Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. ale Hilton się nie poddawał i nie odstępował Borysa na krok :D [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6596/dsc05862x.jpg[/IMG] a tu Przemko, z Hiltonem: (bardzo mu się spodobał, jednak Marysia nie chce nawet słyszeć o adopcji Hiltonka :placz: [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1562/dsc05865v.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/467/dsc05866t.jpg[/IMG] co do wizyty, to oczywiście Borys na początku nawarczał na mnie, ale w końcu się zaprzyjaźniliśmy :loveu: No i rzeczywiście, Borys jest na maxa zakochany w Przemku. Kiedy on się pojawia Borys zmienia się nie do poznania.... Tak więc wizytę mogę uznać za udaną i chyba na razie nie odbieramy Marysi Boryska :megagrin:
  2. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2386/dsc05852hi.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6564/dsc05854a.jpg[/IMG] Niestety serce nie sługa... mimo iż Hilton zakochany w Borysie, on swoje serce oddał mojemu Nikusiowi :roll: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8947/dsc05859kx.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7581/dsc05860y.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9800/dsc05861n.jpg[/IMG]
  3. oczywiście miska (dla ściemy pewnie :D ) stała w kuchni, niestety Borys nawet na na nią nie spojrzał.... za to moje psy.... [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4852/dsc05848tg.jpg[/IMG] i owszem.... [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4690/dsc05849q.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/779/dsc05847f.jpg[/IMG] Borysek oczywiście przy swojej pańci... [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/3111/dsc05850q.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7338/dsc05851d.jpg[/IMG]
  4. ostatnie zdjęcie rudzielców w komplecie ;) [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/915/dsc05808r.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1527/dsc05809s.jpg[/IMG] tu Bolo young na sterydach :D [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7844/dsc05815g.jpg[/IMG] spójrzcie na tylne łapy :D [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/2323/dsc05819s.jpg[/IMG] jak na strażnika przystało, wyprężony jak jszczała ;) [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9130/dsc05824r.jpg[/IMG]
  5. mina wiele mówiąca... " długo jeszcze, bom znudzony wielce"... [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8954/dsc05825w.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3535/dsc05826a.jpg[/IMG] pierwsze nieśmiałe kukania..: [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3551/dsc05837i.jpg[/IMG] coś nowego... lustro, kurde jest nas więcej :roll: [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7359/dsc05838v.jpg[/IMG] Niko ze zdumionym wyrazem pycha [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9027/dsc05842x.jpg[/IMG]
  6. no to zaczynamy... większość czasu mój buhaj rozpłodowy spędził... na Borysie [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/7982/dsc05846k.jpg[/IMG] a Borys chyba nawet był zadowolony, co zresztą widać po jego minie ;) [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1307/dsc05855aq.jpg[/IMG] tu Bolo young na sterydach :D [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7844/dsc05815g.jpg[/IMG] spójrzcie na tylne łapy :D [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/2323/dsc05819s.jpg[/IMG] jak na strażnika przystało, wyprężony jak jszczała ;) [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9130/dsc05824r.jpg[/IMG]
  7. Monalisa, wiesz, jak byś porozmawiała z nową Panią Suzy, to zgodziła by się poczekać na następną cziłkę, pewnie we wrześniu znowu coś będzie, a skoro Twoja Córa tak ją pokochała i z tego co wiem to z wzajemnością, to może tamci państwo zrozumieli by.... [quote name='wtatara']gratulacje- nastepna super adopcja. Teraz kolej na kudłaczkę[/QUOTE] wie Pani, że to dzięki Pani ;)
  8. Suzy ponoć zakochana w panu :) leży przy nim na łóżku i każe się miziać ;)
  9. [quote name='Topi']Już widzę te zmróżone oczy, stulone uszy i podkulone ogony psiaków do adopcji.[/QUOTE] motory będą STAŁY na błoniach więc nie widzę powodu, żeby psiaki miały się bać :roll:
  10. [quote name='Pies Wolny']proponuję dołożyć koniecznie olej z pestek winogron, trzy razy dziennie dwie do czterech łyżek do papu. Olej z pestek winogron ma największą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych ze wszystkich oleistych, że o omega 3 i 6 nie wspomnę. [/QUOTE] czy na pewno nie zaszkodzi to psiakowi?? Jak miałam fretki, też gdzieś ktoś rzucił hasłem o oleju z pestek, podawałam a potem gdzieś wyczytałam, że dla fretek on może być toksyczny, czy z psami tak nie jest???
  11. cholera, rzeczywiście nie za ciekawie... może by wydarzenie na facebooku ktoś zrobił.. masz możliwość cyknąć choć komórka fotkę???
  12. w krakowie kolejny "ciekawy" przypadek... ktoś porzucił psa wysoko w górach, by konał w męczarniach....: http://www.facebook.com/event.php?eid=174994125898951
  13. tak tak, są bezpieczne wszystkie ;)
  14. [url]http://img851.imageshack.us/img851/8683/dscf8798i.jpg[/url] czy on ma dzwonek na szyi??? (z tyłu) ale ma niesamowite umaszczenie :)
  15. [quote name='fioneczka']Jest bardzo dużo zapytań o Azyrka, większość maile ... i co z tego [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] wczoraj rozbroił mnie Pan ... P: dzwonię w sprawie adopcji psa! , kiedy mogę go wziąć ? J: a w sprawie którego pieska pan dzwoni? P: cisza J: Azyr ? taki łaciaty? P: (z radosnym okrzykiem) NOO [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] J: proszę pana, żeby móc adoptować Azyra konieczne jest wypełnienie ankiety, wizyta itd (tłumaczę) P: dobra, to co muszę zrobić ? J (już mi łapy opadły) proszę pana proszę odezwać się do mnie mailowo, prześlę panu ankietę przed adopcyjną bo od niej będzie zależało czy będziemy rozmawiać dalej P: dobra niech pani wysyła, ale niech mi pani powie to pies jest czy suka ? na tym etapie rozmowa zakończona bo mi piana na pysk wylazła [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_twisted.gif[/IMG] większość takich telefonów i maili[/QUOTE] proponuje wkleić to na wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/207657-Po-ile-ten-pies-[/url]) niech i inni się pośmieją ;)
  16. [quote name='marysia55'] [b]Partner, a właściwie partnerka ( [B]bo bez jajeczków[/B]) nie ma za szczęśliwej miny :shake:[/b] :razz: [/QUOTE] mam nadzieje, że nie mówisz o Przemku :megagrin:
  17. Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami serdecznie zaprasza na imprezę charytatywną pod tytułem "Przystanek Serce" Błonia Krakowskie 3 września 2011 r., godz 13.00 - 19.00 w programie imprezy m.in: - występ bębniarzy - pokaz capoeira Akademii Tańca i Walki - pokaz tresury psów Szkoła Tresury "Hitt" Jacek Lewkowicz - akcja adopcyjna psów i kotów pod opieką KTOZ ponadto podczas imprezy zapraszamy na: - pomiar cisnienia - konsultację lekarskie /internista, pediatra, rehabilitant/ - porady lekarza weterynarii - rozmowy ze znanymi podróżnikami - lekcję śpiewu - lekcję lalkarstwa /K. Falkowski z Teatru "Groteska"/ Dodatkowo na Błoniach pojawią się Harleye i motory żużlowe. Zapraszamy do zapoznania sie z działalnością KTOZ na stoisku promocyjnym /będzie można kupić zdjęcia zwierzaków, pobrać materiały informacyjne i ....adoptować psa lub kota/ Podczas imprezy Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami ogłasza wielką zbiórkę karmy dla zwierząt pod opieka KTOZ będziemy bardzo wdzięczni, gdy podarują nam Państwo: - konserwy dla psów i kotów - konserwy dla kociąt - karmę suchą dla psów i kotów - przysmaki dla psów i kotów - posłania, legowiska, zabawki, miski, kuwety - smycze, szelki, obroże W trakcie trwania imprezy wolontariusze KTOZ będą kwestować na rzecz bezdomnych zwierząt, dlatego prosimy ludzi dobrej woli o dowolne datki do puszek kwestarskich. Serdecznie Państwa zapraszamy z całymi rodzinami.
  18. [url]http://emaluszki.pl/769_komorka_pod_poduszka.html[/url]
  19. to niestety tak jak ja :roll:
  20. ogromne dzięki dla Grosziwo i Evelki za karmę, dziękuje, ze na Was zawsze mogę liczyć!!!! :loveu: I wielkie dzięki dla Bahlsy za DT ;)
  21. nooo tylko jakoś chętnych domków brak.....
×
×
  • Create New...