Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. zadzwonię do Magdy jutro i się dopytam... "ino" żebym nie zapomniała, że do obydwu hoteli mam dzwonić :roll:
  2. wiesz, tu poczuła sie w domku, zobaczyła, że do serca Pańci jest konkurencja i zaczęła pokazywać różki ;)
  3. bożeszty mój.. jakie uszyska!!!!!!
  4. elajo, tak wiem, zadzwonię jutro do Kasi i wywiem się wszystkiego
  5. oo a co już zołzę oddała do DS?? no to najwyżej ja z dwoma przyjadę ;p
  6. jeszcze jeden maluch, z tym że na tymczasie u Basi.. Też z kielc przyjechał :roll: [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/641/toffik016.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8598/toffik012.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2532/toffik011.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1773/toffik003.jpg[/IMG] Tofik to słodki, pełen życia i energii żarłoczek :) Jest typowym szczeniakiem, radosny, zaczepny, zabawowy chłopak. Lubi spacery i w 60% załatwia się na spacerkach, w 30% na gazecie w mieszkaniu a 10% to nieudane próby trafienia w gazetę ;) Świetnie funkcjonuje w towarzystwie innych psów. Śpi grzecznie całą noc w swoim koszyczku - z którego szybko wyrasta. Jest doskonałym kompanem na spacerkach. Przywołany pojawia się w mig. Szuka u człowieka ciepła i miłości. A ponieważ jest psim dzieckiem właściciela traktuje jak matkę. Czasami robi się smutny i podkula ogonek. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale wiem że przechodzi po krótkim przytulańsku z odrobiną czochrańców :) a to pisze o nim Basia: [QUOTE]Wiesz 3 razy dziennie jest na spacerku i robi tam już siku i kupkę. W domu na gazetki też, ale kuma że tam się załatwia te sprawy. Przychodzi na zawołanie, śpi w koszyczku, apetyt dopisuje, bawi się z Zeusem - czego więcej oczekiwać. Czasami coś próbuje wymóc popiskiwaniem ale chwila ignorancji z mojej strony załatwia problem. Nie uczę go posiadówek na tapczanie bo nie wiem czy ktoś będzie to tolerował... Ale widzi Zeusa na kanapie i zastanawia sie dlaczego on w koszyczku.... hehe Myślę, że jak nie będzie drugiego psa to może troszku rozrabiać. Dobiera się do koszy wiklinowych, nosi klapki pewnie jak dostanie zęby to je przerobi na wióry...obgryza sznurówki, ale to akurat jest chyba wpisane w psie dzieciństwo[/QUOTE]
  7. U jakiego pana ;) ??? To maciek jest ;) Tak Alfa jest u Macieja też. O charakterze też tylko kasia moze napisać.. Z tego co wiem, to jest kochana :)
  8. hmm, może spróbuje wyłapać jakichś wolontariuszy naszych którzy zaznaczyli pomoc w biurze, żeby ogłaszali te psiaki w wolnym czasie.. tylko tekst ktoś by musiał pisać...
  9. problem jest tego typu, że Mackowi nie da sie wcisnąć do pyska NIC czego on nie chce.... Klaudia ma ręce pogryzione, na szczęście zęby ma liche i większej krzywdy nie zrobi, jednak ugryzienie boli jak ugryzienie :roll:
  10. mam informacje od Ksery, że Max poszedł do domu a Klemens jest dalej, bo wrócił z adopcji.
  11. Maciek nadal NIC nie je.. nie ma szans podać mu nic do pyszczka, bo okrutnie gryzie.. Klaudia pilnie potrzebuje ipakitine i calopet. Jedno usprawnia nerki drugie jest na apetyt. Jak tak dalej pójdzie to wyląduje znowu w klinice :roll:
  12. Pani Wando bardzo dziękuje!!!! kontakt na Kasie z hotelu: [email][email protected][/email] 660 71 65 64
  13. CZY KTOŚ MA DO ODDANIA ipakitine??? BARDZO BARDZO PILNIE POTRZEBUJEMY dla psiaka malizny z tego wątku!!!!!! Psiak przebywa w Bochni!!!!! http://www.dogomania.pl/threads/204482-Maleńki-biedny-mikropiesek-pilnie-szuka-domku
  14. [quote name='gameta']więc jak któraś potrzebuje, to brac, bo to szczęśliwa luteina ;)[/QUOTE] :megagrin:.. wariatka :D
  15. [quote name='Soema']A Ty tylko takie wyłapujesz:eviltong: [/QUOTE] ojtam ojtam :p kiedy następny zlot czarownic????
  16. nie zdążyłam.. ktoś już zmienił :roll:
  17. Luiza, gratuluje mamy!! Powiedz, ze oddaje Jej pełen szacun!!!!!
  18. aaa czyli czekamy na Ksere ;)
  19. cisza, bo jakoś nikt nie kwapi się do ogłaszana psiaków. A szkoda, bo jak trzeba pomocy to KTOZ zawsze pomaga. Na wątku udziela się tylko kilka osób i to tylko na te osoba zawsze można liczyć, a reszta.... ehhh
  20. no jest na dogo ;) ew można zadzwonić.. Ona mieszka kawałek od krakowa, jak dla mnie spory kawałek
  21. winter, a masz jakieś rady dla Klaudii, co jest dozwolone, co absolutnie nie
  22. Asior

    Metamorfozy

    Kiedyś był kochanym psiakiem, właściciele o niego dbali, aż przestali.. psa w takim stanie zabraliśmy do Krakowa: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9757/huskygb.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4062/p2113862.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7357/p2113858.jpg[/IMG] a teraz po niecałych dwóch miesiącach we wspaniałym domku: [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8760/163ae.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5494/080dp.jpg[/IMG] Wątek Luckiego : [url]http://www.dogomania.pl/threads/202216-Kiedyś-był-syberianem-husky...-Pies-z-interwencji-KTOZ[/url]
  23. ehhh, Majkę chyba nigdy problemy nie odstąpią... :roll: Majeczko, trzymaj sie kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...