domku??????
  7. na tymczasie ten pies by napewno odżył...ludzie przecież on ma ponoć dopiero 7 lat....ma jeszcze mase czasu przed sobą...ale w normalnym domku :(
  8. cześć wszystkim....jestem oczywiście nie wyspana :( menrzuś ja to normalnie mam pecha...za późno się pojawiam :(
  9. nie przepraszaj, karusiap przecuież nie jesteś jedyną dogomaniaczką z Krakowa... :/ Ty masz za dużo na głowie.... spróbujcie coś sklecić razem, ja napisze Ci mniejwiecej o co chodzi, ale wieczorkiem bo w pracy jestem i nie bardzo mam jak teraz
  10. kto pokocha tego przystojniaka.....????
  11. he he manię haszczakową to ja mam już od dawna, ale nigdy nie miałam okazji żadnego poznać, a po drugie wiedziałam , zę nie mogę sobie na takiego pozwolić, gdyż te psiaki potrzebuja naprawde duzo ruchu a ja na nic nie mam czasu :roll: Kocham haszczaki/malamuty dlatego, ze tak bardzo przypominają mi wilki (przynajmniej te amerykańskie), a wilki kocham ponad wszystko.....podziwiam je, za ich dostojność i dzikie piękno....... A co do haszczaka , niewiem czy będzie możliwe żebym była przy adopcji, bo wolontariusze raczej nie mają tam zbyt wiele do powiedzenia ;) Ale nadal zamierzam z nim pracować.
  12. a mnie sie kontakt urwał :o nie odpisuja ostanio na maile :placz: niewiem czemu :placz:
  13. jeku mówcie co z nim ?? jak się miewa ???? jak znosi zamknięcie ?????
  14. karusiap napiszcie to pismo ..przeciez kasa czeka u nauczycieli w kieszeniach....... ONI CHCĄ WPŁACIĆ NA KRAKOWSKIE ZWIERZAKI SZODA CZASU...byla by kasa na bidy....
  15. [quote name='Anashar']Bo Gonzo mi strasznie zapadl w serce :([/QUOTE] nie tylko Tobie ;)
  16. ja też finansowo nie wspomogę :( ehhh ta bezsilność :(
  17. uch już jest lepiej, ale mówie Wam..miałam wczoraj chwile załamania :( bałam się, ze z Yoko jest bardzo źle...... ona cały czas liże sobie ranę po cięciu, ale zdzisek twierdzi,z ę to dobrze:o nie wyrywa sobie szwów, tylko liże..i fakt rana wyglada ładnie ;)
  18. to co dziś ujrzałam przeszło moje wyobrażenie.... Miśtek, leżał na palecie....starałam się go zawołać...po dłuższej chwili wstał..... ale jakbyście zobaczyli go wtedy .....koszmar....nie dość , ze chudy....to on prawie nie stoi na nogach...to było takie pseudo stanie...chwiał się cały czas i jak by choćby wiatr zawiał, on by się wywrócił...on nie może ustać na nogach :o to wrak psa......on chyba umiera....to nie jest możliwe, zeby 7-mio letni pies nie był w stanie ustać na nogach.... chciał do mnie podejść, ale nie był w stanie zrobić kroku, bo by się wywrócił jak długi... DZIEWCZYNY...czy nie dało by się hoteliku dla niego załatwić :( ON UMIERA!!!! jeśli nie znajdzie się ktoś kto go wyciagnie stamtąd on nie dożyje przyszłego miesiąca...... on juz ma problem ze wstaniem....lezy tylko na tej cholernej palecie i patrzy ślepo w dal.....
×
×
  • Create New...