Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. a czy mogę przyjechać z moim 2 kg bodyguardem???
  2. [quote name='clockwork'] a Asiorku- polecam BIGA w Krakowie- macie chyba 3 wielkie. Ceny średnie, ale towar 1klasa ;)[/QUOTE] no właśnie byłam dawno temu raz i jakoś nie mogę się zebrać na następny bo tam jest tyyyyle towaru, ze nie wyszła bym za 3 godz nawet :roll:
  3. kurcze, popatrzcie na te psy... one są jak terminator!!! Myślicie, że samymi treningami to uzyskują?? Czy im coś podają??? [url]http://www.sadistic.pl/pitbulle-na-sterydach-vt83741.htm?sid=1b6bfc27a7f27c3f5c7618cf92b23e81[/url]
  4. Bahlsa :) teraz to ona rzeczywiście yorka nie przypomina ;) I też zauważyłam, że oczka na zdrowe wyglądają ;) Sterylka dziś to się zobaczy co w niej siedzi ;) Niestety Suzy panicznie boi się burzy chyba nawet więcej niż moja Majka.... Dostaje takiego ataku paniki, że próbuje się wydostać z pomieszczenia w którym jest czy to pokój czy kuchnia) i wcisnąć w jakiś ciemny kąt. A ostatnio burze są kilka razy dziennie :roll: wczoraj czekałam do 2 w nocy, zeby wyjść z nimi na spacer :roll: Dziś też się nie zanosi że wcześniej przestanie lać.. choć tak strasznie nie grzmi i nie błyska się to będę musiała spróbować.... AA i juz wiem, ze nie mogę im dawać nic poza suchą karmą.. od mięsa z zupy miały srakę, ze hej.... ale podobno to mogło być ich pierwsze mięso w życiu, bo tam ponoć na suchej karmie były
  5. eee to w Krakowie są i to naprawdę porządne niektóre.. ale trzeba trafić ;)
  6. [quote name='elinka']Tak, wiem o kim mówisz. Niejednokrotnie spotykałam się z tą osobą tu na Dogo. Dlatego, jeżeli mogę coś zasugerować to uważam, że po co szukać oszołomów poza Dogo, skoro mamy dla Mimi chętny domek na Dogo? Z tego co wiem, ta osoba jest otwarta na wizytę PA,[B] a to nie jej wina, że nikt nie chce pojechać tak daleko, aby przeprowadzić u niej tę wizytę[/B]. Z drugiej strony w obecnej dobie motoryzacji... czy te 40km od Kostrzyna to rzeczywiście aż tak daleko? Może by poprosić kogoś z Mapy Pomocy Dogomaniaków, aby za zwrotem kosztów paliwa tam podjechał?[/QUOTE] elinka, trochę mnie zaskoczyłaś tym co piszesz.... Oddała byś psa osobie obcej, której nawet nie widziałaś na oczy a znasz tylko z wpisów na dogo?? Owszem, rozmawiałam z Panią, i dość sensownie mówiła, dlatego w ogóle rozważałam wysłanie tam kogoś na wizytę... Nie jest też moją winą, że Pani tak daleko mieszka :shake: Niestety nie znam NIKOGO z tamtych okolic, kogo mogła bym poprosić o pomoc.... U mnie też nie ciekawie, bo jakoś nie mam za dużego odzewu od domku z Poznania, nie wiem czy ludzie nadal zainteresowani Suzy... Nie wiem czy są skłonni zapłacić za transport z Krakowa, jeśli by się taki znalazł (cały czas uparcie szukam). Nie mam wieści od Ani, kurcze wszystko źle wygląda.... Muszę chyba rozważyć, że może by poszukać innego domku dla niej niż ten z poznania :( Do tego nie mamy ani JEDNEJ chęci wpłaty od nikogo.. za co ją mam wysterylizować??????? Nie interesuje chyba nikogo los tych psiców :shake:.... tyle prosiłam o chociaż karmę dla nich.... ale nic.. trudno, poradzę sobie jakoś..:roll:
  7. ja tam się nie wstydzę kupować dziecku w szmateksie.... tam rzeczywiście są dużo porządniejsze ciuchy i nie do zdarcia
  8. [quote name='marysia55'] Asia to kiedy sie zjawiasz . Wiesz pytam, żebym mogła Borysa wcześniej nakarmić żeby Cie nie zjadł :diabloti::diabloti:[/QUOTE] anooo przecie wizyta MUSI być niezapowiedziana..., może w przyszły weekend, bo chyba będę nareszcie miała wychodne, po trzech miesiącach....
  9. no właśnie kurde nie [IMG]http://forum.northandsouth.info/images/smiles/i4_zalamka.gif[/IMG]
  10. [quote name='irenaka']Ma na imię Ola i ma najsłodszy głos przez telefon, jaki kiedykolwiek słyszałam. [/QUOTE] buuu :placz:... ja myślałam że ja mam najsłodszy :placz:
  11. a jak byście usłyszały głos wtatary :megagrin: REWELACJA!!!
  12. to ja się piszę na wizytę PA :loveu: czas sprawdzić kto to jest ta cała marysia55 :megagrin:
  13. dlatego ja zawsze byłam za tym, żeby na dogomanii w ankiecie wewnętrznej mogły głosować TYLKO osoby, które mają co najmniej 50 postów a najlepiej ze 100 :roll:
  14. iiitamm, mnie się kacperski najbardziej właśnie w różowym podobał ;) [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/678606/21/other/std/8a6ec4fb37.jpeg[/IMG] a wiecie, że w stanach jest na odwrót... chłopców ubiera się w róż a dziewczynki w niebieski???
  15. [quote name='Foksia i Dżekuś']Moge spytac mojej znajomej z bloku ,ona swego czasu wziela mi na dt taka maciupenka suczke latlerke.Ona ma takiego małego rasowego pieska wiec wiem ,ze takie cudenka lubi . Tylko ,że ona mieszka na Nowym Prokocimiu i trzeba pewnie by jej było dowies psa i karmę. Czy mam jej pytac? na szczęście bahlsa zgodziła sie dać suczce domek tymczasowy :loveu: Teraz szukamy jej DS
  16. [quote name='mshume']Asiu, wysłałam Ci kopertę z próbką. Nasze obie chi mają już wybrane domki, został tylko chłopiec york. A jak z Mimi mixem yorka?[/QUOTE] Mimi jedzie na DT do Bahlsy :loveu: Można właściwie się zacząć rozglądać za DS, sterylka na dniach, a nie mamy funduszy, żeby ją trzymać bądź ile... :roll: Trudno nie ma chętnych na dogo, trzeba ją będzie poogłaszać normalnie, ale wiem, że same oszołomy się zgłoszą.. Jest jeden domek chętny z dogo, ale wizyta PA jest prawie nie możliwa :( bo to prawie na niemieckiej granicy ... elinka powinna wiedzieć o kim mówie [quote name='waldi481']Śmieszne konusiki..Zaznaczę sobie wątek-chociaz osobiście wole psy b.konkretne,ale te małe kurdupelki mnie rozczuliły.. Waldek[/QUOTE] ja mam taki rozstrzał... albo mikrusy, albo wielkie psiury (moja miłość amstafy) [quote name='elinka']Na transportowym miau.pl znalazłam wpis, że elisee średnio raz w miesiącu jeździ na tej trasie Poznań-Kraków-Poznań. Napisałam do niej PW. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_19.gif[/IMG][/QUOTE] ssstrasznie jestem Ci wdzięczna... Na facebooku coś się kroiło ale okazało się, że dziewczyny się nie podjęły bo strasznie drogo to wychodziło... Sprawa o tyle pilna, że Hilton co chwile próbuje z sunią figo fago i boję się, żeby coś nie było.... Ona ma dość rozpulchnioną kasie, ale nigdy nie miałam nie sterylizowanej suczki i nie wiem czy tak ma być czy to objaw zbliżającej się cieczki :/ Kolejna sprawa to kasa na utrzymanie psiny... Musiałam kupić im trochę dobrej karmy na wage (2,7 za 10 dkg) to mało mi ręki nie odgryzła tak jej smakowało.. Ale dziś kupiłam im mięso to jutro dam z kurczakiem, bo mnie się wydaje, ze one głodne, chyba nie podchodzi im ta karma Nika, a zwłaszcza Hiltonowi, bo chyba nawet te mini kawałki są dla niego za duże... [quote name='sylwiairys']sunia jest na DT u sylwiairys a nie sylwiaso[/QUOTE] aaa no tak sory :) pomyliło mi się Wyślij mi adres sms-em, jutro bahlsa odbierze od Ciebie sunię
  17. kasia, na naszego kaukaza ????
  18. bardzo proszę o pomoc w znalezieniu DT dla mix yorka, od niedzieli nie mam gdzie jej umieścić :placz:
  19. [quote name='dbsst']w bloku obok mieszka anglik też "morderca" właściciel anglika mówi, że ciągle słyszy, że pies zagryzie urwie głowe [/QUOTE] niestety to nie rzadkość..jakiś czas temu w hotelu pod krakowem został porzucony psiak amstaff, właściciel kazał go uśpić, nie chciał go odebrać (przez jakiś czas czekał aż domek jakiś się znajdzie ale potem mu się to znudziło).. A oddał go bo... nie uwierzycie, miało mu się urodzić dziecko, a wet mu powiedział, że amstafy zjadają małe dzieci :-o [B]stroosia83[/B]- gratuluje rychłego powiększenia rodziny!!!!! Mam nadzieje, żę się nam pochwalisz jak już smerf będzie z Wami... Niestety słyszałam, że procedury adopcyjne są koszmarne, mają takie wymagania, że właściwie jak by za to mieli odbierać dzieci, to ponad połowa polskich rodzin by musiała oddać swoje dzieci ( nie wiem czy to prawda ale słyszałam, ze np musi mieć swój pokój dziecko, mieszkanie musi być odpowiednio duże itp.. tak jak by miarą miłości był metraż )
  20. [quote name='Grosziwo'] A jakiego royalka wcinają twoje wielkopsymolosy ?[/QUOTE] wiesz co, tylko Nikuś i Majka.. Lucky n diecie wątrobowej :( Majka na karmie Light a Niko to jakiego mu kupuje to je, teraz miał chyba dla szczeniąt małych ras zmieszanego z adultem mini, ale ten adult mu coś nie podchodzi.... Miło będzie poznać Twojego TŻ, pewnie tak samo miły jak brachol ;) [quote name='Kenny'] mianowicie pierwszy raz zdarza mi się taka sytuacja, że puszczam psiaka od siebie w świat bez żadnej wiedzy dokąd jedzie. oczywiście rozmawiałam z Asior i mówiła mi że jest domek dla małej u znajomych Grosziwo i że to bardzo dobry domek. ale zrozumcie...jak się ma psiaka na DT to oddaje się mu na ten czas nie tylko miskę i kąt do spania, ale całe serce żeby poczuł się jak w domu. trudno jest później oddawać psiaki. ukojeniem zawsze jest ta pewność, że będzie miał najlepiej na świecie.a pewność zyskuje się poprzez poznanie przyszłych właścicieli. dlatego bardzo mi przykro, że DS nie zadzwonił do mnie. chociażby spytać jaki malutka ma charakter, jaka jest, co lubi,czego nie. nawet nie zdążyłam tego napisać na dogo. oczywiście nie chcę nikomu nic utrudniać, bo chcę żeby mała trafiła do DS jak najszybciej, zanim jeszcze przyzwyczai się do nas, ale chciałam tylko napisać że jest mi trochę przykro. wiem, że Asior wybrała najlepszy domek z możliwych i ufam jej w 100 %, ale Ci którzy prowadzą DT to wiedzą jak to jest kiedy zaczynamy się czuć odpowiedzialni za jakieś maleństwo, większe lub mniejsze. Grosziwo z całym szacunkiem, nie znam Cię i nie chcę żebyś jakoś źle to odebrała. Bardzo przepraszam jeśli tak się stało. Niestety nikt też nie zapytał mnie czy pasuje nam sobota na "przekazanie" małej. Nie wiem jak mam to rozumieć. cieszę się ogromnie, że mała będzie miała domek. nie chodzi mi o sprawdzanie go absolutnie, bo decyzja w sprawie tych wszystkich maluchów należy do Asior. ja tylko tymczasuje Szarlotkę...no właśnie "tylko". [/QUOTE] jestem już po rozmowie z Toba, ale i tu napisze, bo nie chciała bym, żeby coś było nie dopowiedziane. Tak jak mówiłam przez telefon, miałam dać wczoraj Grosziwo nr do Ciebie, ale mi po prostu umknęło to. Mimo iż jestem na urlopie żyje na takich obrotach, że nie wyrabiam :( Mam pod opieką 5 psów, i dziecko które nie idzie opanować, i wszędzie muszę go z sobą taskać, nawet z psami, więc muszę chodzić na raty. Moje jeszcze jakoś chodzą, ale te chodzą gdzie chcą :) Zwłaszcza ten mały buhaj, tylko liże wszystko co ma pod jęzorem. W ogóle nie pomyślałam, że będziesz chciała rozmawiać z domkiem, pogadałam z facetem, bardzo pozytywne wrażenie sprawił, zresztą tak jak mówiłam, samo to, że rodzinka z ulicy przygarnęła jakąś psicę staruszkę dobrze o nich świadczy. Jutro gość zadzwoni do Ciebie to sobie pogadacie ;) Powiedziałam do Grosziwo, ze doskonale rozumiem co czujesz, w zasadzie, gdybym musiała oddać komuś buhajka nie wiedząc komu i mając tylko informacje np od Ciebie, że masz dla niego dobry domek, to też bym pewnie się denerwowała jak Ty. Dobrze że się nie gniewasz, bo faktycznie z ta sobotą nie fajnie wyszło :( To wszystko przez to , że jestem sama z tym wszystkim i nie ogarniam czasami już tego :shake: Nawet głupia karma jest dla mnie powodem do zmartwień, bo nikt się nie kwapi pomóc, A co zrobimy z operacją malucha :( doktor z Kłaja (najlepszy ortopeda w małopolsce), za te trzy rzeczy (kastracja, operacja jednej łapki plus niestety zęby, bo muszą być niestety od razu zrobione, gdyż on tam ma bagno w pychu), powiedział cenę 500 zł :( [quote name='astra']Hm teraz się zastanawiam czy nie pomieszałam spraw bo tamta sunie na którą czekałam miała być z Wwy chyba a tu widzę kraków, jeśli pomieszałam sprawy to bardzo przepraszam.[/QUOTE] chyba to jakaś pomyłka :roll: o widzę, że i Kenny zawitała :) Dobrze, że już wszystko wyjaśnione.... Co do tymczasowania... nie jesteś w stanie wziąć na chwile jeszcze tej mix yorczki??? [IMG]http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/blagam.gif[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5597/96409673.jpg[/IMG]
  21. ja proponuje Betty, jak brzydula Betty :megagrin: bo po strzyżeniu wygląda kosmicznie :D
  22. nie ma problemu :) może chcesz coś na DT :)
  23. no i mam złe wieści o Hiltonie.... Tak jak podejrzewałam ma wypadające rzepki, do operacji, jest też wnętrem no i jak by tego było mało ma zapadającą się tchawicę , ponoć małych ras... Bardzo dziwnie oddycha tak jak by miał katar w nosie a go nie ma :( Tak że przed nim trochę czasu zanim wyjdzie na prostą :( ) Koszt operacji (po znajomości) jednego kolanka to 300 zł tu do roboty są dwa i kastracja, bez Waszych wpłat nie wydolimy :( A co do Mimi... dziś zauważyłam, ale zapomniałam spytać weta, bo wszystko szybko szybko, że ma mętne oczka, wygląda jak by albo bardzo słabo widziała, albo była dużo starsza. Wyszło też, że sunia ma w pysku jedno bagno, w tym masę ciągnącej się ropy spod zęba, który jej się rusza :( tak że tu też nie za wesoło
  24. też sie cieszę, że znowu się spotkamy, szkoda tylko, ze brachol się pochorował!!! Ale obiecaj mi, że powiesz coś do mnie gwarą :D a tak BTW wolała bym sobotę bo wtedy pozbędę sie na chwile kacpra a w niedziele nigdzie się z domu nie będe w stanie ruszyć. aa no i zbieramy na sterylke yorczki, pilnie do sterylki z początkiem przyszłego tygodnia... Dzis wszystkie psiaki zostały odrobaczone... Bardzo proszę o jakieś wpłaty bo juz nawet nie mam na karmę dla nich :( a jedzą do tej pory Nikusiowego Royala :( Nie mam skąd wziąć :shake:
  25. domu szuka sunia z tego wątku.. Mała, mix yorka z czymś :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/210942-KRAKÓW-4-mikropsiaki-PILNIE-szukają-DT-i-wsparcia-finansowego?p=17234296&viewfull=1#post17234296[/url] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/6173/dsc05696e.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5183/dsc05640ot.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9202/dsc05660q.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...