Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. weszka zrozum, Roxi miała iść do programu :/
  2. Oto mały psiak ok 6-7 tygodniowy. niestety matka po porodzie niechcący przywaliła go swoim ciałem, i teraz maluch ma problem z chodzeniem. Wszystko jest do "wyleczenia", ale trzeba mu do tego dobrego domku, który będzie go rehabilitował, w schronisku pracownicy nie wydolą, bo maja naprawde masę psów. Maluch będzie duży bo matka jest tak do połowy uda ... [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7536/dsc09479oh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1826/dsc09478na6.jpg[/IMG] prawda, ze piękny :loveu:
  3. ok ja tez tylko teraz odpisze i już więcej się nie odzywam. Osoba, która mnie zapytała o leki jakie może Wam zasponsorować mieszka w niemczech i chciała pomóc bo ja jej tyłek trułam o Was że macie tak dużo psiaków, ze za własne pieniądze wszystko pokrywacie.... Starałam się jak mofgłam, czy to moja wina, zę nie zrealizowała swojego zamiaru...czy to mnie winisz za to :(.?? dlaczego, zrobiłam wszystko, ale kontakt mi się urwał :( Co do Roxi, tak jak pisałam, chciałam pomóc, wziąść ją do programu, co Ci szkodziło zebym ją wzięła, P. Magda by się zgodziła, bo i tak miała iść Yoko..... Jesli chodzi o Bamba to naprawde uwież mi, mam chyba ze 100 watków teraz zasubskryptowanych i ciężko mi codziennie na kżdy wejść i pisać i pamiętac co w każdym się dzieje.... O Bamba pytałam na bierząco np Agate, w schronie w niedziele o nim rozmawiałyśmy, więc po co mam tu na forum jesczze pisac.... :( tez pomagam psom, stwiając na jednej szali rodzinę a na drugiej zwierzęta... Twoi rodzice się Ciebie nie wyżekli bo pomagasz zwierzakom, a moi mnie tak... :/ myślisz że mi łatwo??? Ja mam dziecko na utrzymaniu i kilka zwierzaków...one tez potrzebuja opieki i zainteresowania..... Nie twierdziłam nigdy ze masz łatwe zadanie, bo wszędzie gdzie tylko mogłam dawałam Cię za wzór, wszedzie mówiłam, ze podziwiam Cię za to co robisz, ale robiłam to w ciszy nie na forum nie dla poklasku :( ehhhhh cholerne życie...... masz człowieku podziekowanie....powiedzą ci,z ę olewasz psiaka którego wrzuciłam na głowe innej wolontariuszce :( wiesz co...odechciewa mi się już wogóle czegokolwiek robić :(
  4. weszka błagam nie zaczynaj i Ty Bamba ogłaszałam na dogomanii, pytałam wileu ludzi, z kilkoma korespondowałam, ale zaden się nie zdecydował..... A co do Roxi, napisałam już w wątku wery co i jak. Ja jestem tylko człowiekiem a nie robotem, śpie po 3 godziny na dobe i już nie wyrabiam ze wszystkim. Dziś sunia miała mieć zakładany wątek :( nie zdążyłam bo Kiwim na mnie wskoczyła....
  5. RANY BOSKIE KIWI Nie masz wyłączności na pomaganie psom. Od dłuższego czasu wracam do domu o 21 nie mam czasu nawet z dzieckiem lekcji zrobić, od poniedziałku w pracy zaryp, bo jest ISO i wszyscy chodzą wręcz na rzęsach,a ty mi zarzucasz, że nie zakładam wątku Roksi!!!!!!!!! [B]Po pierwsze:[/B] chciałam ją wziąść do programu zamiast mojej Yoko, to wyskoczyłaś na mnie, że Ty znasz lepiej Magde Hejde i że się wpieprzam Ci w parade, bo Ty ją znasz dłużej i Ty tylko możesz proponowac psiaki (a miała szanse na program) [B]po drugie:[/B] do godziny 3-ciej w nocy wysyłałam zdjęcia na fotosika wszystkich psiaków które mam wystawić!!!! (chyba z 80 zdjęć)i po kolei własnie je wstawiam!!! Chcesz podam Ci hasło na fotosika i zobaczysz że Roxi jest 4-ta w kolejności. Jestem w pracy (Ty nie pracujesz - studiujesz)), potem lece wyadoptować Yoko, a następnie musze zająć sie dzieckiem które ostatnio prawie mnie nie widzi (Ty nie masz mężą dziecka, obowiązków domowych związanych z utrzymaniem rodziny). Więc prosze Cię, nie wyskakuj mu tu z takimi tekstami!!!!!!!!!!!!!:mad: [B]po trzecie:[/B] kiedyś proponowałam ze pozbieram w szkole mojego młodego kase na "Twoje" psiaki. m.in wodnika, odmówiłaś, powiedziałaś, ze Wodnik ma wystarczająco dużo kasy.... (no comment) No to przepraszam Cię, dlaczego mi zarzucasz, ze wzięłąś na własna głowę psa i TY wywalasz kase.... było mi mówić wtedy przez telefon!!!!!!!!Pies został by w schronisku!!!!! Miałam w planach wziąść Roksi do programu, ale Ty oczywiście powiedziałaś, ze masz wyłączność na wybieranie psiaków do programu ....:roll: strasznie wkurza mnie ostatnio sytuacja, między nami wolontariuszami, tymi co jeżdżą do schronu a tymi co wyciągaja psy do hotelu.....:shake: przecież to chore...taka chora rywalizacja......:roll: juz raz było gdzieś poruszane, ze jedne psiaki sa bardziej biedne od tych drugich..... ehhhh wiesz, przysięgam, gdybym miała na tyle ksay dała bym Ci ją za Roxi, ale nie mam,....w Yoko naprawde dużo władowałam :( Przepraszam w takim razie, ze władowałam Ci Roxi..... więcej już nie bedę Cię prosić o wzięcie jakiegokolwiek psa do hotelu :( skoro masz potem to w ten sposób wypominać.
  6. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5112196#post5112196[/url] mix bokserka suńka szuka domu
  7. Vera id P 38/09/06 w wieku około 2 lat, jest psem po bardzo ciężkim wypadku, maiła sparaliżowane tylne łapy teraz jest lepiej lecz ... (nie trzyma kału w sposób prawidłowy i nie jest w pełni sprawna). jest miła i sympatyczna (ma bardzo bokserowaty charakter). Ta przewspaniała psina bardzo garnie sie do ludzi, PILNIE potrzebuje domku :(, nalepiej z ogrodem, ze względu na te problemy kupkowe...... oto piękna pannica [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/293/2a2ddb433d4e37cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/29/981b993ac1617580.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/292/e67596935f3eacef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/396/0f776e0551840da7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/397/b805fe616882268a.jpg[/IMG][/URL] czy ktos ją pokocha???
  8. [quote name='Danusia12']czeeee Asiorka - mimo, że do mnie tego nie mówiłaś :-([/QUOTE] noo coty przecież z psami byłeś:placz: sie przeciez już witalismy dziś...
  9. no jak chcecie...ja uwazam,z e poszła by do nowego domku od razu, zwłaczas, zę to dzień otwarty
  10. mar.gajko, bardzo się cieszę z Waszej decyzji :loveu: z opowiadań nauczycielki mojego syna wiedziałam, zę ta Pani jest złotą kobietą.... a że syn pokochał psiaka od razu te z wiedziałam, nawet od kilku dni psiak ma obróżkę z blaszką z wygrawerowanym imieniem ..... a fakt faktem, tamci właściciele wcale nie chceli psiaka, tak jka pisałaś, babcia była zła, ze pies wybrał sobie wnuczka za pana i jej nie słuchał....bez mrugnięcia okiem zaproponowała pani oddanie psa...to nie sa dobrzy ludzie..... a p. Piotr, napewno będzie najwspanialszym opiekunem psiaka. Nawet zabiera go ze sobą do pracy zeby psiak nie siedział sam.... Ma taka mo zliwość bo za sklepem w którym pracuje jest ogródek i pies moze się tam wygrzewać na słoneczku. A psiak ponoć zapatrzony w niego...to o czymś świadczy :) Bardzo się cieszę, że wszystko skończyło się dobrze :)
  11. Agatko, ale naprawde szczeniaki tam nie sa dłuzej niż 2-3 dni...w niedziele jest dzien otwarty jeśkli nie chcesz jej oddawać to przyjdx z nią tyklko do schroniska, i ktos napewno ja weźmie
  12. klikasz na ikonkę edit pod pierwszym postem, i tam masz opcje i dajesz opcje zaawansowane i tam masz możliwośc zmiany tytułu wątku
  13. Marek!! imie powalajace :loveu:
  14. [quote name='Danusia12']Ale zdjęcia z Krystianem widziałem - bosssskie :loveu:[/QUOTE] orzeszty zawstydzasz mnie :oops: ale i tak nie uda Ci się mnie "wyprostować " :evil_lol:
  15. aaatam mONdrzysz się a wcale mnie nie widziałes on line :p telewizja koryguje wszystko, nie wiesz?????
  16. ale przecudna sunieczka :loveu: a może Fuksia :) bo miała przeciez fuksa, ze was spotkała :)
  17. Asior

    Metamorfozy

    chciała, to ją walnęłam :D
  18. Asior

    Metamorfozy

    :olympic: "walę Cię" :evil_lol:
  19. mar.gajko miała dzwonić i rozmawiać z jedymi i drugimi
  20. a ja nie mogę się oprzeć :placz: a miałam się odchudzać :(
  21. Pani Beata ma siłę przebicia i kocha zwierzaki, to podstawa :) chyba pójdzie z butami do nieba :) tylko ja podziwiam jej męża, jak Pani Beata non stop poza domem....tez musi to być złoty człowiek :)
×
×
  • Create New...