Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. no wielka, wielka, ale cały czas się odchudzam [IMG]http://s.rimg.info/aa311c7aa3990b3e3820e530f1862079.gif[/IMG]
  2. [quote name='pola53']Zgadzam się z Tobą. Wątki, które mnie interesują, czytam od dechy do dechy. A rzadko kto ma tyle zajęć co ja. Nie musi czytać całego dogo, ale ostatnie wieści z tego wątku.[/QUOTE] bierzcie pod uwagę też fakt, ze ona jest nowa.. to nie zapalona dogomaniaczka taka jak my/wy..... no i ta praca do oddania.... nie możemy tak traktować ludzi, którzy pomagają zwierzętom, nowych, którzy cokolwiek robią, żeby poprawić byt psiaków....
  3. udostępniłam na facebooku to allegro... obawiam się jednak, że większość osób właśnie będzie bombardować tą dziewczynę, że jest pseudohodoFFcą :roll:
  4. [quote name='Magda82']:-( jak mu to jutro pokaze to w pióra obrośnie... dziewczyny wykapałam mała ale dalej śmierdzi, nie czesałam chociaż próbowałam...pomyślałam ze owieczka i tak ma ją kąpać jeszcze raz więc niech czesze te kołtuny bo mnie mała zle zapamięta, [/QUOTE] trochę nie dobrze, ze ją kąpałaś.... nie powinno się kąpać psiaków kilka dni po wzieciu ze schronu... no ale teraz to już "po ptokach".. dziewczyny, co do Jowitki, mogę załatwić sterylkę w Krakowie za ok 130 zł.....
  5. [quote name='Avaloth'] Właśnie, ciągle zapominam się zapytać. Co się stało z tym agresywnym, dużym DONem który był koło Disla ?[/QUOTE] Jesli chodzi o tego długowłosego, to pewnie poszedł do adopcji ;) Jeden Pan był nim na tyle mocno zainteresowany, ze zrobił sobie legitymację wolontariusza i odwiedzał go kilka razy w tygodniu, wyprowadzał na spacer i takie tam... wziął sobie za cel, ze go przekona do siebie, i skoro go nie ma to widać go przekonał ;)
  6. doszły jeszcze cztery wpłaty dla Maćka: trzy od allegrowiczów: galeziewska_2009 - 30 zł gabi393 - 30 zł ashanti81 - 33 zł i jedna od Jolanta08 - 20 zł to są z wyciągów do piątku, Selengi wpłata będzie pewnie w poniedziałek zaksięgowana ... czyli mamy: scindapsus - 50 zł ARIM - 20 zł Agnieszka J. - łodź - 20 zł selenga - allegro - 55 zł plus dwie te co wkleiłam dziś, to daje nam sumę - 258 zł, czyli jutro dzwonię do weta i mówię, ze może przesłać fakturę pierwszą na KTOZ, zapytam też na jaką kwotę jest ta druga faktura.
  7. nie, Figu nie brała za to pieniędzy bo i tak jeździ ;)
  8. no z Krakowa do katowic to jakieś 70 km będzie
  9. [quote name='Felka z Bagien']Ja niestety jestem "załatwiona",dopadł mnie wirus i obezwładnił.[/QUOTE] Ciebie też??? Piszcie, lub dzwońcie do Romka!!!!
  10. a ta jego mina z serii " boże!!! weźcie ją ode mnie!!!!" :D boski jest ;)
  11. danavas a nie pomyślałaś, ze ona może po prostu nie mieć czasu tak jak my siedzieć przed kompem??? ja nieraz mam taki tydzień, ze nawet komputera nie otwieram, uwierz, nie wszyscy maja lightowe życie....
  12. Klaudia bardzo ciepło wyraża się o Nanhoo ;) Nanhoo, przewoziła szczeniaki z Jamrozowizny, jednego sama wydała. (bTW, kiedyś sama działałam we fretkach )
  13. kurcze, była dziewczyna o nicku Nanhoo która wiozła nam Etne do wrocka.. aż poszukam w użytkownikach.... A czy przypadkiem nie Ty wiozłaś na tymczas do Klaudii z Bochni szczeniaka z Jamrozowizny????
  14. czasem Figu jeździ na tej trasie, tzn nie do krakowa ale do katowic, ale to już rzut beretem
  15. kroi się super domek Toffikowi ;)
  16. [quote name='wojtuś'] może oprócz osób które wysłały już opinie o BDT zadzwonić do Asi- [B]"Asior" [/B]to osoba znana u nas a Krakowie, działa w KTOZ i schronie, jej [B]tel. 698-68-46-38[/B] a może Asior zna Nanhoo:) [/QUOTE] zna, zna.. znaczy nie byłam u niej w domu, ale kilka lat temu wiozła naszą Etne z krakowa do wrocka..... Bardzo fajna babka ;) Wg mnie zaufać jej można ;) Nie wiem tylko jak u niej z czasem, bo te kilka lat temu studiowała we wrocku...
  17. [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/899/1001809d.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6144/1001804n.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5203/1001805n.jpg[/IMG] jamica :) [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8935/1001807v.jpg[/IMG]
  18. szaleństwo: [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2672/1001791n.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6031/1001795c.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5711/1001798l.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7630/1001799n.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4052/1001800n.jpg[/IMG]
  19. pekinka w ubranku :) [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5092/1001651d.jpg[/IMG] Laura i pekinka :) [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8697/1001788n.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2245/1001790n.jpg[/IMG]
  20. no to uwaga.. koty klaudii [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6398/1001633x.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2531/1001699v.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4826/1001808a.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/1502/1001815.jpg[/IMG]
  21. anett, nie odbieram telefonu od piątku, pisałam na wątku przecież, ze nie mówię nic :(
  22. [quote name='Soema']Molly ma anginę...:mdleje: wizyta, dwa zastrzyki - 50zł, kocham Kraków :)[/QUOTE] TYYYY było dzwonić do mnie, załatwiła bym Ci u szpeyera za pare groszy!!!! kochana, mam prośbichę... obcięła byś suczkę w typie westa, ale mocno skundloną ;) adoptowaną niedawno ze schroniska z Dzierżoniowa???
  23. [quote name='feliksik']Klaudia chyba miała wziąć też Kajtusia, ale podziało się jak podziało niestety z Maćkiem[/QUOTE] no niestety :( Klaudia była BDT... niestety teraz mimo iż Maciek nie żyje, nie udaje nam się uzbierać nawet na jedną fakturę :( boje sie wkopać Klaudię w kolejne problemy, niestety każdy może stracić wiarę w sens BDT......
  24. noo to tak jak i reszta stada.. nie chudnie :megagrin:
×
×
  • Create New...